4,9 / 5

Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Stomatologia

Dermatologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Diagnostyka i badania

Ważna informacja

Prezentowany cennik Ruczaj Clinic jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Honorujemy płatności

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Więcej o usługach w Ruczaj Clinic

Zapewniamy pacjentom specjalistyczną opiekę medyczną w zakresie diagnostyki i leczenia chorób zębów i jamy ustnej oraz schorzeń o charakterze dermatologicznym. Oferta gabinetu stomatologicznego obejmuje procedury z zakresu stomatologii estetycznej, zachowawczej oraz protetyki stomatologicznej. Oferujemy także zabiegi z dziedziny chirurgii stomatologicznej oraz leczenie kanałowe z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi zabiegowych. Zapraszamy na konsultacje dermatologiczne i dermatoskopowe badanie zmian skórnych. Wykonujemy drobne zabiegi z zakresu dermatochirurgii.

Poszerzyliśmy zakres usług o procedury z dziedziny medycyny estetycznej. Przeprowadzamy zabiegi o działaniu odmładzającym – wśród naszych propozycji znajdą Państwo zabiegi z preparatami na bazie kwasu hialuronowego i toksyny botulinowej, „wampirzy lifting” oraz terapię rozjaśniającą przebarwienia.