Implanty zębowe Wrocław

Synonimy: implanty stomatologiczne dwuczęściowe tytanowe, implanty dwufazowe tytanowe, implanty stomatologiczne dwuczęściowe tytanowe więcej »

Filtruj wyniki

Implanty zębowe Wrocław - informacje

Kadra w Proclinic Kadra w Proclinic

Historia implantów sięga czasów starożytnych, kiedy to Majowie umieszczali w dolnej szczęce części muszli, które były pierwowzorem współczesnych uzupełnień zębowych - implantów. W XXI wieku implantologia rozwija się bardzo szybko i daje szerokie spectrum możliwości co do wyboru materiału, kształtu i jakości implantów zębowych. Są one doskonałym rozwiązaniem nie tylko dla osób, u których konieczne jest wstawienie pojedynczych zębów, ale także uzupełninie braku większej ilości uzębienia - zastosowanie protez na miniimplantach.

Po implanty zębowe do Wrocławia

Na wszczepienie implantów zębowych można we Wrocławiu udać się do lek. dent. Marcina Gduli, stomatologa od 2010 roku, który z różnych dziedzin stomatologii szkolił się na licznych konferencjach i szkoleniach zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Można wśród nich wymienić kurs ortodontyczny nt. wzmacniania zakotwienia przy użyciu mikroimplantów (odbyty w Waszawie w 2015 roku) a także uczestnictwo w X jubileuszowym kongresie implantologicznym zorganizowanym w Krakowie w 2014 roku przez Centralną Europejską Akademię Implantologiczną. W swojej praktyce implantologicznej stosuje implanty oraz miniimplanty 3M MDI a także zakłada koronę porcelanową na implantach czy pełnoceramiczną na implancie.

Zabiegi zakładania implantów stomatologicznych to jedna z usług medycznych Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Estim Dent mieszczącym się we Wrocławiu. Centrum proponuje pacjentom implanty klasyczne: blue SKY Bredent Implantat, Sybron Implants oraz 3i, jako uzupełnienia pojednynczych braków zębowych, a także implanty do stabilizacji protez całkowitych - wykorzystywane są tutaj amerykańskie mini-implanty Atlas oraz niemieckie mini-implanty mini SKY Implant System. Ponadto oferowane są tutaj także mikroimplanty ortodontyczne oraz zabiegi podniesienia dna zatoki szczękowej sinus lift w celu wytworzenia miejsca do implantu.

Implantami zębowymi we Wrocławiu zajmuje się także dr n. med. lek. dent. Józef Komorowski, specjalista chirurgii stomatologicznej (od 1983 roku) oraz specjalista chirurgii szczękowej (od 1987 roku), który w swojej praktyce stomatologicznej zajmuje się m.in. wszczepianiem implantów stomatologicznych. Lekarz ten wykorzystuje w swoim gabinecie nowoczesny system implantacji tioLogic. Oprócz zakładania implantów w ramach leczenia implantologicznego wykonuje również zabiegi odbudowy kości. Swoje doświadczenie stomatologiczne zdobywał w Katedrze i Klinice Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Akademii Medycznej we Wrocławiu.

Jaka jest cena wszczepienia implantu zębowego we Wrocławiu a jaka w Cheltenham (Wielka Brytnia)?

Kadra w Dental Corner Kadra w Dental Corner

Założenie implantu we wrocławskim gabinecie dentystycznym to kwota rzędu 3,5 tys. zł, w Wielkiej Brytanii natomiast pacjent wyda 1,6 tys. funtów (10 tys. zł), poddając się leczeniu w Cheltenham Dental Spa & Implant Clinic znadujacej się w Cheltenham.

Implanty zębowe - ceny we Wrocławiu na tle innych miast

 • Wrocław od 2 350 zł do 3 500 zł
 • Warszawa od 1 900 zł do 4 600 zł
 • Kraków od 1 850 zł do 3 500 zł
 • Katowice od 2 000 zł do 4 500 zł
 • Łódź od 2 000 zł do 5 200 zł
 • Gdańsk od 2 000 zł do 3 500 zł
 • Poznań od 2 300 zł do 3 600 zł
 • Bydgoszcz od 2 000 zł do 3 200 zł
 • Szczecin od 2 000 zł do 5 000 zł
 • Rzeszów od 2 500 zł do 3 500 zł
 • Gliwice od 2 500 zł do 4 000 zł
 • Gdynia od 1 750 zł do 3 500 zł
Pokaż więcej »

Usługa implanty zębowe we Wrocławiu jest najczęściej wykonywana przez stomatologa.

Pacjenci szukali zabiegu implanty zębowe w pobliżu Wrocławia, w miejscowościach: Brzeg.

Autor:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska