Implanty zębowe

Synonimy: implanty stomatologiczne dwuczęściowe tytanowe, implanty dwufazowe tytanowe, implanty stomatologiczne dwuczęściowe tytanowe więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

DLA KLINIK: Oferujesz implanty zębowe? Dołącz do nas! »

Wczytaj więcej wyników

Implanty zębowe - informacje

Gabinet zabiegowy w Dental Center Z3 Gabinet zabiegowy w Dental Center Z3

Leczenie implantologiczne to jedna z najbardziej zaawansowanych praktyk stomatologicznych w zakresie uzupełniania braków zębowych lub bezzębia całkowitego, które wykorzystuje tytanowe protezy na stałe mocowane w ko­ściach szczęk i/lub żuchwy. Jako zamiennik utraconego korzenia, implant stanowi pod­bu­do­wę dla uzu­peł­nień pro­te­tycz­nych w postaci ko­ron lub mo­stów ce­ra­micz­nych.

Nowy uśmiech dzięki implantom

Odtworzenie estetycznego i funkcjonalnego uzębienia w przypadku braku jednego lub wielu zębów oferują specjaliści Gabinetów stomatologicznych Tarabuła we Wrocławiu. Przebieg procesu leczenia obejmuje zwykle kilka etapów: wykonanie zdjęcia panoramicznego lub tomografii komputerowej (CBCT), analizę warunków do implantacji podczas konsultacji oraz dobór optymalnych rozwiązań protetycznych. W zależności od potrzeb wykonywana jest także augmentacja lub podniesienie dna zatoki i dopiero potem następuje chirurgiczne wszczepienie implantu. Zdaniem chirurgów, prawidłowo wszczepione implanty w ciągu od 3 do 6 miesięcy ulegają stabilnemu wgojeniu w tkankę kostną szczęki lub żuchwy.

Autoryzowanym gabinetem Dentsply Implants w Olsztynie jest Specjalistyczna Praktyka Dentystyczna Sujka – Klinika Stomatologii Estetycznej, gdzie nowoczesne technologie implantacji potwierdza Znak Jakości BIOMET 3i będący gwarancją najwyższej jakości wykonania implantów. Tu również zaplanujemy leczenie od etapu chirurgicznego aż po okres wgajania, kiedy dochodzi do trwałego połączenia kości z implantem. Na etapie odbudowy, w przypadku protez opartych na implantach elementem mocującym protezę są tu zatrzaski kulkowe, belki lub elementy magnetyczne. Zespół medyczny współtworzy specjalizujący się w stomatologii estetycznej i implantologii lek. stom. Karol Sujka.

Z systemów sektora premium – szwajcarskiego producenta Straumann oraz niemieckiego systemu Camlog korzystają lekarze warszawskiej kliniki stomatologicznej Dentistica. Jak wyjaśniają, implant zębowy musi być umieszczony w odpowiednim miejscu w tkance kostnej, a tam, gdzie nie występuje jej odpowiednia ilość, dzięki technikom odtwórczym można skutecznie odbudować utraconą kość, wykonując szereg zabiegów rekonstrukcyjnych. W klinice skorzystamy ponadto z całego panelu protetycznych rozwiązań w zakresie odbudowy na implantach, od pojedynczych koron po pełnoceramiczne protezy całkowite z podbudową z cyrkonu, tworzone przy użyciu systemu scanującego CAD-CAM.

Koszty leczenia implantologicznego w Teksasie (USA)

Gabinet zabiegowy w 3g Dentist Gabinet zabiegowy w 3g Dentist

Specjaliści z The Dental Implant Center nie ukrywają, że procedura jest droga, a pojedyncze zabiegi stomatologiczne na implantach wahają się od 1,500 $ do 7,500 $ (5,700-28,500 zł).

Implanty zębowe - ceny w różnych miastach

 • Warszawa od 1 400 zł do 4 600 zł
 • Kraków od 1 850 zł do 4 200 zł
 • Wrocław od 2 350 zł do 3 500 zł
 • Gdańsk od 2 000 zł do 3 300 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 4 000 zł
 • Katowice od 2 000 zł do 4 500 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 6 000 zł
 • Szczecin od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Rzeszów od 2 200 zł do 4 300 zł
 • Bydgoszcz od 2 000 zł do 3 000 zł
 • Gliwice od 2 000 zł do 4 000 zł
 • Lublin od 1 500 zł do 1 700 zł
Pokaż więcej »

Dodaj komentarz

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2017 Tourmedica.pl Sp. z o.o.