ocena 4.4 / 5 (7 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
7:30 - 18:00
wtorek
7:30 - 18:00
środa
7:30 - 18:00
czwartek
7:30 - 18:00
piątek
7:30 - 18:00
sobota
8:00 - 15:00
niedziela
nieczynne

W naszej bogatej ofercie z zakresu ginekologii estetycznej znajdą Państwo zabiegi z wykorzystaniem innowacyjnych technik. Używamy wysokiej jakości nici Vaginal Narrower w celu liftingu rozciągniętych mięśni krocza po porodzie. Rewitalizujemy wargi sromowe oraz pochwę za pomocą kwasu hialuronowego Desirial Plus oraz przeprowadzamy zabiegi z wykorzystaniem lasera MonaLisa Touch. Za pomocą lasera dokonujemy również rehabilitacji po porodzie, przeprowadzamy nieinwazyjny lifting krocza oraz leczymy nietrzymanie moczu jak również wykonujemy zabieg labioplastyki laserowej. Dodatkowo wykonujemy zabieg rekonstrukcji błony dziewiczej oraz zabieg nacięcia błony dziewiczej.

Do zabiegu przygotowuje pacjentkę przeszkolona położna, która asystuje lekarzowi przy zabiegach ginekologicznych.

Nasi lekarze niejednokrotnie w swojej praktyce mieli kontakt z parami stosującymi źle dobraną antykoncepcję, co w kolejnych etapach życia przekładało się na szereg problemów, w tym niepłodność. Jako specjaliści od leczenia niepłodności, dokładnie wiedzą, jak dobrać metodę antykoncepcji odpowiedzialnie i według indywidualnych wskazań dopasowanych do wieku, historii leczenia oraz predyspozycji organizmu – tak, aby nie zaszkodziła w przyszłości.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Urologia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie niepłodności

Diagnostyka i badania

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik InviMed Gdynia jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska