poniedziałek
10:00 - 19:00
wtorek
10:00 - 19:00
środa
10:00 - 19:00
czwartek
10:00 - 19:00
piątek
10:00 - 19:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Instytut Piękna Bielenda to wyjątkowe miejsce, w którym pacjenci mogą się poddać zabiegom odmładzającym z wykorzystaniem doskonałych preparatów z linii Bielenda Professional. Wiemy, jak przywrócić skórze witalność, jędrność i młody wygląd, pomagamy w walce o smukłą sylwetkę oraz dobre samopoczucie i satysfakcję z własnego wyglądu.

Oferujemy szeroką gamę zabiegów medycyny estetycznej, nowoczesnej laseroterapii i ginekologii estetycznej, a także specjalistyczne porady dermatologiczne. Nasi specjaliści pomogą Państwu pozbyć się kompleksów i na nowo cieszyć się z własnego, atrakcyjnego wyglądu.

Szczegółową ofertę Instytutu znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej cenniku:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Dermatologia

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Honorujemy płatności: gotówka, przelew bankowy, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Instytut Piękna Bielenda jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska