Insieme Centrum opinie

ocena 4.3 / 5 (3 opinie pacjentów Tourmedica)
poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Placówka Insieme Centrum została oceniona przez pacjentów umówionych na wizytę przez doradców Tourmedica.pl jako bardzo dobra. Średnia ocena wynosi 4.3 w skali 5 stopniowej i została ustalona na podstawie opinii 3 pacjentów, którzy odbyli zabiegi w centrum medycznym.
100% opinii zweryfikowanych pacjentów Tourmedica.pl
Średnia ocena:

4,3

3 głosów zweryfikowanych pacjentów
Czytaj opinie
Ocena doradcy Tourmedica.pl:
"Insieme Centrum Medyczne jest wielospecjalistyczną placówką świadczącą szeroki zakres usług medycznych, w tym porady specjalistyczne oraz jednodniowe procedury zabiegowe m. in. z kardiologii, chorób metabolicznych i cywilizacyjnych (cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, otyłość), chorób narządu ruchu (w tym urazy sportowe, opieka na osobami uprawiającymi sport), chirurgii ogólnej, urologii, położnictwa i ginekologii. Najczęściej umawiam do tej placówki pacjentów do Pana dr Michała Igielskiego, który specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Klienci, którym pomogłem w umówieniu wizyty polecają Pana doktora nie tylko ze względu na przemiłą atmosferę i podejście do pacjenta, ale przede wszystkim ze względu na jego profesjonalizm. To wyjątkowo dobry specjalista z rzetelnym podejściem do pacjenta. Lekarz krok po kroku przeprowadza badanie, wcześniej - dokładny wywiad medyczny. Wykazuje przy tym wiele cierpliwości i zrozumienia, spokojnie tłumaczy rozpoznanie choroby oraz możliwości jej leczenia. W klinice można liczyć na krótki czas oczekiwania na wizytę." - Jerzy L. (Doradca Pacjenta)

Opinie pacjentów Tourmedica.pl

Łukasz U
5.0
Łukasz U
Dodano: 23 października 2017
Tytuł:
"Swoją opinię chętnie wyrażę po zakończeniu leczenia."
brak tablicy informującej przed budynkiem od strony ulicy
wszechstronność i dokładność badania, stanowcze i ostrożne rekomendacje
Zabieg:
Podanie czynników wzrostu do stawów w ręce (wrzesień 2017)
Lekarz:
lek. Michał Igielski
 
Szczegóły 
Dgrs
4.0
Dgrs
Dodano: 18 września 2017
Tytuł:
"Prawie ideał"
Rozdzielić recepcję i poczekalnię. Brak prywatności podczas płacenia czy umawiania wizyty, jeśli są w niej inne osoby
Wszystko oprócz tego, co wymienione w uwagach negatywnych
Zabieg:
Leczenie stulejki chirurgiczne (sierpień 2017)
 
Szczegóły 
Tomasz
4.0
Tomasz
Dodano: 13 listopada 2017
Tytuł:
"Polecam"
Miła i szybka obsługa.
Dotyczy:
Konsultacja flebologiczna (listopad 2017)
 
Szczegóły 

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2018 Tourmedica.pl Sp. z o.o.