4,7 / 5  - 121 opinii

Cennik

Konsultacje

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Praktyka Lekarska Joanna Wojciula jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Praktyka Lekarska Joanna Wojciula

W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi z zakresu ginekologii oraz medycyny estetycznej. Stosujemy wyłącznie bezpieczne i bezinwazyjne procedury z wykorzystaniem wysokiej klasy urządzeń oraz preparatów. Posiadamy nowoczesny laser MonaLisa Touch, za pomocą którego wykonujemy takie zabiegi jak rewitalizacja i lifting pochwy (również u kobiet po porodzie oraz w okresie menopauzy) czy korekta budowy anatomicznej.

Leczymy wysiłkowe nietrzymanie moczu i przeprowadzamy plastykę warg sromowych. Prócz tego nasi specjaliści przeprowadzają zabiegi usunięcia bądź odtworzenia błony dziewiczej.

W zakresie medycyny estetycznej pomagamy pozbyć się nieestetycznych zmarszczek kwasem hialuronowym oraz botoksem. Oferujemy również zabiegi powiększania ust.