New Estetic - cennik

poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
8:00 - 19:00
niedziela
nieczynne

Instytut Medycyny Estetycznej New Estetic oferuje szeroki wachlarz zabiegów odmładzających, liftingujących i przywracających skórze zdrowy wygląd. Specjalizujemy się przede wszystkim w zabiegach w obrębie twarzy, stosujemy tylko preparaty renomowanych światowych marek, takie jak Restylane, Radiesse czy Ellanse. Wykorzystujemy osocze bogatopłytkowe PRP i urządzenie Dermapen do rewitalizacji i liftingu twarzy. Wypełniamy zmarszczki preparatami HA i własnym tłuszczem metodą lipofillingu z wykorzystaniem systemu Microfill oraz Lipopras. Wykonujemy zabiegi niechirurgicznego liftingu twarzy nićmi APTOS nano i APTOS excellence. Powiększamy usta, uzupełniamy ubytki tkanki podskórnej na twarzy i dłoniach oraz podnosimy kości policzkowe. Wykorzystujemy toksynę botulinową do likwidacji zmarszczek mimicznych, a także leczenia problemu nadpotliwości czy schorzeń neurologicznych takich jak m.in. kręcz karku i bruksizm.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Instytut Medycyny Estetycznej New Estetic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska