ocena 5.0 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi z zakresu ginekologii oraz medycyny estetycznej. Stosujemy wyłącznie bezpieczne i bezinwazyjne procedury z wykorzystaniem wysokiej klasy urządzeń oraz preparatów. Posiadamy nowoczesny laser MonaLisa Touch, za pomocą którego wykonujemy takie zabiegi jak rewitalizacja i lifting pochwy (również u kobiet po porodzie oraz w okresie menopauzy) czy korekta budowy anatomicznej.

Leczymy wysiłkowe nietrzymanie moczu i przeprowadzamy plastykę warg sromowych. Prócz tego nasi specjaliści przeprowadzają zabiegi usunięcia bądź odtworzenia błony dziewiczej.

W zakresie medycyny estetycznej pomagamy pozbyć się nieestetycznych zmarszczek kwasem hialuronowym oraz botoksem. Oferujemy również zabiegi powiększania ust.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Praktyka Lekarska Joanna Wojciula jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.