Holistic Clinic - lekarze

poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Holistic Clinic – zespół

Klinika powstała w wyniku wieloletniej działalności dra n. med. Krzysztofa Gojdzia. Doktor starannie dobiera swoich pracowników, stawiając na wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Personel składa się z lekarzy-pasjonatów, którym ogromną przyjemność sprawia sukcesywne podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności.

Często bierzemy udział w krajowych i zagranicznych spotkaniach naukowych. Sami też organizujemy kursy i szkolenia, przekazując wiedzę innym lekarzom.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska