Holistic Care - cennik

poniedziałek
9:00 - 17:00
wtorek
7:00 - 17:00
środa
7:00 - 17:00
czwartek
7:00 - 17:00
piątek
7:00 - 17:00
sobota
-
niedziela
-

Oferujemy szeroki wachlarz prywatnych usług pielęgniarskich, rehabilitacyjnych i opiekuńczych w domu pacjenta. Zapewniamy profesjonalną opiekę na najwyższym poziomie w systemie dziennym lub godzinowym, doraźnym lub stałym, także w weekendy i święta. Usługi kierujemy do osób starszych, niepełnosprawnych, chorych przewlekle i po zabiegach, którzy wymagają fachowej pomocy.

Wysoko wykwalifikowane pielęgniarki wykonują m.in. zastrzyki, zakładają kroplówki i prowadzą terapię przeciwodleżynową. Dbają także o pacjentów wentylowanych mechanicznie i zapewniają specjalistyczną pielęgnację rurek tracheostomijnych, PEG’a i stomii. Fizjoterapeuci indywidualnie dobierają zabiegi i ćwiczenia rehabilitacyjne, aby zlikwidować dysfunkcje ruchowe i dolegliwości bólowe oraz przywrócić jak największą sprawność. Opiekunki troskliwie pomagają zarówno przy codziennych czynnościach, pracach domowych, jak i dbaniu o higienę, zapewniając chorym poczucie samodzielności i odciążając rodzinę pacjenta.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Chirurgia ogólna

Urologia

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Masaże

Medycyna naturalna

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Holistic Care jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska