HD-Dental - cennik

poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Świadczymy kompleksowe usługi stomatologiczne. Oprócz leczenia zachowawczego i profilaktyki próchnicy oferujemy zabiegi chirurgiczne, endodontyczne oraz implantologię. Pacjenci, którzy zgłoszą się na usuwanie kamienia z piaskowaniem, mogą liczyć także na badanie w kierunku wystąpienia parodontozy. Chcemy utrwalać dobre nawyki stomatologiczne i uświadamiać ludziom, jak istotna jest profilaktyka oraz okresowe badanie stanu zębów.

Z myślą o dzieciach zakupiliśmy specjalny aparat służący do bezbolesnego opracowania ubytków zębowych oraz urządzenie do bezbolesnego znieczulenia miejscowego. Aby najmłodsi czuli się bezpiecznie i mieli dobre nastawienie do stomatologów, zachęcamy do bezpłatnej wizyty adaptacyjnej. Dr Aleksandra Deżakowska zatroszczy się o komfort psychiczny maluchów i pokaże im, jak przyjemna może być wizyta w placówce.

Do naszego gabinetu zgłaszają się także osoby wymagające zabiegów protetycznych. Zważywszy na bliskie sąsiedztwo laboratorium protetycznego, zapewniamy szybkie wykonanie protez ruchomych oraz stałych uzupełnień. Do ich wytworzenia wykorzystujemy wysokiej klasy komponenty, m.in. podbudowy z tlenku cyrkonu, metalu oraz ceramiki.

W zakres usług chirurgicznych wchodzą m.in. ekstrakcje zębów, zabiegi resekcji wierzchołka zęba oraz regeneracji kości, a także plastyka wędzidełka i wyłuszczanie torbieli. Pacjenci, którzy zastanawiają się nad podjęciem leczenia implantologicznego, mogą bezpłatnie skonsultować się ze stomatologiem. Wykorzystujemy wyłącznie implanty od sprawdzonych producentów.

Osoby, które marzą o śnieżnobiałym uśmiechu, mogą skorzystać z naszej oferty błyskawicznego wybielania zębów przy użyciu lampy Zoom WhiteSpide. Zabieg jest bezbolesny i trwa nie dłużej niż godzinę.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, znajdującą się poniżej, w zakładce Cennik:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik HD-Dental Herczakowscy & Deżakowska jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska