poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne
Recepcja, poczekalnia HappySmile Gabinet zabiegowy HappySmile Gabinet zabiegowy HappySmile Gabinet zabiegowy HappySmile Gabinet zabiegowy HappySmile Aparatura, sprzęt zabiegowy HappySmile Aparatura, sprzęt zabiegowy HappySmile Gabinet zabiegowy HappySmile Gabinet zabiegowy HappySmile Gabinet zabiegowy HappySmile Recepcja, poczekalnia HappySmile Gabinet HappySmile

Informacje ogólne o HappySmile

Happy Smile to klinika stomatologiczna o europejskim standardzie. Dzięki współpracy z doświadczonymi, wykwalifikowanymi specjalistami i dostępowi do nowatorskich urządzeń medycznych jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wysoką jakość diagnostyki i leczenia chorób zębów i jamy ustnej. Zadowolenie pacjentów zawdzięczamy komfortowym warunkom leczenia. Wyróżnia nas indywidualne podejście do pacjenta oraz dostęp do najnowocześniejszych metod leczenia. Wszystkie zabiegi realizowane w klinice są bezbolesne i bezpieczne dla pacjenta.

Świadczymy usługi z zakresu ortodoncji. Leczymy wady zgryzu za pomocą nowoczesnych nakładek Invisalign. Przed rozpoczęciem terapii przeprowadzamy diagnostykę 3D i przedstawiamy pacjentowi plan leczenia. Nakładki są dostosowywane indywidualnie do określonej wady zgryzu i umożliwiają stopniowe przestawianie zębów – również pojedynczych. Do naszej oferty należą aparaty stałe metalowe i estetyczne oraz aparaty lingwalne, czyli przymocowane od wewnętrznej strony zęba, dzięki czemu aparat jest niewidoczny. Leczymy wady zgryzu również za pomocą nakładek Clear Aligner.

Specjalizujemy się w implantologii. Mamy duże doświadczenie w uzupełnianiu pojedynczych i mnogich braków uzębienia za pomocą nowoczesnych trwałych implantów. Implanty mogą być stosowane także w przypadku całkowitego bezzębia. Po leczeniu zostaje przywrócona estetyka i pełna funkcjonalność uśmiechu oraz prawidłowe funkcjonowanie zgryzu.

W ramach protetyki odtwarzamy uzębienie przy pomocy trwałych i estetycznych uzupełnień. Po ekstrakcji dobieramy pracę protetyczną indywidualnie do potrzeb i oczekiwań danej osoby. Szybkie uzupełnienie ubytków pozwala zapobiec zaburzeniom w obrębie jamy ustnej i stawu skokowo-żuchwowego związanym z utratą zębów (nawet pojedynczych).

Przeprowadzamy leczenie chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Do naszego gabinetu zgłaszają się pacjenci, u których występują takie problemy jak odsłonięcie szyjek zębowych, chwiejność zębów, krwawienia z dziąseł czy nadwrażliwość na ciepłe i zimne pokarmy.

Oferta obejmuje chirurgię stomatologiczną. Przeprowadzamy ekstrakcje zębów, w tym zębów zatrzymanych, resekcje wierzchołków korzeni zębów, hemisekcje oraz radektomie. Ponadto wykonujemy plastykę wyrostka szczęki lub żuchwy, podcięcie wędzidełka wargi i języka i inne zabiegi chirurgiczne.

Świadczymy usługi z zakresu endodoncji. Przeprowadzamy nowoczesne leczenie kanałowe, z zastosowaniem nowoczesnych metod i wysokiej klasy sprzętu.

Ważne miejsce w naszej ofercie zajmują zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej. Zapraszamy na wybielanie zębów. Oferujemy również estetyczne licówki oraz wykonane z kompozytu lub porcelany uzupełnienia kosmetyczne (inlay, onlay, overlay).

Wykonujemy zabiegi z dziedziny stomatologii zachowawczej. Leczymy próchnicę oraz wiele innych chorób jamy ustnej.

W ramach stomatologii dziecięcej przeprowadzamy profilaktykę i leczenie próchnicy, wad zgryzu i schorzeń błon śluzowych jamy ustnej u dzieci. Najmłodsi pacjenci mają samodzielnie wybrać kolor wypełnienia. Wykonujemy lakowanie i lakierowanie zębów mlecznych.

Zajmujemy się fizjoterapią stomatologiczną. Pomagamy pacjentom, u których występują dysfunkcje aparatu żucia objawiające się zgrzytaniem zębami, zaciskaniem zębów, nadmiernym napięciem mięśni twarzy czy bólem i ograniczoną ruchomością stawu skroniowo-żuchwowego. Zgłaszają się do nas również osoby z bólami głowy, szumami w uszach i blokadami stawu skroniowo-żuchwowego. Proponujemy Państwu także rehabilitację po zabiegach stomatologicznych, np. po wszczepieniu implantu, usunięciu zęba czy leczeniu ortopedycznym.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kliniki.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Wysokiej klasy, nowoczesna aparatura diagnostyczna i zabiegowa pozwalają zwiększyć skuteczność leczenia i zminimalizować ryzyko powikłań. Posiadamy urządzenia takie jak m.in.:

  • Digital Smile Design – system do wizualizacji i planowania leczenia, głównie protetycznego.

  • Mikroskop SmartOptic – zwiększa skuteczność leczenia kanałowego.

  • Skaner wewnątrzustny – ułatwia dialog z pacjentem, który już podczas pierwszej wizyty może zobaczyć przybliżone efekty leczenia.

  • Aparat RTG – nowoczesny aparat do wykonywania zdjęć pantomograficznych, cefalometrycznych i zębowych.

  • VDW Silver Reciproc – nowoczesny maszynowy system endodontyczny.

  • Endometr – aparat służący do dokładnego pomiaru kanałów.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Indywidualne plany leczenia – we współpracy z pacjentem przygotowujemy indywidualne plany leczenia. Pacjent już po pierwszej wizycie ma świadomość, jak będą wyglądały efekty leczenia.

  • Komfortowe wnętrza – pacjentów przyjmujemy w luksusowych, komfortowych gabinetach.

  • Miła atmosfera – gwarantujemy przyjazną i serdeczną atmosferę.

Osiągnięcia i certyfikaty HappySmile

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem z innymi specjalistami. Prowadzimy Smile Academy – kursy dla lekarzy stomatologów, poświęcone zagadnieniom z zakresu protetyki, implantologii i chirurgii stomatologicznej.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.