Implanty stomatologiczne Poznań

leczenie implantologiczne

Poznań, ul. Katowicka 77D

Eurodent

4,2 / 5  (31 opinii)  rozwiń
 • Korona pełnoceramiczna cyrkonowa na implancie od 2 000 zł
 • Korona porcelanowa (na podbudowie z metalu) na implancie od 2 000 zł
 • Łącznik pełnoceramiczny od 700 zł
 • Odsłonięcie implantu 200 zł
 • Konsultacja implantologiczna (przedzabiegowa)  od 100 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Implanty stomatologiczne Poznań - informacje

Gabinet zabiegowy w M2 Clinic Gabinet zabiegowy w M2 Clinic

Pacjentom, posiadającym rozległe lub pojedyncze braki w uzębieniu, stomatolodzy proponują wszczepienie implantów dentystycznych, które w połączeniu z koronami idealnie naśladują naturalne zęby. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Po nim należy przestrzegać zaleceń stomatologa. Po 3-6 miesiącach od wszczepienia implantów można założyć korony.

Nowoczesne implanty zębowe

Poznańskie gabinety stomatologiczne Dentopolis, dysponujące radiowizjografią bezprzewodową Fona i unitami stomatologicznymi Kavo Estetica, posiadają w ofercie stabilizację protezy implantami zębowymi u pacjentów z całkowitym bezzębiem. Pracujący tam chirurg stomatolog dr Leszek Zimny, zwycięzca plebiscytu "Dentysta roku 2013 w województwie świętokrzyskim", uzupełnia pojedyncze braki w uzębieniu implantami Bego Implant Systems. W Dentopolis można wstawić wkłady koronowo-korzeniowe w przypadku zachowanego korzenia zęba oraz korony ceramiczne pełne na cyrkonie. Stomatolodzy z gabinetu zwracają uwagę na profilaktykę, dlatego pacjentom ze zdrowymi zębami proponują lakierowanie i skaling.

W prywatnej klinice stomatologicznej DENS Stomatologia przed wszczepieniem implantów dentystycznych, u pacjentów z niewystarczającą ilością kości przeprowadza się sterowaną regenerację kości GBR lub autoprzeszczep tkanki kostnej z innego miejsca jamy ustnej, np. z kąta żuchwy. Pracuje tu stomatolog dr Igor Glass-Brudziński, który stosuje implanty Branemark o porowatej powierzchni, co sprzyja szybkiej osseointegracji. Po przyjęciu się implantów stomatolog dobiera korony, np. korony pełnoceramiczne LAVA.

Implanty stomatologiczne oferuje poznańskie Centrum Implantologii Askodent. Zatrudnieni tam stomatolodzy są autorami licznych prac naukowych, np. "Leczenie implantologiczne pacjentów z osteoporozą". Lekarz stomatologii dr hab. n. med. Krzysztof Osmola, należący do komitetu naukowego czasopisma "Implantologia Stomatologiczna", poleca pacjentom rentgen pantomograficzny przed wszczepieniem implantów generacji Dentsply Friadent XiVE, aby ocenić, czy jest potrzeba wykonania dodatkowego zabiegu podniesienia dna zatoki szczękowej. W gabinecie Askodent pacjencie ze zdrowym uzębieniem mogą poddać się wybielaniu zębów metodą nakładkową.

Gabinet stomatologiczny Doroty i Przemysława Stankowskich w Poznaniu oferuje pacjentom implanty zębowe przy braku skrzydłowego uzębienia. W gabinecie pracuje stomatolog dr Dorota Stankowska, która posiada certyfikat ze szkolenia pt. "Odbudowy porcelanowe w odcinku przednim - przewidywalna estetyka i trwałość". Dr Stankowska dopasowuje protezy całkowite pacjentom, u których niemożliwe jest zastosowanie implantów. Oprócz tego w gabinecie Stankowscy można nałożyć licówki porcelanowe na własne zęby, aby skorygować ich kolor i kształt. Pacjenci po leczeniu kanałowym zamiast tradycyjnych plomb mogą wybrać uzupełnienia Onlay, tzw. wkłady-nakłady, sprawdzające się na dużych powierzchniach żujących zębów bocznych.

Stomatolog dr Katarzyna Kruk z  gabinetu Dentika-Medic, która była uczestnikiem kursu szkoleniowego pt. "Zastosowanie wszczepów stomatologicznych Osteoplant", stosuje u niektórych pacjentów miniimplanty, przydatne w przypadku uzupełnienia braku pojedynczego zęba. W Dentika-Medic leczy się zęby z próchnicą, stomatolog zakłada światłoutwardzalne plomby dopasowane kolorem do zęba, dzięki czemu uśmiech pozostaje estetyczny.

Tytanowe implanty stomatologiczne w Poznaniu są wszczepiane też w  Prywatnej Przychodni Stomatologicznej Dental, która posiada Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2000. Pracuje tu stomatolog Maciej Tomczak, który przeprowadza leczenie kanałowe, gdy zainfekowany próchnicą jest korzeń zęba. W przychodni dostępny jest mikroskop, znajdujący zastosowanie w endodoncji.

Cena implanty stomatologiczne w Poznaniu i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Eurodent Gabinet zabiegowy w Eurodent

Cena implantów zębowych w Anglii jest zależna od rodzaju implantu, jego umiejscowienia i ilości koron, które będą na nim odbudowane. Łączny koszt implantacji, łącznika i korony pojedynczego zęba to 1800-3100 funtów czyli 10 000 - 16 000 zł. W londyńskim gabinecie Arden House Dental Practice koszt odbudowy zęba implantem rozpoczyna się od 12 000 zł. Turyści medyczni z Anglii mają możliwość uzupełnienia uzębienia w polskich gabinetach, w których ceny są o wiele niższe. Poznań to miasto pełne atrakcji i przy okazji skorzystania z usług poznańskiego gabinetu dentystycznego można tu zwiedzić Palmiarnię, Ostów Tumski z Bazyliką archikatedralną Świętych Apostołów Piotra i Pawła oraz Jezioro Maltańskie.

 

Implanty stomatologiczne - ceny w Poznaniu na tle innych miast

 • Poznań od 2 300 zł do 4 800 zł
 • Warszawa od 500 zł do 4 600 zł
 • Kraków od 1 850 zł do 4 200 zł
 • Wrocław od 2 350 zł do 8 000 zł
 • Katowice od 1 000 zł do 4 500 zł
 • Łódź od 1 800 zł do 5 200 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 3 200 zł
 • Gliwice od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Szczecin od 2 000 zł do 3 000 zł
 • Gdańsk od 1 500 zł do 5 000 zł
 • Rzeszów od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Lublin od 1 500 zł do 3 400 zł
Implanty stomatologiczne cena »

Usługa implanty stomatologiczne w Poznaniu jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Autor: