Implanty zębowe Szczecin

Szczecin to miasto, w którym znajduje się wiele klinik stomatologicznych oferujących swoim pacjentom implanty zębowe. Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie wszczepisz je najtaniej, zapoznaj się z poniższą listą 6 gabinetów lekarskich i klinik. Porównaj ich oferty i zapoznaj się z profilami lekarzy, by wybrać najlepszą dla siebie placówkę. Nie zwlekaj i jeszcze dziś umów się na wizytę za pośrednictwem naszego portalu!

Pacjenci z Szczecina wybierają także placówki z Choszczno (64 km od centrum Szczecina)
Choszczno, ul. Mur Południowy 3

Biała Szuflada

4,7 / 5  (88 opinii)  rozwiń
 • Wszczepienie implantu 3 000 zł
 • Konsultacja implantologiczna (przedzabiegowa)  100 zł

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Implanty zębowe Szczecin - informacje

Implanty stomatologiczne to jedyny sposób na odtworzenie prawidłowych funkcji żucia i naturalnie wyglądającego zęba. W odróżnieniu od ruchomej protezy, implanty zębowe, które wykonane są z tytanu, są trwałym i wytrzymałym rozwiązaniem, a odpowiednio pielęgnowane mogą służyć pacjentowi przez całe życie.

Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne Sprzęt medyczny w Dom Lekarski Centrum Medyczne

Gdzie po implanty w Szczecinie?

Chcąc wszczepić implanty w Szczecinie, można wybrać się do kilku placówek. Jedną z nich jest Gabinet Stomatologiczny Dental położony w zachodniej części miasta. Pracujący tu specjaliści są w stanie zaproponować swoim pacjentom implanty zębowe Direct, a także zabiegi takie jak podniesienie dna zatoki szczękowej metodą otwartą czy operacyjne usunięcie pozostawionego korzenia. Zabiegi z zakresu implantologii w swojej ofercie ma również położony w dzielnicy Turzyn Dom Lekarski Centrum Medyczne. Pacjenci mają tu do wyboru implanty zębowe Dentsply Friadent lub implanty zębowe jednoczęściowe Champions.

Kliniki stomatologiczne w zachodniopomorskim

Braki w uzębieniu można uzupełnić również w Gabinecie Zdrowego Uśmiechu "Biała Szuflada". Ośrodek ten posiada siedziby w Szczecinie na Starym Mieście oraz w oddalonym o około 80 km Choszcznie. Inne problemy, z jakimi można odwiedzić tutejszych specjalistów, to m.in. choroby zębów i przyzębia czy kamień nazębny.

Inne szczecińskie placówki, w których wszczepia się implanty, to:

 • Kor-Dent (Stare Miasto)
 • Nowy Impladent (Nowe Miasto)

Pozostałe szczecińskie placówki

Gabinet zabiegowy w Biała Szuflada Gabinet zabiegowy w Biała Szuflada

Utracony ząb lub większe braki w uzębieniu to problem, z którym możemy zwrócić się do specjalistów Stomatologii na Podzamczu. Jako pierwsza klinika implantologiczna w Szczecinie korzysta ona z Systemu Wirtualnego Planowania Leczenia Simplant, a ofertę stanowią implanty jednoczęściowe oraz krótkie implanty Bicon do odbudowy kości wyrostka zębodołowego czy podnoszenia dna zatoki szczękowej. Kompleksowe leczenie implantologiczne  i implantoprotetyczne, jakie oferuje placówka wspiera ponadto nowoczesna diagnostyka.

Dental Implant Aesthetic Clinic to kolejna placówka, gdzie w trwały sposób odtworzymy brakujące zęby. Oferta obejmuje implanty zębowe cyrkonowe (Zeramex) oraz tytanowe. Cyrkon, jak wyjaśniają specjaliści, idealnie nadaje się do zastosowanie w zakresie widocznych zębów przednich z uwagi na swój biały kolor i nie daje przebarwień na przejściu korona-dziąsło. W obydwu przypadkach materiał jest biozgodny i nie wywołuje reakcji alergicznych. Na jego bazie odbudowuje się indywidualnie koronę zęba z łącznikiem lub bez. Ponieważ wszczepienie implantu jest uzależnione od zachowania wystarczającej objętość kości, oferta obejmuje zabiegi jej rekonstrukcji.

Zaawansowane technologie korekty uśmiechu z długotrwałym efektem oferuje także Klinika Dental Art. Zlokalizowana w samym centrum Szczecina, realizuje zabiegi implantologiczne z wykorzystaniem szwajcarskiej technologii Straumann w zakresie wszczepienia implantu, podniesienia dna zatoki szczękowej oraz augmentacji kości. Zabiegi implantologiczne i implantoprotetyczne wykonuje tu dr n. med. Barbara Stawska, członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej – European Associacion of Dental Implantology.

Ile kosztują implanty zębowe w Szczecinie?

Ceny implantów zaczynają się już od 2000 zł za implanty zębowe Direct. Wszczepienie implantu firmy Zimmerdental może kosztować nawet 5000 zł.

Implanty zębowe - ceny w Szczecinie na tle innych miast

 • Szczecin od 2 000 zł do 3 000 zł
 • Warszawa od 1 400 zł do 4 600 zł
 • Kraków od 1 900 zł do 4 200 zł
 • Wrocław od 2 350 zł do 3 500 zł
 • Katowice od 1 400 zł do 4 500 zł
 • Łódź od 1 800 zł do 5 200 zł
 • Bydgoszcz od 2 000 zł do 3 200 zł
 • Poznań od 2 000 zł do 3 600 zł
 • Gdańsk od 2 500 zł do 3 500 zł
 • Lublin od 1 500 zł do 3 400 zł
 • Gdynia od 1 750 zł do 3 500 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 3 300 zł
Implanty zębowe cena »

Usługa implanty zębowe w Szczecinie jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Szczecina, w miejscowościach: Stargard Szczeciński.