Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej - cennik

ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:30 - 16:00
wtorek
11:30 - 19:00
środa
8:30 - 16:00
czwartek
11:30 - 19:00
piątek
8:30 - 16:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Oferujemy pacjentom szereg nowoczesnych zabiegów w obrębie kilku dziedzin stomatologii. Zajmujemy się leczeniem zachowawczym, profilaktyką, profesjonalnym oczyszczaniem uzębienia ze znajdującego się na nim kamienia, złogów i osadu. Uzupełniamy ubytki przy zastosowaniu koron, mostów oraz protez. Przeprowadzamy zabiegi z wykorzystaniem systemu implantologicznego Alpha Bio.

W naszej ofercie znajduje się również chirurgia stomatologiczna. Zajmujemy się leczeniem protetycznym (protezy ruchome i stałe wykonywane na podbudowie różnego rodzaju materiałów, w tym na biokompatybilnym cyrkonie i stopie chromowo-kobaltowym w technologii CAD). Oferujemy także procedury wybielania zębów przy użyciu aktywnego tlenu.

Tę i inne świadczone przez nas usługi znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska