Implanty zębowe Łódź

Wszczepienie implantu zębowego to najlepsze rozwiązanie w sytuacji, gdy musimy uzupełnić niewielkie braki w uzębieniu. Poniżej znajdziesz listę 7 łódzkich placówek oferujących taki zabieg. Porównaj ceny implantów, zapoznaj się z profilami lekarzy i wybierz klinikę stomatologiczną, która najbardziej Ci odpowiada. Z nami wygodnie umówisz się na wizytę.

Łódź, ul. Szparagowa 10

Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy

4,5 / 5  (109 opinii)  rozwiń

Fachowe podejście do pacjenta. Kompletna odpowiedz na każde zadane pytanie odnośnie leczenia. Kompleksowa obsługa. Dokładny opis toku leczenia. Bardzo mila atmosfera. ~ Anna.

 • Implanty zębowe MIS od 3 600 zł
 • Implanty zębowe Biomet 3i od 3 500 zł
 • Implanty zębowe Dentsply Friadent od 3 600 zł
 • Konsultacja implantologiczna (przedzabiegowa)  150 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Implanty zębowe Łódź - informacje

Wszczepienie implantu zębowego to obecnie najnowocześniejsza i najbardziej naturalna metoda na uzupełnienie braków w uzębieniu (bez konieczności ingerencji w sąsiadujące zęby). Implanty to niewielkie tytanowe śruby, które wszczepia się w kość żuchwy lub szczęki w celu zastąpienia korzeni utraconych zębów. Zapewniają one całkowity komfort użytkowania w przeciwieństwie do protez ruchomych. Implanty stanowią skuteczny fundament pod koronę most lub protezę.

Kadra w Klinika Diament Kadra w Klinika Diament

Co warto wiedzieć o implantach zębowych?

Implanty to najlepszy sposób na uzupełnienie braków w uzębieniu. Za wyborem tego rozwiązania przemawiają m.in. właściwości tytanu, czyli materiału, z którego są one wykonane. Tytan wykazuje bowiem zdolność do zrastania się z tkanką kostną, jest odporny na korozję i bardzo rzadko wywołuje odczyny ze strony organizmu. Zabieg implantacji rozpoczyna się od wykonania nacięcia w kości i umieszczeniu w nim specjalnej śruby. Po upływie od 3 do 6 miesięcy, mocuje się łącznik i koronę zębową, np. porcelanową. W czasie oczekiwania na zrośnięcie się implantu z tkanką kostną, mocowane jest tymczasowe uzupełnienie.

Gdzie wszczepić implanty w Łodzi?

NovoDent-Med (dzielnica Polesie) to miejsce, w którym lekarze w kompleksowy i holistyczny sposób podchodzą do problemów natury zdrowotnej oraz estetycznej swoich pacjentów. W placówce można skorzystać z usług stomatologów oraz lekarzy medycyny estetycznej. Osoby zainteresowane implantami zębowymi mają do wyboru systemy AlphaBio, Nobel Biocare i MIS. Inne dostępne rozwiązania to m.in. korona pełnoceramiczna na implancie czy korona akrylowa tymczasowa na implancie.

Pozostałe łódzkie kliniki stomatologiczne, w których można wszczepić implanty stomatologiczne, to m.in.:

 • Neo Dentica Klinika Stomatologiczna Marta i Mariusz Kochanowscy (Bałuty)
 • Klinika Diament (Bałuty)
 • SP Dent (Górna)

Pozostałe łódzkie placówki

Gabinet zabiegowy w Medi Dent Gabinet zabiegowy w Medi Dent

Implanty zębowe można wszczepić w Gabinecie Stomatologicznym IMPLANTON. Placówka w swojej ofercie posiada implanty renomowanych firm takich jak Dentsply Implant - Astra, Ankylos, ITI Straumann oraz Nobel Biocare. W gabinecie do planowania leczenia implantologicznego wykorzystywana jest trójwymiarowa komputerowa technologia Simplant, czyli pierwszy na świecie interaktywny system, który w oparciu o tomografię komputerową umożliwia precyzyjne zaplanowanie miejsca do optymalnego wprowadzenia implantów oraz stworzenie natychmiastowego uzupełniania protetycznego.

W Konstantynowie Łódzkim zabiegli implantologiczne wykonywane są przez dr n. med. Danutę Wróbel, specjalistkę stomatologii ogólnej, która specjalizuje się także w zabiegach z zakresu implantologii.  Doktor Wróbel oferuje nowoczesne implanty zębowe systemów Bego czy Dentsplay Friadent-Bio.

Leczenie implantologiczne przeprowadza również dr n. med. Jarosław Cynkier, stomatolog ogólny. W swojej pracy wykorzystuje on implanty takich firm jak Ankylos, CWM i Dentium, Implant Direct i Osstem.

Implant zęba. Cena w Łodzi

Ceny implantów w Łodzi zaczynają się od 2000 zł za wszczepienie implantów marki Osstem, a kończą na 5200 zł za systemy MIS, Adin Touareg i Biomet 3i. Wydatki związane z takim zabiegiem obejmują zarówno samo wstawienie implantu, jak i konsultacje stomatologiczne.

Implanty zębowe - ceny w Łodzi na tle innych miast

 • Łódź od 1 800 zł do 5 200 zł
 • Warszawa od 1 400 zł do 4 600 zł
 • Kraków od 1 900 zł do 4 200 zł
 • Wrocław od 2 350 zł do 3 500 zł
 • Katowice od 1 400 zł do 4 500 zł
 • Bydgoszcz od 2 000 zł do 3 200 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 3 600 zł
 • Szczecin od 2 000 zł do 3 000 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł do 3 500 zł
 • Lublin od 1 500 zł do 3 400 zł
 • Gdynia od 1 750 zł do 3 500 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 3 300 zł
Implanty zębowe cena »

Usługa implanty zębowe w Łodzi jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Łodzi, w miejscowościach: Konstantynów Łódzki, Pabianice, Łask, Piotrków Trybunalski oraz Bełchatów.