Implanty zębowe Kraków

Synonimy: implanty stomatologiczne dwuczęściowe tytanowe, implanty dwufazowe tytanowe, implanty stomatologiczne dwuczęściowe tytanowe więcej »

Filtruj wyniki

Implanty zębowe Kraków - informacje

Kadra w 3g Dentist Kadra w 3g Dentist

Leczenie implantologiczne to kilkuetapowa procedura uzależniona od warunków zastanych w jamie ustnej pacjenta oraz od rodzaju implantu. Implantację zwykle poprzedza chirurgiczne przygotowanie podłoża kostnego do wszczepienia zamiennika zęba, co z reguły wykonuje się w przypadku braku dostatecznej ilości tkanki kostnej w żuchwie i szczęce (zanik po długotrwałej ekstrakcji) oraz jeśli zabieg będzie przeprowadzany w szczęce, w okolicach zębów przedtrzonowych i trzonowych. Po tym etapie, a następnie wszczepieniu implantu i trwającej około 6 miesięcy osteointegracji (zespolenie kości z powierzchnią tytanu), następuje odbudowa protetyczna.

Implanty stomatologiczne – zaawansowana terapia ubytków zębowych  

Brakujące zęby odbudujemy bez konieczności uszkadzania sąsiednich zębów w Klinice Stomatologiczno–Implantologicznej Dental Park, której głównymi dziedzinami działalności jest stomatologia estetyczna, chirurgia stomatologiczna oraz implantologia. W zakresie tej ostatniej, oferta dotyczy zarówno pojedynczych zębów, kilku w łuku lub bezzębia całkowitego, a z uwagi na złożoność procesu implantologicznego, szczegółowy cennik jest przedstawiany podczas konsultacji.  Implantologią i implantoprotetyką w klinice zajmuje się lek. stom. Jacek Sumara, certyfikowany w zakresie technologii m. in.: Biomet 3i, AstraTech, NeoBiotech czy Alpha Bio.

Dzięki biozgodnym wszczepom śródkostnym, w Klinice Stomatologia Beata Świątkowska nie tylko odzyskamy zęby, ale także poprawimy estetykę, fizjologię i biomechanikę jamy ustnej, zapobiegając poważnym powikłaniom w postaci m. in. zaniku kostnego. W przypadku już postępującego zaniku kości, ofertę stanowi chirurgiczna odbudowa bazy kostnej przy pomocy sterowanej regeneracji kości – GBR oraz poszerzenie bazy kostnej poprzez rozszczepienie wyrostka – Ridge Splitting. Lek.stom. Beata Świątkowska jest członkiem m. in. Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego.

Implanty zębowe stosuje w swojej praktyce także NZOZ Centrum Stomatologii Luxdentica, która posiada w swojej ofercie dwie linie nowoczesnych i sprawdzonych implantów: Optimum oraz Premium firmy Dentsply Friadent. Opatentowana budowa wszczepów przyśpiesza gojenie i minimalizuje wystąpienie powikłań pozabiegowych. Klinika oferuję ponadto odbudowę bezzębnego wyrostka w ciągu doby dzięki systemowi Nobel Guide Teeth in an hour. Technologia pozwala na implantację bez użycia skalpela z zamocowaniem na stałe mostu na implantach. 

Implanty dentystyczne w Michigan (USA)

Gabinet zabiegowy w AlbusDent Gabinet zabiegowy w AlbusDent

Średni koszt implantu w Michigan wynosi 1,750 $ (6,650 zł). New You Dental Center oferuje implant chirurgiczny w cenie 499 $ (1,896 zł). Oferta placówki odpowiada średnio najniższej cenie implantów w Krakowie.

Implanty zębowe - ceny w Krakowie na tle innych miast

 • Kraków od 1 850 zł do 3 500 zł
 • Warszawa od 1 900 zł do 4 600 zł
 • Wrocław od 2 350 zł do 3 500 zł
 • Katowice od 2 000 zł do 4 500 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 5 200 zł
 • Gdańsk od 2 000 zł do 3 500 zł
 • Poznań od 2 300 zł do 3 600 zł
 • Bydgoszcz od 2 000 zł do 3 200 zł
 • Szczecin od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 3 500 zł
 • Gliwice od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Gdynia od 1 750 zł do 3 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa implanty zębowe w Krakowie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Krakowa, w miejscowościach: Wieliczka.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska