Implanty stomatologiczne Brzeg Dolny i okolice

Synonimy: leczenie implantologiczne

Bezpośrednio Brzeg Dolny nie dysponujemy placówką wykonującą implanty stomatologiczne, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 12 innych klinik z okolicy Brzeg Dolny. Implanty stomatologiczne można przeprowadzić m.in. w Europejskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Prestige Dent we Wrocławiu (29 km od Brzeg Dolny) lub w KCM Clinic Wrocław - Leczenie Otyłości we Wrocławiu (29 km od Brzeg Dolny) gdzie cena za implanty stomatologiczne wynosi 1 500 zł. W wymienionej placówce implanty stomatologiczne wykonuje implantolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska