4,3 / 5  - 835 opinii
Recepcja, poczekalnia Kaar-Med Gabinet zabiegowy Kaar-Med Zabieg, operacja Kaar-Med Wygląd zewnętrzny Kaar-Med Recepcja, poczekalnia Kaar-Med Recepcja, poczekalnia Kaar-Med Kadra Kaar-Med Gabinet zabiegowy Kaar-Med Gabinet zabiegowy Kaar-Med Gabinet zabiegowy Kaar-Med Gabinet zabiegowy Kaar-Med Gabinet zabiegowy Kaar-Med Gabinet zabiegowy Kaar-Med Gabinet zabiegowy Kaar-Med Gabinet zabiegowy Kaar-Med Gabinet zabiegowy Kaar-Med Leczenie, terapia Kaar-Med Zabieg, operacja Kaar-Med Gabinet zabiegowy Kaar-Med Zabieg, operacja Kaar-Med Zabieg, operacja Kaar-Med Aparatura, sprzęt zabiegowy Kaar-Med Aparatura, sprzęt zabiegowy Kaar-Med Aparatura, sprzęt zabiegowy Kaar-Med Aparatura, sprzęt zabiegowy Kaar-Med Aparatura, sprzęt zabiegowy Kaar-Med Aparatura, sprzęt zabiegowy Kaar-Med Aparatura, sprzęt zabiegowy Kaar-Med Kadra Kaar-Med Kadra Kaar-Med Kadra Kaar-Med Kadra Kaar-Med Kadra Kaar-Med Recepcja, poczekalnia Kaar-Med Recepcja, poczekalnia Kaar-Med Recepcja, poczekalnia Kaar-Med Pacjenci Kaar-Med Recepcja, poczekalnia Kaar-Med Wnętrza, wystrój Kaar-Med Wygląd zewnętrzny Kaar-Med Wygląd zewnętrzny Kaar-Med Kaar-Med Prywatna Poliklinika - logo

Informacje ogólne o Kaar-Med

Poliklinika KAAR-MED to nowoczesna wielospecjalistyczna placówka medyczna oferująca swoim pacjentom konsultacje i leczenie schorzeń z różnych dziedzin medycyny. Dzięki połączeniu współpracy wielu specjalistów i posiadaniu nowoczesnego sprzętu placówka ta wyróżnia się na tle innych położonych w centrum Warszawy.

Główną specjalnością Polikliniki jest położnictwo i patologia ciąży. Jednym z wiodących kierunków jest ginekologia plastyczna i kosmetoginekologia. Z zabiegów poprawiających funkcjonalność i estetykę stref intymnych korzysta coraz więcej kobiet. Część z nich to pacjentki, które prowadziły ciążę w naszej klinice, a po porodzie kontynuują terapię chcąc powrócić do pełnego zdrowia seksualnego. Nasi specjaliści przeprowadzają rekonstrukcje pochwy i krocza po uszkodzeniach związanych z porodem (vaginoperineoplastyka). Nowością w naszej klinice są nieinwazyjne zabiegi ginekologii estetycznej aparatem Pelleve i lifting krocza za pomocą nici liftingujących Vaginal Narrower®. W ofercie znajdują się również zabiegi korekcji wad wrodzonych żeńskich zewnętrznych narządów płciowych oraz zabiegi poprawiające doznania seksualne podczas współżycia. Dużym atutem jest możliwość wykonania również innych zabiegów ginekologicznych. Naszym pacjentkom oferujemy zabiegi usunięcia polipów narządów rodnych, leczenia nadżerek oraz usunięcia ognisk endometriozy i korekty nieprawidłowo zagojonych blizn  z powstaniem tak zwanych bliznowców. W zabiegach wykorzystujemy krioterapię, elektrokoagulację i fale wysokiej częstotliwości. Zabiegi ginekologiczne przeprowadzane są w trybie chirurgii jednego dnia.

W naszej ofercie znajdują się zabiegi medycyny estetycznej twarzy i ciała. Wykonujemy usuwanie zmarszczek za pomocą iniekcji toksyny botulinowej. Wstrzyknięcia wypełniaczy proponujemy w zabiegach wolumetrycznych i wypełniania zmarszczek. U osób chcących poprawić kondycję skóry przeprowadzamy mezoterapię lub aplikację peelingów medycznych. Dzięki zabiegom modelowania ciała preparatem Macrolane kobiety mogą poprawić wygląd piersi i pośladków.

W Poliklinice KAAR-MED prowadzimy ciąże prawidłowe i wysokiego ryzyka. W czasie ciąży nasze pacjentki mogą korzystać z opieki doświadczonych ginekologów-położników oraz wysokiej jakości badań ultrasonograficznych, laboratoryjnych i testów genetycznych. Badania prenatalne w ciąży obejmują testy genetyczne (Harmony Prenatal Test, test PAPP-A) oraz wykonanie co najmniej czterech badań USG. Wychodząc z założenia, że ciąża to okres intensywnych zmian w organizmie kobiety, dobrostan ciężarnej i płodu jest skrupulatnie monitorowany. W tym celu oferujemy naszym pacjentkom możliwość skorzystania z konsultacji wielu specjalistów, m.in. endokrynologa, internisty, neurologa, czy kardiologa. Dbając o dobrą kondycję i urodę w czasie ciąży stwarzamy możliwość udziału w zajęciach ruchowych, konsultacji dietetycznych i usług kosmetologicznych, które zostały specjalnie opracowane i są bezpieczne dla ciężarnych oraz płodu. Zapewniamy również przygotowanie do porodu podczas dwumiesięcznego cyklu zajęć w naszej szkole rodzenia. Po porodzie pacjentki mogą skorzystać z kontrolnej wizyty ginekologicznej, patronażu położnej środowiskowej, a na życzenie opieki neonatologa (wizyty domowe).

Rehabilitanci i fizykoterapeuci dbają o zdrowy układ ruchu naszych pacjentów. Na konsultacje i terapię mogą zgłaszać się osoby z wadami postawy, z zespołami bólowymi kręgosłupa (również kobiety ciężarne), po urazach i zabiegach operacyjnych w obrębie narządu ruchu. Specjaliści prowadzą zabiegi terapii manualnej (Metoda Maitland), terapii tkanek miękkich (Metoda Muscle Ballance) oraz stosują Kinesiotaping oraz Taping Sportowy. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania zabiegów fizykoterapeutycznych. Przygotowano też specjalne zajęcia o charakterze ogólnousprawniającym dla kobiet w ciąży i po porodzie, osób starszych i dla dzieci, u których stosowanie ruchu ma na celu profilaktykę wad postawy.

Do naszej kliniki zapraszamy nie tylko polskich pacjentów, ale i zagranicznych. Dzięki lekarzom, którzy posługują się językami obcymi, szczególnie językiem rosyjskim, diagnoza i leczenie przebiega bez bariery językowej - wygodnie i komfortowo. W razie potrzeby zapewniamy pomoc tłumacza przysięgłego.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

Poliklinika KAAR-MED wyposażona jest w nowoczesny sprzęt do diagnostyki i leczenia schorzeń z zakresu ginekologii i położnictwa. Posiadamy urządzenia medyczne do wykonywania zabiegów ginekologii plastycznej, kosmetoginekologii, medycyny estetycznej i zabiegów chirurgii jednego dnia. Naszym ciężarnym pacjentkom zapewniamy monitorowanie rozwoju płodu. Wśród wykorzystywanych urządzeń znajdują się:

Aparat Pelleve firmy Ellman to nowoczesne urządzenie wykorzystujące energię o częstotliwości fal radiowych (RF). Aparat wykorzystywany jest do zabiegów chirurgicznych na blokach operacyjnych oraz do „chirurgii jednego dnia” i do niechirurgicznego liftingu skóry w medycynie estetycznej. Przy pomocy fal radiowych w ginekologii i kosmetoginekologi jest wykonywany cały wachlarz zabiegów zarówno chirurgicznych jak i nieinwazyjnych.

Wirówka GLOFINN GT 415 z wychylnym rotorem, zestawy do przygotowywania osocza bogatopłytkowego (PRP), które posiadają świadectwo certyfikacji CE nr 11 0781 QS/B. Zabiegi osoczem bogatopłytkowym mogą być wykonywane ze wskazań medycznych, jak również w ramach medycyny estetycznej w celu stymulacji komórek skóry do intensywnej regeneracji. Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja kwalifikacyjna przez lekarzy. 

Posiadamy nowoczesne aparaty ultrasonograficzne (firmy GE-Voluson, Expert USG Toshiba) dające najwyższą jakość obrazowania, dzięki czemu znajdują wszechstronne zastosowanie w ginekologii i położnictwie. W czasie ciąży badanie USG umożliwia monitorowanie rozwoju płodu, ocenę anatomii narządów wewnętrznych oraz badanie dopplerowskie przepływów naczyniowych serca płodu i naczyń łożyska. Ponadto urządzenia te umożliwiają ocenę anatomii narządów wewnętrznych jamy brzusznej, węzłów chłonnych i sutków oraz ocenę przepływów naczyniowych.

Kolposkop to specjalistyczne urządzenie diagnostyczne wykorzystywane w ginekologii. Służy do wizualnej oceny śluzówki powierzchni szyjki macicy, dolnej część kanału macicy, pochwy i sromu. Dzięki zastosowaniu dużego powiększenia kolposkop umożliwia weryfikację nieprawidłowego wyniku badania cytologicznego i zdiagnozowanie przedklinicznej postaci raka szyjki macicy. W trakcie kolposkopii możliwe jest pobranie wycinków z podejrzanych obszarów i wysłanie ich do badania histopatologicznego. 

Aparat do kriochirurgii to urządzenie wykorzystujące niską temperaturę w leczeniu początkowych stanów chorobowych skóry i błon śluzowych. Czynnikiem zamrażającym jest sterylny podtlenek azotu, który parując obniża temperaturę do -89°C. Dzięki kriochirurgii następuje płytkie wymrożenie zmiany chorobowej, bez naruszenia głębiej położonych tkanek.

Aparat do elektrokoagulacji wykorzystywany jest w drobnych zabiegach chirurgicznych i chirurgii jednego dnia. Działa w oparciu o zastosowanie prądu o wysokiej częstotliwości. Umożliwia usuwanie zmian umiejscowionych na skórze i śluzówkach i przeprowadzanie zabiegów chirurgicznych.

Dla bezpieczeństwa i wygody pacjentów

W naszej klinice pracują specjaliści z dużym doświadczeniem, praktykujący w najlepszych klinikach i szpitalach ginekologiczno-położniczych w Warszawie. Specjaliści z różnych dziedzin medycyny, nowoczesny sprzęt i laboratorium umiejscowione w tym samym budynku sprawiają, że pacjenci mogą kompleksowo leczyć się w jednym miejscu.

Kobiety ciężarne mogą korzystać z dodatkowych opcji. Nasza Poliklinika jest ośrodkiem współpracującym w projekcie badawczym PREVFNAIT. Ciężarnym będącym pod naszą opieką oferujemy bezpłatnie badanie antygenu HPA-1a, co ocenia ryzyko wystąpienia konfliktu płytkowego. Poliklinika oferuje też udział w zajęciach szkoły rodzenia finansowanych ze środków budżetowych m.st. Warszawy.

Poliklinika KAAR-MED otwarta jest na przyjmowanie pacjentów z zagranicy. Większość lekarzy płynnie posługuje się językiem angielskim. Możliwe są również konsultacje w języku rosyjskim, francuskim, niemieckim, hiszpańskim, a nawet ormiańskim.  Już w tej chwili przyjmujemy wielu pacjentów rosyjsko- i angielskojęzycznych, a mamy nadzieję, że dzięki zlikwidowaniu barier językowych, ich liczba  wzrośnie w najbliższej przyszłości. Zapewniamy również tłumaczenia dokumentacji medycznej na języki angielski i rosyjski oraz w razie potrzeby możliwość skorzystania z usług tłumacza przysięgłego.

Pacjentów zmotoryzowanych zapraszamy do korzystania z wygodnego bezpłatnego parkingu położonego tuż przed wejściem do Polikliniki. Dla pacjentów niepełnosprawnych przygotowaliśmy wygodną pochylnię.

W 2011 r. Poliklinika KAAR-MED przeszła remont generalny. Dzięki temu obecnie klienci korzystają z wygodnych poczekalni i leczą się w komfortowych warunkach.

Dla większego komfortu i wygodny pacjenta honorujemy różne formy płatności: gotówka, karta płatnicza/kredytowa, przelew na konto, dogodny system ratalny Mediraty.

Osiągnięcia i certyfikaty Kaar-Med

Poliklinika KAAR-MED od ponad piętnastu lat cieszy się uznaniem i dużą renomą wśród pacjentów. Powstała w 1998 r. jako przychodnia ginekologiczna i od tej pory skutecznie działa na rynku usług medycznych poszerzając swoją ofertę o nowe usługi i specjalności medyczne. Rosnąca liczba lojalnych pacjentów sprawia, że klinika rozwija się bardzo szybko. Wiedza i doświadczenie zespołu lekarskiego oraz posiadanie nowoczesnego sprzętu powoduje, że wszystkie konsultacje i zabiegi przeprowadzane są na bardzo wysokim poziomie. Istotnym osiągnięciem jest też umiejętność zbudowania ponad dwudziestoosobowego zespołu specjalistów, których wiedza uzupełnia się wzajemnie, a pacjenci mogą korzystać z kompleksowej opieki na każdym etapie leczenia.

Dla Polikliniki KAAR-MED ważne jest nie tylko dobro własnych pacjentów, ale również dbałość o zdrowie otoczenia, dlatego angażuje się w przedsięwzięcia profilaktyczne i edukacyjne podnoszące medyczną świadomość społeczną. Tylko w bieżącym roku klinika była współorganizatorem i fundatorem Pierwszego Szkolnego Konkursu Pierwszej Pomocy „Nie bój się pomagać”. Ponadto klinika angażuje się w kampanię wczesnej profilaktyki raka piersi, położne uczestniczą w akcji nauki samobadania piersi, a nasi lekarze doradzają jak dbać o zdrowie przed ciążą i w czasie jej trwania na portalu Dzieciaki z klasą.

Powodem do dumy jest nasz zespół. Są to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach są na bieżąco z najnowszymi doniesieniami naukowymi i nowatorskimi technikami zabiegowymi, nie zapominając o dyskretnym i ludzkim podejściu do pacjentów. Dzięki temu stale rośnie liczba osób, które zdecydowały się powierzyć pracującym tutaj lekarzom swoje zdrowie i urodę.

Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med Klinika Kaar-Med