ocena 5.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 19:00
wtorek
8:00 - 19:00
środa
8:00 - 19:00
czwartek
8:00 - 19:00
piątek
8:00 - 19:00
sobota
9:00 - 13:00
niedziela
nieczynne

Centrum Medyczne INTER-MED zapewnia pacjentom kompleksowe usługi diagnostyczne i lecznicze. W naszych poradniach pacjentów przyjmują doświadczeni lekarze specjaliści kilkunastu dziedzin medycyny.

Oferta szpitala obejmuje operacyjne leczenie schorzeń i urazów. W placówce funkcjonują oddziały chirurgii ogólnej, naczyniowej oraz dziecięcej. Świadczymy usługi w zakresie chirurgii plastycznej, ginekologii (w tym ginekologii estetycznej) oraz ortopedii. Prowadzimy operacyjne leczenie schorzeń laryngologicznych u dzieci.

Z pełną ofertą INTER-MED zapoznają się Państwo dzięki poniższemu cennikowi:

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Onkologia

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Medycyna pracy

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik INTER-MED jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska