4,7 / 5  - 82 opinie
Recepcja, poczekalnia Implant-Art Gabinet zabiegowy Implant-Art Wygląd zewnętrzny Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet zabiegowy Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Zabieg, operacja Implant-Art Oferta, ćwiczenia, zabiegi Implant-Art Zabieg, operacja Implant-Art Zabieg, operacja Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Nasi goście Implant-Art Pacjenci Implant-Art Widok ogólny Implant-Art Recepcja, poczekalnia Implant-Art Recepcja, poczekalnia Implant-Art Recepcja, poczekalnia Implant-Art Recepcja, poczekalnia Implant-Art Nasi goście Implant-Art Wygląd zewnętrzny Implant-Art Wygląd zewnętrzny Implant-Art Wygląd zewnętrzny Implant-Art Wygląd zewnętrzny Implant-Art Gabinet Implant-Art Implant-Art - logo

Informacje ogólne o Implant-Art

Implant-Art. to nowoczesna klinika specjalizująca się w implantologii oraz chirurgii stomatologicznej. W naszej ofercie znajdą Państwo również bogatą gamę zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki i endodoncji, a także periodontologii, ortodoncji oraz stomatologii dziecięcej. Zdajemy sobie sprawę, jak stresujące bywają wizyty u dentysty, dlatego staramy się, aby pobyt w naszej klinice był jak najbardziej komfortowy i jak najmniej bolesny. Nasze nowoczesne i przyjemne wnętrze, wykwalifikowany i zawsze uśmiechnięty personel oraz wysokiej klasy sprzęt sprawią, iż znów będą się Państwo mogli cieszyć zdrowym, pięknym i białym uśmiechem.

W Implant-Art każdego pacjenta traktujemy indywidualnie, dostosowując program leczenia oraz wykonywane zabiegi do potrzeb poszczególnej osoby. Największą wartością jest dla nas pacjent i jego zadowolenie. Pracujący tu stomatolodzy to specjaliści w swoich dziedzinach. Nieustannie poszerzają wiedzę i zdobywają nowe umiejętności, biorąc udział w krajowych i zagranicznych szkoleniach oraz kongresach.

U nas każdy pacjent znajdzie rozwiązanie swoich problemów z uzębieniem. Przeprowadzamy m.in. leczenie kanałowe z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi kanałowych oraz mikrosilnika endodontycznego oraz lasera. Zadbamy także o uśmiech dzieci, wykonując np. fluoryzację (lakierowanie), lakowanie bruzd lub leczenie ubytków próchnicowych. Ponadto w naszych gabinetach zarówno dzieci, jak  i dorośli nauczą się dbać o zęby tak aby służyły do późnej starości. W naszej ofercie znajdą Państwo także wybielanie zębów specjalistyczną lampą, natomiast przy pomocy licówek porcelanowych i koron pełnoceramicznych jesteśmy w stanie skorygować kształt i kolor zębów. W naszej klinice dysponujemy także systemem radiowizjografii cyfrowej, dzięki czemu wykonujemy na miejscu zdjęcia RTG. W związku z tym, że współpracujemy z renomowanymi pracowniami protetycznymi, możemy zaoferować Państwu sprawdzone i stosowane na całym świecie rozwiązania protetyczne.

Z naszych usług mogą skorzystać również osoby niepełnosprawne, ponieważ budynek jest w pełni dostosowany do ich potrzeb.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Wiemy jak ważny w naszej pracy jest nowoczesny i niezawodny sprzęt. To w dużej mierze od niego oraz doświadczenia wykonującego zabieg lekarza zależy powodzenie i efekt leczenia. W naszym gabinecie posiadamy jedynie najlepsze urządzenia stomatologiczne, wśród których znajdują się:

 • Ręczne i maszynowe narzędzia kanałowe oraz mikrosilnik endodontyczny – urządzenia wykorzystywane podczas leczenia kanałowego.
 • Lampa do wybielania zębów – lampa, dzięki której można pozbyć się przebarwień na zębach oraz rozjaśnić je nawet o kilka odcieni w trakcie jednej wizyty.
 • System radiowizjografii cyfrowej – w przeciwieństwie do standardowego aparatu RTG wykonuje zdjęcia w formie cyfrowej. Zaletą systemu jest to, iż wydziela znacznie mniejszą dawkę promieniowania, przez co zabieg jest bezpieczniejszy.
 • Piaskarka wodna (abrazyjna) – urządzenie stomatologiczne wykorzystywane do piaskowania, czyli oczyszczania uzębienia z  osadu i przebarwień. Dzięki wodnemu płaszczowi pylenie w trakcie zabiegu jest zredukowane do minimum.
 • Skaler ultradźwiękowy – urządzenie stomatologiczne służące do usuwania złogów kamienia nazębnego z powierzchni zębów za pomocą energii ultradźwięków.

Udogodnienia dla pacjentów

W trosce o komfort naszych pacjentów przygotowaliśmy liczne udogodnienia. Staramy się, by pobyt u nas wspominali wyłącznie z przyjemnością. W naszej klinice mogą Państwo liczyć na:

 • Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych – jesteśmy kliniką bez barier. Znajdujemy się na parterze budynku, więc osoby niepełnosprawne (także na wózku inwalidzkim) nie będą miały najmniejszego problemu, aby do nas dotrzeć.
 • Leczenie dzieci – nasz gabinet jest przyjazny dzieciom. Zadbamy kompleksowo o jamę ustną nie tylko rodzica, lecz również jego pociechy.
 • Wielojęzyczny personel – leczymy zarówno pacjentów z Polski, jak i z innych krajów. Dzięki biegłej znajomości języków obcych, jaką może się poszczycić nasz zespół, pacjenci z zagranicy czują się u nas w pełni swobodnie.
 • Klimatyzacja – cały obiekt jest w pełni klimatyzowany, dzięki czemu pacjenci mogą czuć się w naszych wnętrzach komfortowo.
 • Bezprzewodowy internet – nasi pacjenci mogą korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego internetu.
 • Akceptacja kart płatniczych – w celu zapewnienia pacjentom wygody zapewniamy możliwość opłaty za zabiegi kartą.
 • Oferty specjalne i promocje – oferujemy naszym pacjentom wiele promocji i korzystnych zniżek na zabiegi.
 • Przestronny parking – z tyłu budynku znajduje się obszerny parking, dzięki czemu nasi pacjenci nie mają trudności ze znalezieniem miejsca postojowego dla swojego samochodu.

Osiągnięcia i certyfikaty Implant-Art

Największym osiągnięciem naszych stomatologów oraz kliniki są zadowolone, białe i zdrowe uśmiechy naszych pacjentów. Nie brakuje nam również sukcesów na polu naukowym. Doskonałym przykładem jest właściciel kliniki, lek. stom. Piotr Stępień, który cały czas podwyższa swoje kompetencje i wzbogaca doświadczenie o nowe szkolenia, kursy i sympozja naukowe. Między innymi wziął udział w kursie medycznym na temat zastosowania wszczepów zębowych do rehabilitacji narządu żucia. Na swoim koncie ma także certyfikat Collegium Therapeia za uczestnictwo w szkoleniu z zakresu współczesnych metod i zasad leczenia protetycznego. Prócz ciągłego podnoszenia kwalifikacji lek. stom. Piotr Stępień dzieli się również swoją wiedzą w czasopismach oraz na branżowych stronach internetowych.

Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art Gabinet Implant-Art