Kamax Estetyka - cennik

poniedziałek
10:00 - 18:00
wtorek
10:00 - 18:00
środa
10:00 - 18:00
czwartek
10:00 - 18:00
piątek
10:00 - 18:00
sobota
nieczynne
niedziela
nieczynne

Zespół medyczny naszego gabinetu specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Odwiedzającym nas pacjentom oferujemy usługi polegające na spłycaniu zmarszczek i bruzd przy użyciu toksyny botulinowej oraz wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Przeprowadzamy mezoterapię w celu ujędrnienia skóry i przywrócenia jej młodzieńczego wyglądu. Wykonujemy także mikrodermabrazję, dzięki której odżywiamy skórę i usuwamy zmarszczki. Stosujemy różne rodzaje peelingów w celu oczyszczenia skóry trądzikowej oraz z zaskórnikami. Peelingi zalecamy również pacjentom z objawami starzenia się skóry.

W zakres oferowanych przez nas zabiegów wchodzi także szeroko pojmowana laseroterapia. Wykonujemy resurfacing skóry, usuwamy zmarszczki i bruzdy skórne, a także przeprowadzamy depilację i lipolizę laserową. Zajmujemy się modelowaniem sylwetki – usuwamy zbędną tkankę tłuszczową z rejonów takich jak uda, pośladki, podbródek czy brzuch. Osoby z rozszerzonymi naczyniami żylnymi na kończynach dolnych mogą poddać się u nas zabiegom skleroterapii. Przeprowadzamy zabiegi laserowe w celu usunięcia przebarwień skórnych oraz teleangiektazji.

Co leczymy

W naszym gabinecie umożliwiamy pacjentom pozbycie się kompleksów związanych z niedoskonałościami ciała. Mogą się do nas zwrócić osoby zmagające się z trądzikiem i rozstępami, przeprowadzamy terapię także u pacjentów z bliznami i przebarwieniami skórnymi. Pomagamy im pozbyć się nierówności skóry oraz zaskórników. Stosujemy laseroterapię, wykorzystując laser diodowy w celu usunięcia brodawek zwykłych, płaskich i łojotokowych. Usuwamy też włókniaki miękkie.

Pacjenci niezadowoleni z kształtu swoich ust mogą je powiększyć poprzez iniekcje ustabilizowanego kwasu hialuronowego. Z kolei osoby zmagające się z miejscowym nagromadzeniem zbędnego tłuszczu mogą poddać się u nas lipolizie iniekcyjnej. Przeprowadzamy terapię osób cierpiących na nadmierne łysienie. Leczymy także drobne naczynia żylne na kończynach dolnych oraz usuwamy cellulit. Pomagamy pacjentom cierpiącym na różnego rodzaju schorzenia neurologiczne, takie jak dystonia szyjna, kurcz powiek czy połowiczy kurcz twarzy. Podczas terapii stosujemy zastrzyki toksyny botulinowej, którą wykorzystujemy również przy zabiegach niwelujących nadpotliwość.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna estetyczna

Prezentowany cennik Kamax Estetyka jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska