Implanty zębowe Warszawa

Synonimy: implanty stomatologiczne dwuczęściowe tytanowe, implanty dwufazowe tytanowe, implanty stomatologiczne dwuczęściowe tytanowe więcej »

Filtruj wyniki
Filtruj:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Implanty zębowe Warszawa - informacje

Kadra w StomaCare Kadra w StomaCare

Odbudowa pojedynczych braków zębów jest jednym ze wskazań do zastosowania implantów, dzięki którym unikniemy niepotrzebnego szlifowania zębów sąsiadujących bądź stosowania protez zębowych. Tytanowe wszczepy, dzięki odpowiednio przygotowanej powierzchni, która jest na poziomie mikroskopowym tak modyfikowana, że przypomina ludzki kolagen, dają poczucie naturalnej odbudowy, doskonale imitując utracony ząb.

Trzecie zęby – implanty stomatologiczne

Implanty zębowe, które w protetyce stosuje się od 1966 r. to najlepsze rozwiązanie, jakie odtwarza siły żucia i może służyć przez kilka dziesiątków lat, przekonuje lek. stom. Agnieszka Sicińska, Dyrektor Medyczny CS Eurodental. W swojej praktyce korzysta m. in. z technologii Dentsply i realizuje dwie metody implantacji – jedno i dwufazową, z możliwością wszczepienia implantu oraz odbudowy protetycznej w ciągu jednej wizyty lub – co jest bardziej wskazane – z uwzględnieniem procesu osteointegracji od 3 do 6 miesięcy. Placówka jest wielokrotnym laureatem Kryształowego Tytana.  

Odkrycie możliwości integracji tytanu z ludzką tkanką stworzyło nowe perspektywy leczenia i pozwoliło na wybór pomiędzy protetyką a implantologią, gdzie rolę naturalnych korzeni zębowych pełnią tytanowe implanty. Są one głównym obszarem działalności dr n. med. Agnieszki Laskus, specjalisty stomatologii ogólnej, specjalisty II stopnia periodontologii, MSC w implantologii, związanej z Kliniką Stomatologiczną Trio-Dent. W swojej praktyce z uwzględnieniem badań klinicznych koncentruje się na zastosowaniu różnych materiałów wszczepowych w chirurgicznej regeneracji tkanek u pacjentów, korzystając z implantów Dentsply Friadent, MIS oraz materiałów naprawczo-regeneracyjnych m. in. firmy Geistlich oraz Straumann.

Osiągnięcia nowoczesnej stomatologii wykorzystuje w swojej działalności także Soldent – Klinika Estetycznej Ortodoncji i Implantologii, oferując najbardziej skomplikowane zabiegi implantacji powiązane z odbudową kości i podnoszeniem dna zatoki. Placówka, jako pierwsza w Polsce wprowadziła aktywne implanty szwedzkiej firmy Astra Tech pozwalające na wykonywanie implantacji natychmiastowej (umieszczenie implantu zaraz po usunięciu zęba). Obecnie przeprowadzono tu około 5000 zabiegów wszczepiania implantów zębowych, a w zabiegach specjalizuje się implantolog, lek. stom. Krzysztof Sołtyk, który wraz z zespołem wykonuje pełen zakres rekonstrukcji protetycznych na implantach, mosty na implantach w technologii Cerec CAD/CAM.

Cena implantów zębowych w Bristolu (Wielka Brytania)

Gabinet zabiegowy w Dentysta Tomasz Borzęcki Gabinet zabiegowy w Dentysta Tomasz Borzęcki

Każdy brakujący ząb w Klinice Dentale uzupełnimy implantem w cenie 550 £ (3,190 zł). W przypadku niektórych producentów, oferta pokrywa się z kosztem implantów, jaki poniesiemy w Warszawie.

Implanty zębowe - ceny w Warszawie na tle innych miast

 • Warszawa od 1 900 zł do 4 600 zł
 • Kraków od 1 850 zł do 3 500 zł
 • Wrocław od 600 zł do 3 500 zł
 • Katowice od 2 000 zł do 4 500 zł
 • Gdańsk od 2 400 zł do 3 500 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 5 200 zł
 • Szczecin od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Poznań od 2 300 zł do 3 600 zł
 • Bydgoszcz od 2 200 zł do 3 000 zł
 • Gliwice od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 3 500 zł
 • Lublin od 1 500 zł do 3 400 zł
Pokaż więcej »
Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Warszawy, w miejscowościach: Zielonka, Piaseczno, Józefów, Otwock, Grodzisk Mazowiecki oraz Mińsk Mazowiecki.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska