Praktyka Lekarska Joanna Wojciula - lekarze

ocena 5.0 / 5 (4 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Lekarze w Holistic-Med

Nasza kadra składa się z doświadczonych lekarzy, którzy gwarantują wysoką jakość swoich usług. O Państwa zdrowie zadbają: lek. Katarzyna Roginiewicz-Suszyńska, specjalista anestezjologii i intensywnej terapii, oraz lek. Joanna Wojciula, specjalista ginekologii i położnictwa.

Obie panie podwyższają swoje kwalifikacje, studiując w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej i Anty-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska