Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel

4,8 / 5
Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel Gabinet Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel

Specjalistyczny Gabinet Chirurgii Onkologicznej i Ogólnej lek. Paweł Pikiel – informacje ogólne

Zakres usług gabinetu obejmuje procedury z dziedziny chirurgii ogólnej i onkologicznej. W codziennej pracy zajmujemy się kwalifikowaniem chorych do leczenia operacyjnego. Wykonujemy zabiegi chirurgiczne (w znieczuleniu miejscowym), włącznie z diagnostyką nowotworów. Przeprowadzamy procedury w ramach chirurgii ogólnej (również w znieczuleniu miejscowym). Ponadto zajmujemy się chirurgią zmian skórnych oraz tkanki podskórnej – wraz z pełną oceną mikroskopową. Przeprowadzamy diagnostykę dermatoskopową zmian barwnikowych skóry w kierunku czerniaka.

Oferujemy pacjentom kontrolę oraz leczenie po zabiegach chirurgicznych. Zapewniamy prawidłową i rzetelną opiekę nad chorymi.

Posiadamy w pełni wyposażone gabinety przystosowane do wykonywania zabiegów chirurgicznych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Czytaj więcej 

Udogodnienia dla pacjentów

Oferujemy Państwu wiedzę oraz doświadczenie specjalisty chirurgii ogólnej i onkologicznej cieszącego się dobrą opinią i dużym zaufaniem pacjentów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna w leczeniu jest rola psychiki – mając na względzie komfort pacjenta, łączymy profesjonalizm terapii z intymną, kameralną atmosferą.