Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel

poniedziałek
15:00 - 20:00
wtorek
15:00 - 20:00
środa
15:00 - 20:00
czwartek
15:00 - 20:00
piątek
nieczynne
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne
Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel

Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel – informacje ogólne

Zakres usług gabinetu obejmuje procedury z dziedziny chirurgii ogólnej i onkologicznej. W codziennej pracy zajmujemy się kwalifikowaniem chorych do leczenia operacyjnego. Wykonujemy zabiegi chirurgiczne (w znieczuleniu miejscowym), włącznie z diagnostyką nowotworów. Przeprowadzamy procedury w ramach chirurgii ogólnej (również w znieczuleniu miejscowym). Ponadto zajmujemy się chirurgią zmian skórnych oraz tkanki podskórnej – wraz z pełną oceną mikroskopową. Przeprowadzamy diagnostykę dermatoskopową zmian barwnikowych skóry w kierunku czerniaka.

Oferujemy pacjentom kontrolę oraz leczenie po zabiegach chirurgicznych. Zapewniamy prawidłową i rzetelną opiekę nad chorymi.

Posiadamy w pełni wyposażone gabinety przystosowane do wykonywania zabiegów chirurgicznych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Oferujemy Państwu wiedzę oraz doświadczenie specjalisty chirurgii ogólnej i onkologicznej cieszącego się dobrą opinią i dużym zaufaniem pacjentów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna w leczeniu jest rola psychiki – mając na względzie komfort pacjenta, łączymy profesjonalizm terapii z intymną, kameralną atmosferą. 

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska