4,6 / 5  - 179 opinii
Klinika HomeDoctor Klinika HomeDoctor Klinika HomeDoctor Klinika HomeDoctor Klinika HomeDoctor

Informacje ogólne o HomeDoctor

Home Doctor to nowoczesna platforma, umożliwiająca wygodny kontakt z lekarzem w formie wizyt domowych oraz telekonsultacji. Usługi HomeDoctor realizowane są przez ponad 150 lekarzy różnych specjalizacji, aby zapewnić pacjentowi komfort szybkiej diagnozy w warunkach domowego zacisza.

Wizyty domowe dostępne są w blisko 20. największych miastach w Polsce, m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Wrocławiu, Szczecinie, Łodzi, Białymstoku, Gliwicach, Bydgoszczy, Toruniu, Tychach, Piasecznie, a także w miastach ościennych w każdym przypadku. Czas dojazdu lekarza do pacjenta wynosi zazwyczaj ok. 60 minut.

Z telekonsultacji można skorzystać na terenie całej Polski – lekarz oddzwania do pacjenta nawet w ciągu 15 minut.

Jak to działa?

Wizytę domową lub telekonsultację HomeDoctor można zamówić przez stronę internetową albo infolinię, a następnie dokonać płatności kartą kredytową bądź poprzez przelew natychmiastowy (DotPay). W przypadku wizyt domowych można również zdecydować się na płatność gotówką, podczas wizyty.

Wizyty domowe

Wizyty domowe realizowane są nawet w 60 minut od wezwania, a lekarz zjawi się we wskazanym przez Ciebie miejscu – w domu, biurze czy hotelu. Poświęci Ci on tyle czasu, ile potrzebujesz, udzielając fachowej porady i szczegółowo wyjaśniając zalecenia. W razie konieczności wystawi również e-receptę oraz zwolnienie elektroniczne. Po wizycie otrzymasz fakturę lub paragon.

Zgłoszenia przyjmowane i realizowane są codzienne w godzinach od 7:00 do 21:00 – także w soboty, niedziele i święta.

Czytaj więcej 

Telekonsultacje

Korzystając z telekonsultacji, połączysz się z lekarzem przez telefon nawet w ciągu 15 minut od wezwania. Po opisaniu objawów i dolegliwości uzyskasz szybką poradę, a w razie potrzeby także e-receptę i zwolnienie lekarskie. Telekonsultację opłacisz za pomocą linku do płatności, który otrzymasz mailem.

Telekonsultacje to nowoczesne i wygodne rozwiązanie, które umożliwia szybką konsultację z lekarzem, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Nawet 80% kwestii poruszanych podczas wizyty w gabinecie lekarskim można rozwiązać zdalnie.

Zgłoszenia są przyjmowane codzienne od 7:00 do 21:00, a lekarze dostępni są w godzinach od 8:00-21:00 – również w soboty, niedziele i święta.

Udogodnienia dla pacjentów

Dlaczego HomeDoctor?

  • szybkość – wizyty domowe w ciągu 60 minut od zamówienia, telekonsultacje nawet w 15 minut
  • wygoda – możliwość uzyskania szybkiej konsultacji i diagnozy nawet wtedy, gdy musisz pozostać w domu czy biurze lub po prostu nie chcesz stać w korkach
  • oszczędność – usługi HomeDoctor nie kosztują więcej niż tradycyjne wizyty, a pozwalają zaoszczędzić koszty związane z dojazdem do lekarza
  • dostępność – lekarze HomeDoctor są gotowi, żeby dojechać do pacjenta o każdej porze – w tym także w weekendy i święta
  • jakość – specjaliści nie posiadają limitu czasu na jednego pacjenta, dzięki czemu spędzają u Ciebie tyle czasu, ile jest niezbędne

Kiedy nie wzywać HomeDoctor?

Platforma nie jest przeznaczona dla osób znajdujących się w stanie bezpośredniego zagrożenia zdrowia lub życia (nieprzytomnych, nie oddychających, doznających wstrząsu anafilaktycznego czy niekontrolowanego krwawienia). Lekarza HomeDoctor nie należy również wzywać do pacjentów wymagających hospitalizacji bądź użycia specjalistycznego sprzętu medycznego.

Filmy HomeDoctor