Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin - cennik

poniedziałek
15:00 - 20:00
wtorek
15:00 - 20:00
środa
15:00 - 20:00
czwartek
15:00 - 20:00
piątek
15:00 - 20:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

W naszym Instytucie mogą Państwo poddać się szeregowi zabiegów likwidujących niedoskonałości skóry oraz sylwetki. Przeprowadzamy procedury z zakresu medycyny estetycznej i regeneracyjnej, korygujemy cienie pod oczami, kształt i wielkość nosa, powiększamy i modelujemy usta.

Pełną listę świadczonych u nas usług mogą Państwo poznać dzięki poniższemu cennikowi:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Ortopedia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Instytut Medycyny Estetycznej i Regeneracyjnej Dr Purwin jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska