4,5 / 5  - 296 opinii
Recepcja, poczekalnia Holistic Clinic Gabinet zabiegowy Holistic Clinic Recepcja, poczekalnia Holistic Clinic Gabinet zabiegowy Holistic Clinic Gabinet zabiegowy Holistic Clinic Holistic Clinic

Informacje ogólne o Holistic Clinic

Holistic Clinic to nowoczesna klinika medycyny estetycznej na warszawskim Mokotowie. Znajdziecie w niej Państwo szeroki wachlarz usług, w tym autorskie zabiegi z zakresu medycyny oraz ginekologii estetycznej.

Holistic Clinic w myśli holistycznego podejścia traktuje swoich pacjentów jako spójną całość. Co to oznacza? Ciało jest równie istotne jak umysł – i odwrotnie. Nie zapominamy, że wiele problemów „cielesnych” (jak niedoskonałości czy choroby skóry) ma swoje źródło w psychice, a nawet w codziennym sposobie życia. Dlatego zawsze staramy się przeprowadzić pogłębiony wywiad z każdym z pacjentów. Dzięki temu możemy postawić właściwą diagnozę i doradzić najlepsze z możliwych rozwiązań problemu.

Nasza Klinika specjalizuje się w naturalnej medycynie estetycznej – w zabiegach z zakresu laseroterapii, fototerapii oraz w terapiach wykorzystujących osocze bogatopłytkowe oraz komórki macierzyste.

Oferujemy zabiegi Forever Young BBL™ przeznaczone dla osób z cerą naczynkową, borykających się z przebarwieniami, Służą też fotoodmładzaniu skóry czyli sprawiają, że staje się ona gładsza i zyskuje bardziej młodzieńczy wygląd.

Jednym z ulubionych zabiegów naszych pacjentek jest laser frakcyjny ProFractional Therapy™. Dzięki niemu można usunąć nie tylko blizny, ale rozstępy i przebarwienia.

Jako jedna z pierwszych klinik wprowadziliśmy przeszczep włosów metodą FUE. Charakteryzuje się ona niską inwazyjnością oraz brakiem widocznych blizn po leczeniu. Procedura polega na pobraniu i wszczepieniu pojedynczych mieszków włosowych. Dobra wiadomość: pacjent po zabiegu może szybko wrócić do codziennej aktywności.

Dużo osób mierzy się z problemem opadających powiek. Im proponujemy zatem dwie metody korekcji: blefaroplastykę, czyli chirurgiczną, w zasadzie bezbolesną, a także niechirurgiczną, za pomocą tzw. plazmy.

W naszej klinice wykonujemy też liposukcję Vaser. To urządzenie najnowszej generacji wykorzystuje łagodne działanie ultradźwięków do wyselekcjonowania niechcianej tkanki tłuszczowej. Cała procedura odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Sekret tej metody tkwi w tym, że pacjent szybciej niż kiedyś powraca do swoich zajęć.

Przeprowadzamy wyjątkowo skuteczną rewitalizację i regenerację skóry. W tym celu chętnie sięgamy po ulubione zabiegi gwiazd (nie tylko tych za granicą). Pierwszym z nich jest mezoterapia (niechirurgiczny zabieg medyczny, który polega na dostarczeniu bezpośrednio do skóry substancji leczniczych, regenerujących i odżywczych). Kolejnym – tzw. wampirzy lifting, czyli terapia osoczem bogatopłytkowym. Ten ostatni często również bywa uzupełnieniem autorskich zabiegów laserowych.

Dla osób zmagających się z łysieniem androgenowym przygotowaliśmy zabiegi mezoterapii skóry głowy wykorzystujące m.in. koktajle witaminowe, dzięki którym pobudzana jest skóra. Ta metoda przynosi nieocenione korzyści poprawy jakości włosów, zahamowania ich wypadania, a niekiedy nawet odrostu nowych. Polega na powierzchniowym ostrzykiwaniu skóry głowy substancjami pobudzającymi wzrost i hamującymi wypadanie włosów (głównie leki przeciwzapalne, witaminy i substancje odżywcze).

Pacjentom, którzy pragną nieinwazyjnie odmłodzić skórę, nawilżyć ją oraz usunąć drobne zmarszczki, proponujemy infuzję tlenową – nowoczesną procedurę na bazie czystego tlenu. Wykonujemy też autorskie zabiegi infuzji tlenowej z użyciem witaminy C, które przynoszą znakomite efekty pielęgnacyjne.

Dzięki iniekcjom kwasu hialuronowego wykonujemy niechirurgiczną korektę nosa, policzków czy podbródka. Podajemy ten preparat również w czerwień wargową. W ten sposób modelujemy usta i nawilżamy je, sprawiając że zyskują soczysty wygląd, a przy tym efekt ten jest delikatny i naturalny. Proponujemy również iniekcje toksyny botulinowej, stosowanej w profilaktyce i usuwaniu zmarszczek mimicznych. Umożliwiają pozbycie się m.in. „kurzych łapek” czy też „lwiej zmarszczki”.

Osoby, które dbają o dobrą kondycję, zapraszamy również na modelowanie ciała metodą ICOONE. To rewolucyjne urządzenie łączące w sobie energię światła i lasera diodowego doskonale radzi sobie ze zbędną tkanką tłuszczową oraz cellulitem. Warte uwagi są zabiegi modelowania ciała i liftingu twarzy Exilis, które pozwalają na nieinwazyjną redukcję tkanki tłuszczowej oraz poprawę gęstości skóry.

Oferujemy bezinwazyjny lifting twarzy SkinTyte™ – sprawdzi się on u pacjentów ze zwiotczałą skórą. Zabieg ten jest całkowicie bezpieczny nie wymaga okresu rekonwalescencji. Efekt końcowy to bardziej młodzieńczy wygląd. Wykonujemy ponadto lifting za pomocą Ultherapy, który wykorzystuje działanie fal ultradźwiękowych.

Przeprowadzamy zabiegi karboksyterapii. Zastosowanie dwutlenku węgla w medycynie estetycznej jest bardzo szerokie. Obejmuje m.in. niwelowanie zmarszczek wokół oczu, cellulitu lub rozstępy. Służy też ujędrnianiu zwiotczałej skóry.

To Holistic Clinic, jako jedna z pierwszych w Polsce, zaproponowała pacjentkom zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, dzięki której zwalczamy wiele kobiecych infekcji i niedogodności. Wykorzystujemy m.in. laser Mona Lisa Touch™, zaprojektowany specjalnie z myślą o intymnym zdrowiu i pięknie. Leczymy laserowo wysiłkowe nietrzymanie moczu, wykonujemy rewitalizację pochwy oraz labioplastykę. Powiększamy punkt G za pomocą kwasu hialuronowego. Bez tabu dla intymności.

Dzięki profesjonalnie wykwalifikowanemu personelowi gwarantujemy świetne efekty.

Zapraszamy Państwa do nas.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

 • Fototerapia BBL™ – wykorzystując energię świetlną, rozgrzewa górne warstwy skóry. Pochłaniane przez skórę ciepło stymuluje komórki do produkcji nowego kolagenu.

 • ProFractional Therapy™ – wysokiej klasy laser frakcyjny; doprowadza do kontrolowanego powstawania mikrouszkodzeń skóry, co powoduje tworzenie nowego kolagenu, dodającego skórze jędrności, sprężystości i elastyczności.

 • VASER – urządzenie najnowszej generacji do przeprowadzania zabiegów liposukcji ultradźwiękowej.

 • Mona Lisa Touch™ – innowacyjny laser, przeznaczony do wykonywania zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej; zabiegi polegają na fototermicznym, nieablacyjnym obkurczeniu pochwy.

 • SkinTyte™ – urządzenie wykorzystujące energię podczerwieni; poprzez podgrzanie kolagenu dochodzi do jego denaturacji i skurczenia. Ciepło stymuluje też produkcję nowego kolagenu.

 • ICOONE – połączenie zmotoryzowanych głowic masujących, energii światła LED oraz lasera diodowego zapewnia bardzo satysfakcjonujące efekty: wymodelowanie sylwetki i ujędrnienie skóry.

 • Exilis – system aplikuje do skóry energię radiofrekwencji, która (docierając do głębszych warstw) zwiększa produkcję kolagenu, czego efektem jest ujędrnienie i napięcie skóry.

 • Ulthera – system do nieinwazyjnego liftingu twarzy; za pomocą energii fal ultradźwiękowych w precyzyjny sposób celuje w włókna kolagenu. Dzięki technologii DeepSEE, lekarz ma większą kontrolę nad zabiegiem.

 • Contour TRL™ – laser ablacyjny. Zabieg z jego użyciem polega na kontrolowanym usunięciu warstwy skóry. Wskazaniem do jego wykonania są zmarszczki, opadający owal twarzy, przebarwienie i nieestetyczny koloryt cery.

 • Vectus™ – laser diodowy służący do usuwania niechcianego owłosienia.

Udogodnienia dla pacjentów

 • Autorskie zabiegi – proponujemy Państwu pełną gamę zabiegów na twarz i ciało o różnym stopniu inwazyjności, opracowanych przez zespół wykwalifikowanych lekarzy wyłącznie dla Holistic Clinic.
 • Komfortowe godziny otwarcia – działamy od rana do późnych godzin wieczornych, a także w sobotę, co umożliwia skorzystanie z naszych usług osobom z aktywnym trybem życia.
 • Zróżnicowane formy płatności – nie tylko kartą i gotówką, lecz także w systemie ratalnym.
 • Serdeczna atmosfera – o to każdego dnia dbają zarówno lekarze, jak i cały personel kliniki; to dla nas istotne, aby każdy czuł się naprawdę wyjątkowo w Holistic Clinic.
Klinika Holistic Clinic Klinika Holistic Clinic Klinika Holistic Clinic Klinika Holistic Clinic Klinika Holistic Clinic Klinika Holistic Clinic Klinika Holistic Clinic Klinika Holistic Clinic Klinika Holistic Clinic Klinika Holistic Clinic Klinika Holistic Clinic Klinika Holistic Clinic Klinika Holistic Clinic Klinika Holistic Clinic Klinika Holistic Clinic Klinika Holistic Clinic Klinika Holistic Clinic Klinika Holistic Clinic Klinika Holistic Clinic Klinika Holistic Clinic