Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej - cennik

4,5 / 5  - 20 ocen »

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Chirurgia ogólna

Medycyna dziecięca

Ważna informacja

Prezentowany cennik Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Hercka Dent Klinika Implantologii i Estetyki Stomatologicznej

Oferujemy pacjentom szereg nowoczesnych zabiegów w obrębie kilku dziedzin stomatologii. Zajmujemy się leczeniem zachowawczym, profilaktyką, profesjonalnym oczyszczaniem uzębienia ze znajdującego się na nim kamienia, złogów i osadu. Uzupełniamy ubytki przy zastosowaniu koron, mostów oraz protez. Przeprowadzamy zabiegi z wykorzystaniem systemu implantologicznego Alpha Bio.

W naszej ofercie znajduje się również chirurgia stomatologiczna. Zajmujemy się leczeniem protetycznym (protezy ruchome i stałe wykonywane na podbudowie różnego rodzaju materiałów, w tym na biokompatybilnym cyrkonie i stopie chromowo-kobaltowym w technologii CAD). Oferujemy także procedury wybielania zębów przy użyciu aktywnego tlenu.

Tę i inne świadczone przez nas usługi znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku: