Insieme Centrum - cennik

ocena 4.3 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Centrum Medyczne Insieme oferuje Państwu opiekę w zakresie wielu dziedzin medycyny. Prowadzimy specjalistyczne poradnie, w ramach których zajmujemy się rozpoznawaniem i leczeniem chorób układu moczowego czy schorzeń neurologicznych. Zachęcamy do skorzystania z konsultacji logopedycznych i chirurgicznych, a także pracy z naszym psychoterapeutą. Wdrażamy nowoczesny system kompleksowego leczenia chorób kardiometabolicznych

W naszej ofercie znajduje się kompleksowe leczenie schorzeń układu sercowo-naczyniowego. Prowadzimy diagnostykę i opiekę nad chorymi na choroby krążenia i serca, w tym niewydolność serca, zaburzenia rytmu serca, chorobę wieńcową oraz pacjentami po zawale mięśnia sercowego, procedurach kardiochirurgicznych i z zakresu kardiologii interwencyjnej. Procedury diagnostyczne obejmują badanie holter-EKG, holter ciśnieniowy,  test wysiłkowy na bieżni ruchomej. Zajmujemy się również kwalifikacją do koronarografii oraz zabiegów implantacji rozrusznika, kardiowertera-defibrylatora czy CRT-D. Prowadzimy zaawansowaną diagnostykę i leczenie chorób naczyń żylnych i tętnic, leczenie miażdżycy oraz zabiegowe leczenie teleangiektazji (skleroterapia), żylaków (metoda klasyczna, miniflebektomia, flebektomia cewnikowa) i innych. Posiadamy bardzo szeroką ofertę z zakresu ultrasonograficznej diagnostyki niewydolności układu żylnego różnych układów i rejonów ciała. Kwalifikujemy pacjentów również do zabiegów z zakresu chirurgii naczyniowej, endowaskularnych oraz klasycznych.

Prowadzimy profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób narządu rodnego. Oferujemy kompleksową opiekę ginekologiczną począwszy od badań ultrasonograficznych, cytologicznych oraz genetycznych, a skończywszy na procedurach zabiegowych wykonywanych w znieczuleniu miejscowym i ogólnym. Wykonujemy diagnostykę w kierunku wykrycia wczesnych zmian nowotworowych w obrębie szyjki macicy i jajników. Oferujemy kompleksową diagnostykę genetyczną w kierunku predyspozycji do rozwoju nowotworów u kobiet. Prowadzimy leczenie przyczyn zaburzeń miesiączkowania, nieprawidłowego krwawienia czy leczenie nadżerek. Nasi ginekolodzy zajmują się indywidualnym doborem metody antykoncepcyjnej. Pacjentki planujące potomstwo przygotowujemy do ciąży, prowadzimy ciąże, w tym również te podwyższonego ryzyka oraz oferujemy opiekę poporodową. Dla maksymalnego komfortu naszych pacjentek dysponujemy salą zabiegową dedykowaną jedynie dla zabiegów ginekologicznych, w której wykonywanych jest większość procedur ginekologicznych, w tym abrazja frakcjonowana macicy, wycięcie ropni i torbieli, pobieranie wycinków do dalszej diagnostyki. W ramach poradni schorzeń sutka wykonujemy kompleksową diagnostykę ultrasonograficzną piersi, a w razie wykrycia niepokojących zmian wykonujemy biopsję cienko- i gruboigłową miejsc zmienionych chorobowo.

Pacjentów ze schorzeniami układu ruchu zapraszamy do skorzystania z oferty w ramach Poradni Urazowo-Ortopedycznej oraz Poradni Leczenia Urazów Ścięgien i Mięśni. Prowadzimy diagnostykę i leczenie urazów aparatu ruchu, stanów pourazowych i po zabiegach chirurgicznych. Leczymy zwyrodnienia i przeciążenia stawów za pomocą metod małoinwazyjnych – iniekcje kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego. Kwalifikujemy pacjentów do zabiegów operacyjnych oraz do leczenia przy użyciu komórek macierzystych. Wszystkie procedury zabiegowe, jak i iniekcje dostawowe wykonywane są z zachowaniem najwyższych standardów antyseptycznych w dostosowanej do tego celu sali zabiegowej.

Nasze Centrum Medyczne w ramach Poradni Urologicznej wykonuje również pełną diagnostykę ultrasonograficzną układu moczowo-płciowego u kobiet i mężczyzn, w tym biopsję gruczołu krokowego. Na sali zabiegowej w znieczuleniu miejscowym wykonywane są drobne zabiegi urologiczne takie jak plastyka wędzidełka, operacja stulejki, usuwanie polipów z cewki moczowej, usuwanie zmian skórnych z prącia oraz operacje wodniaków jądra.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Ortopedia

Ginekologia

Antykoncepcja

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Insieme Centrum jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.