Karboksyterapia Bielsko-Biała i okolice

Synonimy: carboxyterapia, wstrzykiwanie w tkanki podskórne czystego dwutlenku węgla, zabiegi karboksyterapii więcej »

Bezpośrednio w Bielsku-Białej nie dysponujemy placówką wykonującą karboksyterapia, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 3 innych klinik z okolicy Bielska-Białej. Karboksyterapia można przeprowadzić m.in. w Klinika Nałęcz w Katowicach (49 km od Bielska-Białej) w cenie 100 zł lub w Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii Med Beauty w Katowicach (49 km od Bielska-Białej) gdzie cena za karboksyterapia wynosi 100 zł. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz karboksyterapia w Bielsku-Białej?

Usługa karboksyterapia w Bielsku-Białej jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska