Implanty zębowe Gdańsk

Synonimy: implanty stomatologiczne dwuczęściowe tytanowe, implanty dwufazowe tytanowe, implanty stomatologiczne dwuczęściowe tytanowe więcej »

Filtruj wyniki

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Implanty zębowe Gdańsk - informacje

Kadra w Cadent Kadra w Cadent
Implanty dentystyczne to śruby zastępujące brakujące korzenie zębów. Zrobione są z tytanu, którego powierzchnia została zmodyfikowana na poziomie mikroskopowym tak aby przypominały ludzki kolagen. Dzięki temu organizm nie traktuje ich jako ciała obcego i możliwa jest trwała odbudowa uzębienia. Implanty zębowe zakłada lekarz implantolog. Zabieg składa się z trzech oddzielnych etapów i polega na wszczepieniu implantu, wkręceniu śruby gojącej oraz założeniu sztucznego zęba - tak zwanej korony. Cały proces zespolenia implantu z kością trwa kilka miesięcy. W przypadku dużych braków w uzębieniu możliwe jest zamocowanie całej protezy na dwóch lub trzech implantach.

Implanty zębowe w Gdańsku

Brakujące uzębienie można uzupełnić implantami dentystycznymi u lek. dent. Igora Foltyna, specjalisty stomatologa, jednego z założycieli Centrum Dentystycznego Projekt Uśmiech. Jest absolwentem Gdańskiej Akademii Medycznej. Posiada certyfikaty ukończenia licznych kursów implantologicznych, m.in. "Concept, indication and handling of the ANKYLOS® Implant System and XiVE® Implant System", "Challenging Conventional Thinking in Implant Dentistry" oraz "Wykonywanie uzupełnień stałych na implantach w 1 dzień".

Implanty zębowe można również wykonać w Klinice Stomatologiczno-Implantologicznej K2Dental, prowadzonej przez dr n. med. Krystiana Krupskiego, specjalistę stomatologa i chirurga stomatologicznego. Klinika w swojej ofercie posiada implanty Bego (S-line, RI-line, MINI, a także RS i RSX) oraz implanty Bicon (Short, Max, Narrow). Do wyboru są korony porcelanowe na stopach Cr-Co dla implantów Bego oraz Bicon, a także korony porcelanowe Cercon z łącznikiem. Aby uzupełnić duże braki w uzębieniu, w placówce można skorzystać z ruchomej protezy opartej na dwóch lub czterech implantach. Możliwe jest też wykonanie zabiegów okołoimplantacyjnych, takich jak agumentacja kości, przeszczepy kostne oraz podniesienie dna zatoki szczękowej.

Kolejną placówką, w której zakładane są implanty zębowe jest Gabinet Stomatologiczny Dentus. W placówce można skorzystać z leczenia implantologicznego za pomocą systemu Biomed 3i. Użycie opatentowanej przez Biomet 3i powierzchni trawionej OSSEOTITE® sprawia, że implanty są bardziej efektywne we wczesnej fazie gojenia. W ramach systemu Biomet 3i można skorzystać również z rozwiązania NanoTite™, które dzięki zastosowaniu nanotechnologii poprawiają szybkość i zakres osteointegracji. Zakładając implanty w Gabinecie Dentus można skorzystać również z bezpłatnej wstępnej konsultacji, a także zabiegów chirurgii przedimplantacyjnej.

Różnice cenowe zabiegu wstawienia implantów zębowych w Polsce i w Wielkiej Brytanii

Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne IMED Gabinet zabiegowy w Centrum Medyczne IMED

W gabinecie Harley Street Dental Implant Centre założenie jednego implantu kosztuje 995 £, co w przeliczeniu na złotówki daje kwotę około 6 000 zł. W Gdańsku cena wstawienia implantu zaczyna się już od 2 100 zł.

Implanty zębowe - ceny w Gdańsku na tle innych miast

 • Gdańsk od 2 000 zł do 3 500 zł
 • Warszawa od 1 900 zł do 4 600 zł
 • Kraków od 1 850 zł do 3 500 zł
 • Wrocław od 2 350 zł do 3 500 zł
 • Katowice od 2 000 zł do 4 500 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 5 200 zł
 • Poznań od 2 300 zł do 3 600 zł
 • Bydgoszcz od 2 000 zł do 3 200 zł
 • Szczecin od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 3 500 zł
 • Gliwice od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Gdynia od 1 750 zł do 3 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa implanty zębowe w Gdańsku jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Gdańska, w miejscowościach: Wejherowo oraz Starogard Gdański.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska