poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
8:00 - 19:00
niedziela
nieczynne
Wnętrza, wystrój New Estetic Wnętrza, wystrój New Estetic Wnętrza, wystrój New Estetic Sprzęt medyczny New Estetic Gabinet zabiegowy New Estetic Gabinet konsultacyjny New Estetic Wnętrza, wystrój New Estetic Wnętrza, wystrój New Estetic Gabinet New Estetic

Informacje ogólne o New Estetic

Instytut Medycyny Estetycznej New Estetic specjalizuje się przede wszystkim w zabiegach medycyny estetycznej w obrębie twarzy. Proponujemy bogaty wachlarz usług, które pozwolą Państwu w kompleksowy sposób przywrócić skórze młodość i piękny wygląd. Likwidujemy problemy skórne, jak również usuwamy blizny i przebarwienia. Leczymy toksyną botulinową nadpotliwość i schorzenia neurologiczne takie jak bruksizm, napięciowe bóle głowy oraz dystonie mięśniowe.

W naszym gabinecie zabiegi są przeprowadzane z użyciem preparatów najlepszych światowych marek. Oferujemy zabiegi wypełniania zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym (Restylane), kwasem polimlekowym (Sculptra) czy hydroksyapatytem wapnia (Radiesse). Stosujemy także innowacyjny polikakaprolakton (Ellanse), zwany implantem do wstrzykiwania, ponieważ jego efekty utrzymują się dłużej niż preparaty na bazie HA – od 18 miesięcy do nawet 4 lat. Jest to substancja która regeneruje kolagen i białka w skórze, dając spektakularne efekty wizualne i lecząc przyczynę starzenia się skóry, a nie tylko objawy. Pozwala także na dobór czasu resorpcji implantu w zależności od indywidualnych potrzeb.

Proponujemy zabiegi urządzeniem Dermapen, stymulujące fibroblasty w skórze oraz produkcję kolagenu i elastyny. W zależności od użytego do zabiegu preparatu uzyskujemy efekt ujędrniający, nawilżający czy likwidujący przebarwienia i blizny. Stosuje się go również w likwidacji rozstępów. Dodatkowo w połączeniu mezoterapią osoczem bogatopłytkowym PRP znacząco poprawiają wygląd skóry, jej napięcie i odżywienie. Jest to naturalny lifting odmładzający i pozbawiony efektów ubocznych oraz ryzyka alergii, gdyż osocze PRP pozyskiwane jest z krwi własnej pacjenta. Zabiegi są wykonywane przy pomocy kapsuły PROLO30, umożliwiającej uzyskanie osocza z aż 30 ml krwi na raz, co znacznie zwiększa ilość płytek krwi oraz czynników wzrostu dając efekty porównywalne do 2-3 zabiegów osoczem ze zwykłych probówek.

Wykorzystujemy bioresorbowalne nici APTOS nano i APTOS excellence do niechirurgicznego liftingu twarzy. Efekt napięcia i podniesienia tkanek miękkich jest widoczny natychmiast po aplikacji, a dodatkowo nici stymulują produkcję nowego kolagenu i elastyny, dzięki czemu skóra jest jędrniejsza i elastyczniejsza. Regeneracja i ujędrnienie skóry pojawia się po 2-3 tygodniach od aplikacji i utrzymuje do ok. 2 lat. Technika wprowadzania nici wykorzystuje naturalne linie napięcia skóry przez co wzmacnia także mięśnie mimiczne i wygładza rysy twarzy. Atraumatyczne kaniule APTOS excellence pozwalają na korekcję całej twarzy już z jednego wkłucia, a linia APTOS nano wygładzenie zmarszczek nawet na najcieńszej skórze.

Zapraszamy na wolumetryczny lifting twarzy, pozwalający w sposób nieinwazyjny odzyskać objętość i jędrność skóry, wypełniając przy tym zmarszczki mimiczne. Preparatem Sculptra wypełniamy głębokie zmarszczki i bruzdy oraz konturujemy rysy twarzy, przywracając jej młodszy wygląd. Preparatami Restylane poprawiamy elastyczność i napięcie skóry, a także uzupełniamy ubytki tkanki podskórnej powstające z upływem wieku na policzkach, skroniach czy dłoniach. Stosujemy innowacyjne zabiegi rewitalizujące Restylane Skinboosters (Restylane Vital™ oraz Restylane Vital Light™), dzięki którym wygładzamy skórę i pobudzamy produkcję naturalnego kolagenu. Ponadto kwas hialuronowy przywraca naturalny stopień nawilżenia i gęstość skórze. Odmładzamy rysy twarzy, modelując jej owal oraz wypełniając ubytki i zmarszczki preparatem Radiesse, który dodatkowo pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i naturalnie poprawia strukturę skóry.

Stosujemy metodę lipofillingu, czyli autologicznego przeszczepu tkanki tłuszczowej w obrębie twarzy. Pobieramy tkankę tłuszczową pacjenta za pomocą liposukcji z okolicy brzucha, bioder czy ud i po odwirowaniu żywych komórek wstrzykujemy je w odpowiednie miejsca na twarzy. Stosujemy tę metodę m.in. przy wypełnianiu zmarszczek, korekcji asymetrii i ubytków tkanki podskórnej. Pozwala na modelowanie rysów twarzy, odzyskanie objętości i jędrności skóry, jest także świetnym uzupełnieniem zabiegów plastycznych takich jak facelifting i plastyka powiek. 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

New Estetic jest wyposażony w nowoczesny sprzęt zabiegowy, w tym w profesjonalny separator PRP do uzyskiwania osocza bogatopłytkowego od pacjenta – kapsułę PROLO30. Posiadamy także urządzenie Dermapen do zabiegów mezoterapii mikroigłowej, stosowane w leczeniu m.in. blizn i rewitalizacji skóry. Cenimy sobie przede wszystkim bezpieczeństwo pacjentów oraz wysoką jakość i innowacyjność proponowanych procedur.

Udogodnienia dla pacjentów

Troszczymy się o komfort i zadowolenie pacjentów z proponowanych przez nas zabiegów. Wykorzystujemy tylko sprawdzone preparaty renomowanych firm oraz innowacyjne urządzenia i metody zabiegowe. Wszystkie procedury są w pełni bezpieczne i przeprowadzane przez doświadczonego i certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej. Dla wygody pacjentów oferujemy także następujące udogodnienia:

  • Eleganckie wnętrza – gabinet i poczekalnia zostały specjalnie zaprojektowane, aby każdy mógł się zrelaksować w oczekiwaniu na zabieg.
  • Indywidualne podejście – zawsze dopasowujemy zabiegi indywidualnie do każdego pacjenta, aby osiągnąć jak najlepsze efekty.
  • Relaks i zabiegi w jednym miejscu – przy New Estetic znajduje się gabinet SPA, w którym wykonywane są zabiegi na ciało oraz odprężające masaże i rytuały pielęgnacyjne.

Osiągnięcia i certyfikaty New Estetic

Kierujący gabinetem specjalista, lek. med. Wiktor Wezgraj, posiada liczne certyfikaty potwierdzające jego umiejętności w przeprowadzaniu zabiegów proponowanych w New Estetic. Odbył m.in. szkolenia z zastosowania preparatów Sculptra, Radiesse, Azzalure i innych zaawansowanych wypełniaczy. Ukończył także kursy autoprzeszczepiania tkanki tłuszczowej z wykorzystaniem systemu Microfill i Lipopras.

Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic Gabinet New Estetic

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska