Implanty zębowe MIS

Synonimy: założenie implantu stomatologicznego MIS C1, wszczepienie implantu zębowego MIS seven

Filtruj wyniki

Implanty zębowe MIS - informacje

Kadra w Dental Corner Kadra w Dental Corner

Implanty zębowe to nowoczesny sposób na rekonstrukcję brakującego uzębienia. Dobrze dobrane, nie różnią się wyglądem ani funkcjonalnością od naturalnych zębów. Implant to sztuczny element, który w pełni zastępuje brakujący korzeń zęba. Zbudowany jest z tytanowej śruby, którą wprowadza się chirurgicznie w kość szczęki bądź żuchwy. MIS Implants Technologies to  światowy lider w produkcji implantów. Firma od 1995 roku wytwarza systemy implantologiczne najwyższej jakości. Implanty zębowe MIS wytwarzane są z tytanu biokompatybilnego. Koncern oferuje szeroką gamę produktów  o różnym przeznaczeniu, co umożliwia stomatologowi dobranie odpowiedniego rodzaju implantu do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Gdzie w Polsce można założyć implanty zębowe MIS

W Warszawie leczenie implantologiczne z zastosowaniem implantów zębowych MIS można przeprowadzić u lek. stom. Bernarda Zadrożnego, który jest specjalistą implantologiem, przyjmującym pacjentów w Warszawie. Jest on absolwentem Warszawskiej Akademii Medycznej, a tytuł implantologa uzyskał w 2009 roku na Uniwersytecie we Frankfurcie nad Menem. Implantologią stomatologiczną zajmuje się od 1999 roku i posiada doświadczenie kliniczne w systemach imtantologicznych MIS, Astra, Akylos i Xive. Z zakresu implantologii ukończył liczne kursy i uzyskał certyfikaty zarówno krajowe, jak i zagraniczne, w tym certyfikat ukończenia kursu implantologii zaawansowanej oraz ukończenia szkolenia "Clinical Advances and Innovations in Modern Implantology" w Nowym Jorku. Jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej.

Lek. med Dariusz Niesiobędzki to kolejny warszawski specjalista implantolog, który w swojej ofercie ma zabiegi z wykorzystaniem implantów zębowych MIS. Tytuł implantologa uzyskał na Uniwersytecie im. Goethego we Frankfurcie nad Menem, gdzie ukończył prestiżowe studia podyplomowe Master of Oral Implantology . Ponadto odbył szkolenia w ośrodkach implantologicznych w Szwajcarii i we Francji. Specjalizuje się w  implantologii oraz technikach odtwórczych tkanek twardych i miękkich jamy ustnej. Wykonuje wszystkie zabiegi i procedury przedimplantacyjne, m.in. przeszczepy kości czy podniesienie dna zatoki zębowej.

Implanty zębowy MIS można również założyć w krakowskiej Klinice Stomatologicznej Alfa-Dental. Gabinet funkcjonuje od 2004 roku i oferuje pełen zakres usług z zakresu implantologii, protetyki i stomatologii estetycznej. Gabinet oferuje implanty MIS C1, MIS Narrow, implanty AB oraz Biomet 3i.

Porównanie cen wszczepienia implantów zębowym MIS w Warszawie i w Roterdamie

Kadra w Swedent Kadra w Swedent

Za zabieg wszczepienia implantu zębowego MIS w Warszawie trzeba zapłacić około 3 500 zł. Z kolei w  Tandheelkundig Centrum Wilhelminapier in Rotterdam cena implantów zębowych MIS to ok. 2 000 Euro, co w przeliczeniu daje kwotę ok 8 000 zł.

Implanty zębowe MIS - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 2 000 zł do 3 500 zł
 • Łódź od 3 600 zł do 5 200 zł
 • Wrocław od 2 350 zł do 3 500 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 3 500 zł
 • Bydgoszcz od 2 500 zł
 • Zielona Góra od 1 500 zł
 • Kraków od 3 500 zł
 • Gdynia od 3 000 zł
 • Bełchatów od 1 800 zł
 • Radomsko od 2 000 zł do 2 500 zł
 • Konstancin-Jeziorna od 2 000 zł
Pokaż więcej »

Usługa implanty zębowe mis jest najczęściej wykonywana przez implantologa.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska