Recepcja, poczekalnia Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin Gabinet zabiegowy Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin Gabinet konsultacyjny Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin Recepcja, poczekalnia Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin Gabinet zabiegowy Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin Wygląd zewnętrzny Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin Wygląd zewnętrzny Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin Klinika Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin

Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin – informacje ogólne

Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin to wyjątkowe miejsce na medycznej mapie Białegostoku. Oferujemy Państwu bogatą gamę usług z zakresu medycyny estetycznej, w ramach której pomagamy pacjentom pozbyć się niedoskonałości skóry i sylwetki oraz przywracamy atrakcyjny wygląd. Zajmujemy się również medycyną regeneracyjną, przeprowadzając szereg zabiegów, których celem jest regeneracja stawów oraz skóry.

Zakres usług z dziedziny medycyny estetycznej, jakie oferuje Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej, obejmuje również zabiegi odmładzające. Wykorzystujemy preparaty na bazie kwasu hialuronowego oraz toksyny botulinowej, proponujemy pacjentom również procedury z użyciem nici liftingujących (haczykowych, wchłanialnych, Barb4D, PDO). Przywracamy blask szarej i zmęczonej skórze z oznakami starzenia poprzez zabiegi mezoterapii igłowej. Oprócz odpowiednio dobranych koktajli witaminowych wykorzystujemy także w pełni biokompatybilny preparat sporządzony z własnej krwi pacjenta – osocze bogatopłytkowe (PRP). To materiał, którego użycie eliminuje ryzyko wystąpienia alergii czy reakcji immunologicznych. Przez wzgląd na swoje właściwości bywa nazywany „eliksirem młodości”.

Odmładzamy skórę twarzy, szyi i dekoltu oraz dłoni. Zapraszamy osoby niezadowolone z kształtu lub wielkości swoich ust. Przeprowadzamy zabiegi powiększania i modelowania ust przy zastosowaniu kwasu hialuronowego. Oferujemy zabiegi korekcyjne nosa - eliminujemy takie niedoskonałości estetyczne jak np. garb, nierówności bądź zakrzywienie nosa,opadający wierzchołek. Pomagamy pacjentom z problemem cieni pod oczami.

Przeprowadzamy zabiegi modelowania konturu twarzy, wykorzystując w tym celu iniekcje (mezoterapię igłową), nici HA oraz wykonując wolumetrię.

Można się do nas zgłosić w przypadku nadmiernego łysienia, migren, jak również problemu z nadpotliwością dłoni, pach czy stóp.

W ramach medycyny regeneracyjnej pomagamy osobom z różnego rodzaju entezopatiami, zmianami degeneracyjnymi stawów i ścięgien oraz trudno gojącymi się ranami. Wykonujemy zabieg Lipogems, polegający na iniekcjach w chorobowo zmienione miejsca preparatu sporządzonego na bazie tkanki tłuszczowej pacjenta. Procedura jest mało inwazyjna, wymaga jedynie znieczulenia miejscowego lub dożylnego. Przeprowadzamy również zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego. Stosujemy je w terapii osób z zapaleniami kości oraz stawów, ścięgien, więzadeł i mięśni bądź powięzi podeszwowej, wykorzystujemy je również w leczeniu zrostu kości, zmianach w obrębie chrząstek czy zerwaniu mięśni. U pacjentów z chorobą zwyrodnieniową stawów kolanowych wykonujemy wiskosuplementację – iniekcje dostawowe kwasu hialuronowego.

Zajmujemy się regeneracją skóry. Przywracamy jej elastyczność, jędrność i blask dzięki mezoterapii igłowej z koktajlem witaminowym i kwasem hialuronowym. Wykonujemy mezoterapię iniekcyjną (StretchCare), obkurczając poluzowane włókna kolagenowe wiotkiej skóry. Ostrzykujemy również skórę głowy, stymulując do pracy cebulki włosowe. Rewitalizujemy okolicę oka. Przeprowadzamy zabiegi z osoczem bogatopłytkowym na skórze twarzy, szyi i dekoltu oraz głowy.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Zapraszamy Państwa do gabinetów mieszczących się w pięknej odrestaurowanej kamienicy z końca XIX wieku, wyposażonej w windę i system klimatyzacji. Wnętrza wykończone w wysokim standardzie zapewniają naszym gościom poczucie komfortu. Jednym z licznych atutów Instytutu jest dostępność miejsc parkingowych – osoby, które przyjeżdżają do nas własnym samochodem, nie będą mieć problemów ze znalezieniem stanowiska dla swojego pojazdu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, umożliwiamy rozłożenie płatności za zabiegi na raty.

Klinika Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin Klinika Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin Klinika Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin Klinika Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin Klinika Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin Klinika Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin Klinika Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin Klinika Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin Klinika Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin Klinika Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin