Kaar-Med - cennik

poniedziałek
8:00 - 21:00
wtorek
8:00 - 21:00
środa
8:00 - 21:00
czwartek
8:00 - 21:00
piątek
8:00 - 21:00
sobota
8:00 - 14:00
niedziela
nieczynne

Wykonywane w Poliklinice KAAR-MED zabiegi z zakresu ginekologii plastycznej usuwają defekty narządów płciowych powstałe w wyniku uszkodzeń po porodzie, wad wrodzonych lub naturalnego procesu starzenia się organizmu. Pacjentkom cierpiącym z powodu nadmiernej wiotkości tkanek okolic intymnych proponuje się rekonstrukcję pochwy i krocza (vaginoperineoplastyka) lub modelowanie krocza (perineoplastyka). Pomocne są też nieinwazyjne zabiegi Pelleve (fale radiowe) i lifting krocza za pomocą nici Vaginal Narrower oraz obstrzykiwanie kwasem hialuronowym zewnętrznych narządów płciowych. W zakres oferowanych przez nas usług wchodzą także zabiegi ginekologii estetycznej. Wykonujemy modelowanie warg sromowych większych i mniejszych, zabiegi nacięcia lub rekonstrukcji błony dziewiczej i powiększanie punktu G. Poprawa estetyki i funkcjonalności obszaru intymnego nie tylko podnosi samoocenę pacjentek, ale również wzmacnia więź partnerów.

Medycyna estetyczna twarzy i ciała stanowi dużą część usług naszej placówki. W ofercie znajdują się zabiegi usuwające zmarszczki za pomocą iniekcji toksyny botulinowej i wypełniaczy. Wykonuje się zabiegi wolumetryczne twarzy oraz iniekcje kwasu hialuronowego.

Posiadanie nowoczesnego sprzętu umożliwia bezpieczne przeprowadzanie zabiegów ginekologicznych w trybie chirurgii jednego dnia. W leczeniu niewielkich nadżerek szyjki macicy lub kłykcin sromu i pochwy stosowane są takie metody jak krioterapia, laserowanie, fale radiowe oraz elektrokoagulacja. Elektrokoagulację wykorzystuje się w leczeniu nadżerek szyjki macicy, a w bardziej zaawansowanych przypadkach przeprowadza się elektrokonizację, która polega na elektrochirurgicznym wycięciu zmienionego chorobowo fragmentu szyjki macicy. Podczas zabiegów chirurgicznych możliwe jest usunięcie polipów narządu rodnego i ognisk endometriozy zlokalizowanych w bliźnie po nacięciu krocza lub cięciu cesarskim. Zabiegi obejmują również usunięcie zmian patologicznych takich jak kaszaki sromu i torbiele gruczołu Bartolina.

Zabiegi diagnostyczne obejmują ocenę szyjki macicy podczas kolposkopii. Możliwe jest przeprowadzenie diagnostycznego wyłyżeczkowania jamy macicy i wykonanie biopsji śluzówki szyjki macicy lub sromu. Pobrany materiał poddawany jest badaniu histopatologicznemu. Dalsze leczenie wyznaczane jest po otrzymaniu wyników tego badania.

Co leczymy

Dzięki szerokiej ofercie zabiegów z zakresu ginekologii plastycznej pacjentki mogą skorzystać z zabiegów poprawiających funkcjonalność i estetykę narządów płciowych. W Poliklinice usuwamy skutki urazów związanych z porodami i wady rozwojowe żeńskich zewnętrznych narządów płciowych. Dla coraz większej liczby pacjentek motywacją do poddania się zabiegom są względy typowo estetyczne i chęć poprawienia komfortu współżycia seksualnego. Kobiety takie decydują się na modelowanie warg sromowych większych i mniejszych (labioplastyka) i powiększanie punktu G. Dużym zainteresowaniem cieszą się nacięcie i rekonstrukcja błony dziewiczej (hymenotomia, hymenoplastyka).

Poliklinika KAAR-MED specjalizuje się w szeroko pojętej opiece ginekologicznej. Zapewnia standardowe wizyty lekarzy ginekologów, dzięki którym możliwa jest diagnostyka i leczenie chorób kobiecych oraz edukacja w zakresie planowania rodziny. Inwazyjne zabiegi ginekologiczne przeprowadzane są w trybie chirurgii jednego dnia.

Nasi specjaliści obejmują opieką pacjentki przygotowujące się do zajścia w ciążę i kobiety ciężarne. W ramach prowadzenia ciąży kobiety mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanych pakietów konsultacji, usług i badań laboratoryjnych. Specjaliści obejmują opieką również ciężarne z grupy wysokiego ryzyka, tj. z chorobami przewlekłymi istniejącymi przed ciążą lub takimi, które ujawniły się w czasie ciąży. Kobiety mogą skorzystać z prowadzonego wspólnie Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy Szkoły Rodzenia, której program trwa dwa miesiące i doskonale przygotowuje oboje rodziców do przyjęcia nowego członka rodziny. Klinika zapewnia opiekę poporodową w czasie połogu i patronaż położnej środowiskowej.

W klinice wykonywany jest też pełny wachlarz zabiegów kosmetologicznych i medycyny estetycznej. Oprócz standardowych zabiegów z wykorzystaniem toksyny botulinowej, wypełniaczy, kwasu hialuronowego i peelingów dostępne są zabiegi dedykowane przyszłym mamom oraz kobietom po porodzie. Szczególny nacisk kładzie się na poprawienie jędrności i nawilżenie skóry oraz profilaktykę i usuwanie rozstępów powstałych na ciele w czasie ciąży. Kosmetyki używane podczas zabiegów kosmetycznych u kobiet ciężarnych posiadają certyfikaty umożliwiające używanie tych preparatów w ciąży.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ortopedia

Ginekologia

Ginekologia estetyczna

Antykoncepcja

Leczenie niepłodności

Medycyna estetyczna

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania

Lekarz na telefon

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka, przelew bankowy,

Prezentowany cennik Kaar-Med Prywatna Poliklinika jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska