Ruczaj Clinic - cennik

poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Zapewniamy pacjentom specjalistyczną opiekę medyczną w zakresie diagnostyki i leczenia chorób zębów i jamy ustnej oraz schorzeń o charakterze dermatologicznym. Oferta gabinetu stomatologicznego obejmuje procedury z zakresu stomatologii estetycznej, zachowawczej oraz protetyki stomatologicznej. Oferujemy także zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej oraz leczenie kanałowe z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi zabiegowych. Zapraszamy na konsultacje dermatologiczne i dermatoskopowe badanie zmian skórnych. Wykonujemy drobne zabiegi z zakresu dermatochirurgii.

Poszerzyliśmy zakres usług o procedury z dziedziny medycyny estetycznej. Przeprowadzamy zabiegi o działaniu odmładzającym – wśród naszych propozycji znajdą Państwo zabiegi z preparatami na bazie kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, „wampirzy lifting” oraz terapię rozjaśniającą przebarwienia.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Dermatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Instytut stomatologii i dermatologii „Ruczaj Clinic” jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska