4,9 / 5
Oferta, ćwiczenia, zabiegi HD-Dental Kadra HD-Dental Oferta, ćwiczenia, zabiegi HD-Dental Oferta, ćwiczenia, zabiegi HD-Dental Oferta, ćwiczenia, zabiegi HD-Dental Pacjenci HD-Dental Kadra HD-Dental Kadra HD-Dental Kadra HD-Dental Widok ogólny HD-Dental HD-Dental Herczakowscy&Deżakowska - logo

Informacje ogólne o HD-Dental

HD-Dental to rodzinna placówka z ponad 25-letnią historią – pierwszy z gabinetów został otwarty w latach 80. W ciągu ostatniej dekady do zespołu medycznego dołączyli członkowie rodziny doktora Arkadiusza Herczakowskiego: córka, lek. dent. Aleksandra Deżakowska, oraz syn, lek. dent. Tomasz Herczakowski. Założyciel placówki chciał, aby z jego usług korzystały całe rodziny, a w przyszłości – kolejne pokolenia. Po latach efektywnej działalności widać, że  w pełni udało mu się osiągnąć zamierzony cel. HD-Dental cieszy się dużym szacunkiem wśród lokalnej społeczności. Od niedawna placówka otwiera się także na pacjentów zagranicznych, oferując kompleksowe leczenie stomatologiczne połączone z odbiorem z lotniska oraz zakwaterowaniem. Oprócz usług o charakterze medycznym pacjenci z zagranicy mogą liczyć na naszą pomoc w organizacji czasu wolnego. Stomatolodzy HD-Dental znają biegle język angielski i francuski.

Oprócz standardowych zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej i profilaktyki leczenia próchnicy oferujemy leczenie endodontyczne z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń do pomiaru długości (Raypex 5) oraz maszynowego opracowania kanałów (Reciproc gold). Dzięki dostępności piaskarki abrazyjnej Aquacut Quattro możemy całkowicie zrezygnować z usuwania próchnicy za pomocą wiertła. Stawiamy na bezbolesność zabiegów, dlatego inwestujemy w urządzenia, które nie tylko skracają czas trwania zabiegów, ale także zwiększają komfort psychiczny pacjentów.

W naszym gabinecie przeprowadzane są również zabiegi chirurgiczne oraz implantologiczne. Przed podjęciem leczenia implantologicznego przeprowadzamy konsultacje z pacjentem, informując go o planach odbudowy protetycznej zęba, przebiegu zabiegu chirurgicznego oraz sumarycznych kosztach. Wykorzystujemy implanty renomowanych firm: niemieckiej firmy Trinon oraz francuskiej firmy Euroteknika. W ramach usług chirurgicznych oferujemy, między innymi, ekstrakcje zębów, usuwanie zębów zatrzymanych czy zabiegi rekonstrukcyjne kości.

Do naszego gabinetu zgłaszają się pacjenci z różnymi problemami stomatologicznymi, a my z pasją podejmujemy się każdego wyzwania. W czasie długoletniej praktyki mieliśmy wykonywaliśmy wiele trudnych zabiegów, m.in. augmentację kości, zamykanie przetok ustno-zatokowych czy wyłuszczanie torbieli. Jeżeli mają Państwo jakikolwiek problem natury stomatologicznej, gwarantujemy, że sobie z nim poradzimy.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi RTG. Wykonujemy zdjęcia rentgenowskie przy pomocy aparatu, który wysyła tak niską dawkę promieniowania, że nawet wielokrotne wykonywanie zdjęć nie jest w żaden sposób niebezpieczne dla pacjenta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Nasza placówka dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i zabiegowym. Posiadamy aparat do bezbolesnego podawania znieczulenia miejscowego – system The Wand. Dzięki zastosowaniu specjalnego procesora, który kontroluje szybkość podawania płynu, lek jest aplikowany pod niskim ciśnieniem, nie wywołując u pacjenta bólu.

Do pomiaru długości kanałów korzeniowych wykorzystujemy endometr Raypex 5. Stosujemy mikrosilnik Reciproc gold, dzięki czemu możemy szybciej i lepiej opracowywać kanały korzeniowe. By móc monitorować efektywność leczenia kanałowego, zainwestowaliśmy w najnowszy aparat rentgenowski Planmeca, emitujący minimalną dawkę promieniowania.

Pacjenci, którzy zdecydują się na leczenie zachowawcze i czyszczenie zębów z próchnicy, nie muszą obawiać się o wysoki stopień inwazyjności zabiegów. Odeszliśmy bowiem od czyszczenia z użyciem wiertła na rzecz bezbolesnych zabiegów z wykorzystaniem piaskarki abrazyjnej Aquacut Quattro. Do wybielania zębów wykorzystujemy natomiast lampę najnowszej generacji, która podbiła zagraniczne rynki – Zoom WhiteSpeed.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, przy każdym unicie zamontowaliśmy kamerę wewnątrzustną umożliwiającą śledzenie przebiegu leczenia na monitorze. Chcemy, aby nasi goście czuli się komfortowo i mieli pełną kontrolę nad tym, co dzieje się na fotelu stomatologicznym.

Udogodnienia dla pacjentów

HD-Dental to rodzinna placówka stomatologiczna dysponująca profesjonalnym sprzętem medycznym. Jednym z jej licznych atutów jest bliskość współpracującego z nami laboratorium protetycznego. Kolejny to bezstresowe, bezbolesne leczenie oraz możliwość rozłożenia płatności za zabiegi na raty.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów z zagranicy, oferujemy im szereg udogodnień, dzięki którym pobyt w Polsce będzie przyjemnością. Należą do nich korzystne ceny przy wysokim poziomie usług, dostęp do nowoczesnych i sprawdzonych technologii, a także sympatyczna atmosfera. Zespół HD-Dental posługuje się językiem angielskim i francuskim, ponadto osoby, które przyjechały do nas na leczenie z innego kraju, mogą liczyć z naszej strony na odbiór z lotniska, zakwaterowanie w jednym z zaprzyjaźnionych hoteli, a także  pomoc w organizacji czasu wolnego.