Intima Clinic - lekarze

ocena 4.0 / 5 (1 opinia pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
9:00 - 21:00
wtorek
9:00 - 21:00
środa
9:00 - 21:00
czwartek
9:00 - 21:00
piątek
9:00 - 21:00
sobota
9:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

Lekarze w Intima Clinic

Na czele zespołu stoi doktor Tomasz Basta, założyciel Intima Clinic, posiadający specjalizację w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Jest autorem licznych badań oraz prac naukowych poświęconych ginekologii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej. Swoją wiedzą dzieli się również jako wykładowca Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Do kadry Intima Clinic należą znakomicie wykwalifikowani specjaliści kilkunastu dziedzin medycyny takich jak: Ginekologia, Uroginekologia, Ginekologia plastyczna i estetyczna, Chirurgia naczyniowa i ogólna, Angiologia, Flebologia, Hipertensjologia, Endokrynologia, Diabetologia, Psychologia, Seksuologia.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska