Implanty stomatologiczne Szczecin

Synonimy: leczenie implantologiczne

Filtruj wyniki
Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Choszczno (64 km od centrum Szczecina)
Choszczno  ul. Mur Południowy 3

Biała Szuflada

ocena 5.0 / 5 (2 opinie) - zobacz opinie »zobacz »

Gabinet stomatologiczno-lekarski „Biała Szuflada” to mieszcząca się w Choszcznie placówka oferująca szereg usług stomatologicznych dla… więcej »

Implanty stomatologiczne Szczecin - informacje

Gabinet zabiegowy w AOIS Gabinet zabiegowy w AOIS "LASER"

Szukasz dentysty, który wie, co to implantologia? Takiego, który najlepiej wszczepi Ci implant, wprawiając Cię jednocześnie w dobry humor? Przyjedź do Polski! Jeśli potrzebna Ci klinika stomatologii i implantologii, Szczecin to miejsce, w którym pracują dziesiątki specjalistów. Tu robi się – z powodzeniem! – najbardziej skomplikowane operacje: leczenie szczęki, chorób dziąseł, zabiegi kanałowe. Tu wreszcie nie trzeba bać się dentysty, a to ściąga doń wielu turystów, głównie zza zachodniej granicy. Co równie ważne, implanty w Szczecinie są jednymi z najtańszych w Europie. Cena i jakość czynią je bezkonkurencyjnymi na całym kontynencie! Każdego roku ściągają do niego dziesiątki, a czasem i setki turystów medycznych – statystyki pokazują wyraźnie, że ich liczba stale rośnie o przynajmniej 15% w ciągu roku.

Implanty – zrealizowane marzenie o zębach idealnych

Niejeden wzdycha z zazdrością, patrząc na nieskazitelnie równe zęby aktorów. Można się zastanawiać czy ów idealny uśmiech jest darem natury, czy dziełem stomatologa. A można po prostu wybrać się do profesjonalisty i po serii zabiegów cieszyć się pięknym uzębieniem. Nowoczesne kliniki stomatologiczne oferują nie tylko bezbolesne leczenie próchnicy, ale również uzupełnianie ubytków poprzez wszczepianie implantów – bezpiecznych i niebywale estetycznych.

Dzięki implantom można zlikwidować braki w uzębieniu, ponieważ stomatolog mocuje na nich nowe zęby, nie odróżniające się niczym od naturalnych. Poddanie się zabiegom wymaga samozaparcia – wszczepianie implantów trwa kilka miesięcy (po ok. pół roku kości zrastają się ze śrubą i można wtedy zamontować na implantach mosty lub korony). Operacje przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym.

Implantolodzy w Szczecinie – specjaliści otwarci na zagranicznych pacjentów

Jednym z miast, które przyciąga nie tylko krajobrazami, ale i klinikami stomatologicznymi, jest Szczecin. Z powodu położenia oraz renomy tutejszych specjalistów cieszy się ogromnym powodzeniem wśród turystów medycznych ze Skandynawii, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Przykładowo, klinika RA-DENT, oprócz wszczepiania implantów oferująca także miniimplanty oraz korony na implancie, gości często pacjentów ze Szwecji. Z kolei do kliniki Kor-Dent, wyposażonej w najnowocześniejszy system bezbolesnego znieczulania (Quick Sleeper 2), coraz chętniej przyjeżdżają Duńczycy.

Dr Jarosław Matuszak  (Stomatologia Mierzyn) jako jeden z niewielu lekarzy dentystów w Polsce posiada certyfikat eksperta implantologii (Diplomate PSI/DGOI/ICOI). Podczas zabiegów wykorzystuje implanty szwedzkiej firmy Astra Tech, udzielającej na nie wieczystej rękojmi, a pacjenci z zagranicy mogą uzyskać poradę w języku angielskim i niemieckim.

Specjalista chirurgii stomatologicznej Krzysztof Karuk (Sanadent) jest dyplomowanym implantologiem oraz członkiem Uniwersytetu w Los Angeles. W jego gabinecie pacjent może zasięgnąć konsultacji w języku angielskim, niemieckim, a także duńskim. Z kolei dr Joanna Hahs-Gaborska (HAHS) jest pierwszym w Polsce lekarzem, który otrzymał w Niemczech tytuł Specjalista Implantolog DGZI (Spezialist Implantologie DGZI). Jej klinika jest bardzo popularna wśród zagranicznych pacjentów, dlatego personel posługuje się kilkoma językami, w tym fińskim, norweskim, duńskim i niemieckim.

Szczecińskie gabinety – pełen profesjonalizm i komfort dla klienta

W klinice Edentist Wejt & Tawakol pacjent może się w pełni zrelaksować, szczególnie jeśli jest mały i boi się dentysty – w gabinecie zamontowano ekrany filmowe, więc podczas zabiegu można oglądać ulubioną bajkę. Przeprowadzająca zabiegi dr n. med.Edyta Wejt-Tawakol, absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej, dba o komfort każdego pacjenta. Zajmuje się głównie protetyką i endodoncją. Natomiast dr n. med. Ewa Szpindor, specjalistka chirurgii szczękowo-twarzowej, jest wybitnym implantologiem oraz wieloletnim pracownikiem Pomorskiej Akademii Medycznej.

Dr n. med. Jarosław Gołembiewski (Perła-Dent) jest absolwentem Curriculum Implantologicznego Uniwersytetu im.  Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem. Prócz tego specjalizuje się w endodoncji mikroskopowej. Jego klinika kładzie duży nacisk na komfort klientów, dlatego gabinety wyposażone są w najnowocześniejsze mikroskopy stomatologiczne, pozwalające precyzyjnie zdiagnozować stan korzenia zęba.

W klinice Dental Team operacje przeprowadzane są przy użyciu implantów systemu Champions Implants. Natomiast lek. stom. Jerzy Owczarek (Heliodent) przy zabiegach stosuje implanty Nobel Biocare. W jego placówce każdy pacjent jest poddawany skrupulatnemu badaniu wstępnemu, a wszczepiane implanty objęte są pisemną gwarancją.

Nie można nie wspomnieć o jeszcze jednej wybitnej osobistości świata stomatologii – lek. impl. Tomasz Cegielski (Implantologia na Podzamczu) posiada tytuł eksperta implantologii DGOI, jest wykładowcą Bicon Institute Faculty w Bostonie, a także biegłym sądowym w zakresie implantologii stomatologicznej.  W swojej klinice oferuje wszczepianie krótkich implantów marki Bicon – bez śrub oraz możliwości powstawania stanów zapalnych i mikroszczelin.

Denturyzm w Szczecinie

Sala operacyjna w Dom Lekarski Centrum Medyczne Sala operacyjna w Dom Lekarski Centrum Medyczne

Nic dziwnego, że do miasta posiadającego tylu utalentowanych implantologów przyjeżdża coraz więcej zachęconych cenami i jakością zabiegów turystów. Zagraniczni pacjenci bardzo sobie chwalą profesjonalizm polskich stomatologów oraz fakt, że w ich gabinetach mogą wydać nawet trzy razy mniej niż we własnym kraju. Przyjeżdżają na zabiegi i zostają dłużej, urzeczeni urodą miasta. A jest co podziwiać – malowniczy Plac Grunwaldzki lub Jezioro Dąbie to tylko ułamek tego, co można zobaczyć w Szczecinie.

Implanty stomatologiczne - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Warszawa od 800 zł do 4 600 zł
 • Kraków od 1 850 zł do 3 500 zł
 • Wrocław od 600 zł do 7 500 zł
 • Gdańsk od 1 300 zł do 3 600 zł
 • Katowice od 2 000 zł do 4 500 zł
 • Bydgoszcz od 500 zł do 3 200 zł
 • Poznań od 2 300 zł do 3 600 zł
 • Łódź od 200 zł do 5 200 zł
 • Lublin od 1 500 zł do 3 400 zł
 • Rzeszów od 2 000 zł do 5 000 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu implanty stomatologiczne w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Goleniów oraz Stargard Szczeciński.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska