4,6 / 5  - 350 ocen »
Recepcja, poczekalnia InviMed Gdynia Recepcja, poczekalnia InviMed Gdynia Recepcja, poczekalnia InviMed Gdynia Wygląd zewnętrzny InviMed Gdynia Recepcja, poczekalnia InviMed Gdynia Recepcja, poczekalnia InviMed Gdynia Recepcja, poczekalnia InviMed Gdynia Wygląd zewnętrzny InviMed Gdynia Wygląd zewnętrzny InviMed Gdynia Wygląd zewnętrzny InviMed Gdynia Wygląd zewnętrzny InviMed Gdynia Recepcja, poczekalnia InviMed Gdynia Gabinet konsultacyjny InviMed Gdynia Gabinet konsultacyjny InviMed Gdynia Recepcja, poczekalnia InviMed Gdynia InviMed Gdynia - logo

Informacje ogólne o InviMed Gdynia

Klinika InviMed na trójmiejskim rynku medycznym funkcjonuje od lipca 2010 roku i od tego czasu nie tylko skutecznie pomaga parom w walce z niepłodnością, ale także dba o zdrowie i komfort intymny kobiet. W naszej klinice oferujemy zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej, które mają na celu wyeliminowanie wstydliwych i uciążliwych problemów intymnych pacjentek, mających negatywny wpływ na ich życie codzienne. Swoje usługi kierujemy do kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu swoich narządów płciowych i odczuwają z tego powodu dyskomfort podczas współżycia. Pomagamy również paniom po porodach, które chcą szybko wrócić do formy oraz kobietom dojrzałym, chcącym zrewitalizować swoje narządy intymne.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze, nieinwazyjne technologie z powodzeniem stosowane w gabinetach ginekologicznych na całym świecie. Używamy wysokiej klasy sprzętów oraz materiałów, które gwarantują nie tylko perfekcyjne efekty zabiegu, lecz również bezpieczeństwo.

Nasza kadra składa się z doświadczonych lekarzy, którzy szkolili się u dr n. med. Krzysztofa Gojdzia, prekursora innowacyjnych metod leczenia i pielęgnacji skóry oraz niekwestionowanego autorytetu w tej dziedzinie. Cechuje ich nie tylko fachowe, ale także pełne empatii podejście do pacjentów. Do Państwa dyspozycji jest również koordynator medyczny ds. estetyki ginekologicznej.

Personel medyczny InviMed posługuje się językiem angielskim oraz rosyjskim, co znacznie ułatwia kontakt z pacjentami zagranicznymi, którzy coraz częściej wybierają naszą klinikę spośród innych tego typu ośrodków w Europie.

Warto wybrać nasz ośrodek, ponieważ znajdujemy się w czołówce rankingów klinik zajmujących się leczeniem niepłodności oraz problemami z zakresu ginekologii estetycznej, a  naszą wiarygodność potwierdza ESHRE – European Society of Human Reproduction and Embriology.

Konsultacja, znieczulenie, zabieg… To wszystko może potrwać tylko 30 minut. Klinika InviMed Gdynia proponuje leczenie zabiegowe w ramach chirurgii urologicznej jednego dnia – tego samego dnia pacjent jest operowany i wypisywany do domu.

Jeśli wiesz już, jaki zabieg jest Ci potrzebny, możesz zapisać się na konsultację urologiczną z zabiegiem. W takim wypadku obsługa klienta InviMed przekaże Ci listę badań do wykonania przed wizytą. W dniu wizyty zapłacisz tylko za zabieg (konsultacja będzie w cenie zabiegu).

Badania niezbędne przed zabiegami urologicznymi w InviMed Gdynia to badania wirusologiczne (HIV, HCV, HBS-Ag, WR, HBC). W laboratorium InviMed Gdynia można wykonać je w pakiecie za 215 zł. 

W InviMed Gdynia znieczulenie miejscowe stosowane przy zabiegach urologicznych jest zupełnie bezpłatne!

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Zdajemy sobie sprawę, jak ważny w przypadku zabiegów w obrębie ginekologii estetycznej jest sprzęt. Dlatego w naszej klinice posiadamy jedynie wysokiej klasy certyfikowane urządzenia, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort podczas zabiegu.

Dysponujemy m.in. innowacyjnym laserem MonaLisa Touch, który opiera się na technologii frakcyjnej. Laser jest wyposażony w końcówki dostosowane do konkretnego zabiegu. Dodatkową zaletą urządzenia jest minimalna inwazyjność oraz bezbolesność.

Prócz tego posiadamy sprzęt jedno- i wielorazowego użytku, dezynfekowany w nowoczesnym autoklawie.

Udogodnienia dla pacjentów

Ginekologia estetyczna to wyjątkowa dziedzina medycyny, dlatego też zależy nam, aby nasze pacjentki czuły się u nas komfortowo i bezpiecznie. W związku z tym przygotowaliśmy następujące udogodnienia:

  • Intymna atmosfera – w naszych gabinetach mają Państwo gwarancję dyskrecji, a zabiegi przeprowadzają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. W  zabiegach z  zakresu ginekologii i położnictwa zawsze uczestniczy położna.
  • Komfortowe warunki pobytu – wysoki standard wykończenia i wyposażenia wnętrz sprawi, że poczują się Państwo u nas komfortowo.
  • Brak barier architektonicznych – budynek jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.
  • Wielojęzyczny personel – nasi pracownicy posługują się językiem angielskim oraz rosyjskim, dzięki czemu odwiedzający nas pacjenci z zagranicy mogą czuć się w klinice w pełni swobodnie.
  • Dogodne formy płatności – umożliwiamy płatność kartą na miejscu.
  • Dogodne terminy wizyt – pracujemy także w soboty, a w tygodniu do późnych godzin wieczornych (nawet do 20.00)
  • Parking podziemny – nasi pacjenci mogą skorzystać z obszernego parkingu podziemnego znajdującego się na terenie obiektu. Wjazd na parking od ul. Mściwoja. Godzina parkowania kosztuje 5 zł (niezbędny jest bilon), opłata jest wnoszona w hali garażowej.

Osiągnięcia i certyfikaty InviMed Gdynia

Jesteśmy renomowaną kliniką, która znajduje się w czołówce ośrodków zajmujących się leczeniem niepłodności oraz zabiegami z zakresu ginekologii estetycznej. Posiadamy certyfikat ISO, który gwarantuje najwyższą jakość usług. 

Odwiedzają nas nie tylko pacjenci z kraju, lecz również osoby z zagranicy. Potwierdzeniem naszej skuteczności jest dobra opinia i zaufanie pacjentów. Do kadry kliniki należą doświadczeni lekarze będący członkami międzynarodowych towarzystw naukowych oraz autorami prac poświęconych dziedzinie ginekologii i położnictwa. Potwierdzeniem ich kwalifikacji są liczne certyfikaty, z którymi mogą się Państwo zapoznać.

Warto wspomnieć, iż na bieżąco jesteśmy monitorowani przez European Society of Human Reproduction and Embriology, co dodatkowo potwierdza naszą wiarygodność.

Klinika InviMed Gdynia Klinika InviMed Gdynia Klinika InviMed Gdynia

Filmy InviMed Gdynia