4,8 / 5  - 22 oceny »
Recepcja, poczekalnia Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Recepcja, poczekalnia Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Kadra Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Recepcja, poczekalnia Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Gabinet zabiegowy Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Kadra Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Gabinet zabiegowy Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Gabinet zabiegowy Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Gabinet zabiegowy Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Oferta, ćwiczenia, zabiegi Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Oferta, ćwiczenia, zabiegi Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Oferta, ćwiczenia, zabiegi Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Oferta, ćwiczenia, zabiegi Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Wyposażenie Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Aparatura, sprzęt zabiegowy Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Wyposażenie Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Wnętrza, wystrój Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Certyfikaty, dyplomy Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Recepcja, poczekalnia Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Oferta, ćwiczenia, zabiegi Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Recepcja, poczekalnia Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej - logo

Informacje ogólne o Klinice Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Hercka Dent

Klinika Hercka Dent oferuje pacjentom leczenie implantologiczne na najwyższym poziomie oraz szereg usług z zakresu pozostałych dziedzin stomatologii. Ciągłe podnoszenie kwalifikacji personelu gwarantuje skuteczne, bezstresowe i bezbolesne zabiegi. Umożliwia nam to regularne uczestnictwo w kursach, szkoleniach i sympozjach naukowych, na których zapoznajemy się z najnowszymi technikami leczenia.

Implantologia jest główną dziedziną naszej działalności. Wykonujemy zabiegi przy zastosowaniu systemu Alpha-Bio, łączącego w sobie w sobie zalety dotychczasowych systemów z konkurencyjną ceną. Zajmujemy się również chirurgią stomatologiczną, w ramach której m.in. przygotowujemy podłoże pod implanty i wykonujemy złożone zabiegi u pacjentów z brakami tkanki kostnej.

Nasze gabinety są w pełni przystosowane do obsługi osób niepełnosprawnych. Dysponujemy profesjonalną salą zabiegową, dzięki czemu zapewniamy pacjentom dostęp do skutecznego i bezpiecznego leczenia z pełnym wykorzystaniem umiejętności lekarza stomatologa ze specjalizacją II stopnia z chirurgii stomatologicznej. Na życzenie pacjentów i przy braku przeciwwskazań przeprowadzamy zabiegi przy użyciu analgosedacji. Klinika współpracuje ze specjalistą II stopnia anestezjologii i intensywnej terapii. Przed zabiegiem pacjenci proszeni są o wykonanie  podstawowych testów w celu wykluczenia przeciwwskazań i potwierdzenia dobrego stanu zdrowia.

Placówka posiada dwa wyposażone  w nowoczesny sprzęt stanowiska pracy, w których można jednocześnie przeprowadzać zabiegi z zakresu profilaktyki oraz leczenia zachowawczego.

Postęp w technologii dentystycznej pozwala współcześnie na wybielanie zębów przy pomocy metod, które nie uszkadzają szkliwa. Oferujemy wybielanie zębów z użyciem aktywnego tlenu. Wspomniana metoda może być stosowana zarówno w stosunku do zębów zdrowych, jak i z dużymi wypełnieniami. Czas trwania zabiegu jest rekompensowany brakiem skutków ubocznych, takich jak na przykład nadwrażliwość zębów, występująca po użyciu lampy.

Ośrodek jest wyposażony w przytulną poczekalnię z bezprzewodowym dostępem do Internetu. Kolejnym atutem kliniki jest akceptacja płatności kartą.

Gliwicka klinika stomatologiczna Hercka Dent znajduje się w samym centrum miasta, przy ulicy Malinowskiego. Pomimo lokalizacji w tak atrakcyjnym (a co się z tym wiąże, nieco zatłoczonym) rejonie potencjalni klienci bez problemu znajdą miejsca do parkowania, w tym również stanowiska przeznaczone dla osób niepełnosprawnych.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

"Po pierwsze – nie szkodzić". Bezpieczeństwo oraz zadowolenie pacjentów jest dla personelu Hercka Dent priorytetem. Mając to na względzie, klinika oferuje wykonanie zabiegów z użyciem nowoczesnego i renomowanego sprzętu. Dysponujemy urządzeniami takimi jak:

 • Komputerowe znieczulenie "The Wand" – eliminacja bólu to jeden z najistotniejszych czynników leczenia stomatologicznego. Dzięki komputerowemu systemowi znieczulania możliwe jest bezbolesne podanie środka znieczulającego, jego szybsze i precyzyjniejsze działanie, oraz komfort pacjenta po zabiegu.
 • Systemy RTG Gendex i Vatech – zespół urządzeń radiowizjograficznych pozwalających uzyskać obrazy na ekranie monitora bez użycia kliszy. Umożliwiają uzyskanie, odpowiednio:
 • obrazów RTG przylegających (system Gendex – wykorzystywany przy leczeniu kanałowym, ubytków międzyzębowych oraz chorób przyzębia)
 • oraz RTG panoramiczne – warstwowe (system Vatech – do obrazowania kości szczęk, stawów skroniowo-żuchwowych i zatok szczękowych oraz całego uzębienia. Stosowane m.in. przy implantacji, usuwaniu i odsłanianiu zębów zatrzymanych).
 • Automatyczne mieszalniki mas wyciskowych – pozwalające na uzyskanie pozbawionych pęcherzyków powietrza i jednorodnych mas uzupełnienia protetycznego, idealnie dopasowanego do wypełnianego miejsca.
 • Mikrosilniki VDW – do leczenia kanałowego, pozwalające m.in. na pracę wierteł "w przód" i "w tył".
 • Raypex 5 VDW – elektroniczny endometr umożliwiający pomiar długości kanału korzeniowego w trakcie zabiegu oraz precyzyjną pracę wiertła.
 • System Beefill – zestaw do błyskawicznego, higienicznego, trwałego i szczelnego wypełniania termoplastycznego kanałów korzeniowych..
 • Surgic XT – specjalistyczne urządzenie umożliwiające przygotowanie podłoża do wprowadzenia implantów.
 • Skaler ultradźwiękowy i piaskarka EMS – urządzenia do usuwania osadów, złogów i kamienia nazębnego z powierzchni uzębienia poprzez zabiegi piaskowania i skalingu.
 • Hilotherm – urządzenie obniżające temperaturę tkanki, dzięki czemu krwawienie w trakcie i po zabiegu ulega zminimalizowaniu, a obrzęk pozabiegowy – zredukowaniu.
 • Nóż chirurgiczny (laser) – dzięki któremu możliwe jest zamykanie drobnych naczyń (poprzez koagulację).
 • Mikroskop – zabiegi z użyciem mikroskopu cechują się większą precyzją i dokładnością, a nierzadko umożliwiają uratowanie zębów przeznaczonych do usunięcia (ekstrakcji).

Udogodnienia dla pacjentów

Dobre samopoczucie pacjentów jest dla nas wartością priorytetową. Przykładamy wszelkich starań, by osoby, które zdecydowały się na podjęcie leczenia w klinice Hercka Dent, wspominały pobyt u nas wyłącznie z przyjemnością oraz by były w pełni zadowolone z uzyskanych efektów. W celu zapewnienia pacjentom poczucia komfortu przygotowaliśmy dla nich szereg udogodnień, takich jak m.in.:

 • W pełni wyposażona sala operacyjna oraz klimatyzowane gabinety z osobną wentylacją oraz aparaturą do znieczulenia ogólnego i podajnikiem tlenu.
 • Przytulna poczekalnia z dostępem do Internetu – by zapewnić komfort i wygodę oczekującym na zabieg pacjentom, oddajemy do ich dyspozycji funkcjonalną poczekalnię z dostępem do bezprzewodowego Internetu.
 • Gabinety dostosowane do obsługi osób niepełnosprawnych.
 • Sterylizatornia do wyjaławiania sprzętu wyposażona w najnowszy autoklaw Lisa.
 • Płatność kartami elektronicznymi – akceptujemy płatności dokonywane przy użyciu kart płatniczych.
 • Miejsce parkingowe dla osoby niepełnosprawnej – w pobliżu kliniki znajduje się parking z miejscem zarezerwowanym dla osoby niepełnosprawnej.

Osiągnięcia i certyfikaty Kliniki Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Hercka Dent

Zespół medyczny pracujący w klinice Hercka Dent posiada szereg certyfikatów i dyplomów będących potwierdzeniem tego, iż ciągłe doskonalenie umiejętności i poszerzanie zakresu wiedzy stanowi niezwykle ważny czynnik w leczeniu stomatologicznym. Zasada ta dotyczy zarówno personelu medycznego, jak i pomocniczego.

Nasza klinika stosuje najnowsze technologie i metody leczenia. Ponadto jest autoryzowanym partnerem systemu implantologicznego "Alpha Bio".

Klinika Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Klinika Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Klinika Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Klinika Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Klinika Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Klinika Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Klinika Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Klinika Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Klinika Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej