Implanty stomatologiczne Gliwice

leczenie implantologiczne

Gliwiceul. Tarnogórska 217 B

HD-Dental

4,9 / 5  (35 opinii)  rozwiń
 • Korona pełnoceramiczna na implancie od 1 500 zł
 • Korona pełnoceramiczna cyrkonowa na implancie od 1 500 zł
 • Korona porcelanowa (na podbudowie z metalu) na implancie od 1 000 zł
 • Korona akrylowa tymczasowa na implancie od 400 zł
 • Konsultacja implantologiczna (przedzabiegowa)  100 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Implanty stomatologiczne Gliwice - informacje

Gabinet zabiegowy w Rewadent Gabinet zabiegowy w Rewadent

Implant stomatologiczny to sztuczny korzeń wykonany z tytanu, którego powierzchnia, po odpowiedniej modyfikacji na poziomie mikroskopowym, przypomina ludzki kolagen. Wszczepiany w kość szczęki lub żuchwy w celu uzupełnienia ubytków zębowych, jest pierwszym etapem procesu implantacji. Po okresie osteointegracji (trwałe połączenie między kością a powierzchnią implantu), który w zależności od wszczepu trwa od 2 tygodni do kilku miesięcy, można przystąpić do odbudowy protetycznej na implancie.  

Leczenie implantologiczne w Gliwicach

Ubytki zębowe z zastosowaniem systemu implantologicznego Alpha-Bio leczą specjaliści Kliniki Implantologii i Estetyki Stomatologicznej Hercka Dent, która jest autoryzowanym przedstawicielem producenta systemu, posiadając tytuł „Pracujemy z najlepszymi”. W zakresie procedur okołoimplantologicznych placówka korzysta z nowoczesnych biomateriałów kościotwórczych firm Geistlisch i Biomet, umożliwiających sterowanie regeneracją zaników kostnych w zabiegu "sinus-lift". Bezbolesne i bezpieczne leczenie zapewniają profesjonalne znieczulenia, m.in. z zastosowaniem pompy infuzyjnej The Wand. 

Implanty stomatologiczne w swojej ofercie posiada także Centrum Stomatologii Estetycznej Plombex, gdzie ofertę w zakresie implantoprotetyki stanowią wykonywane na implantach Friadent w systemie Ankylos korony, mosty oraz protezy. Zabiegi implantologiczne uzupełniają dodatkowe procedury, m.in. podnoszenia dna zatoki szczękowej czy kondensacje osteotomijne. Szeroki zakres obrazowania zapewnia diagnostyka tomograficzna z zastosowaniem tomografu Carestream CS 8100 3D oraz rentgen stomatologiczny Carestream 2200. W zabiegach chirurgii stomatologicznej w zakresie implantacji wykorzystywane jest ponadto urządzenie Piezon Master Surgery do cięcia tkanek twardych oraz przyspieszający ich regenerację laser biostymulacyjny.

Implanty jednofazowe, dwufazowe systemy implantologiczne oraz protezy całkowite oparte na implantach z zastosowaniem programu komputerowego 3D – SimPlant w swojej praktyce stomatologicznej stosuje lek. dent.  Przemysław Nowak, chirurg stomatologiczny oraz implantolog, zdobywca tytułu Master of Implantoprosthodontics (2011). Certyfikowany w zakresie chirurgii implantologicznej oraz periodontologii, ukończył m. in. kursy Nobel Bio Care Poland CDC for CPD oraz leczenia protetycznego protezami stałymi na wszczepach. Wyspecjalizowany także w regeneracji tkanek podczas leczenia periodontologicznego, dr Nowak jest członkiem The Association of Dental Implantology UK.

Implanty stomatologiczne w Gliwicach i w Londynie (Wielka Brytania) – porównanie cen

Gabinet zabiegowy w Dentim Clinic Gabinet zabiegowy w Dentim Clinic

Implanty  Astra Tech klasy Premium w cenie 1 300 £ (7 280 zł) za jeden wszczep oferuje klinika Pall Mall Dental Group, mieszcząca się w Londynie. Dla porównania – jeden implant tego samego producenta w Gliwicach to wydatek rzędu 3 000 zł.

Implanty stomatologiczne - ceny w Gliwicach na tle innych miast

 • Gliwice od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Warszawa od 500 zł do 4 600 zł
 • Kraków od 1 850 zł do 3 990 zł
 • Wrocław od 2 350 zł do 8 000 zł
 • Katowice od 1 000 zł do 4 500 zł
 • Poznań od 2 300 zł do 4 800 zł
 • Łódź od 1 800 zł do 5 200 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 3 200 zł
 • Gdańsk od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Szczecin od 2 000 zł do 3 000 zł
 • Rzeszów od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Lublin od 1 500 zł do 3 400 zł
Implanty stomatologiczne cena »

Usługa implanty stomatologiczne w Gliwicach jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu implanty stomatologiczne w pobliżu Gliwic, w miejscowościach: Zabrze, Ruda Śląska, Bytom, Tychy, Strzelce Opolskie, Dąbrowa Górnicza, Jastrzębie-Zdrój, Racibórz, Lubliniec oraz Jaworzno.

Autor: