Kliniki i gabinety w Katowicach

Filtruj wyniki
Filtruj:

Inne kliniki, które mogą być dla Ciebie interesujące

Wczytaj więcej wyników

Kliniki i gabinety w Katowicach - informacje

Specjalista z zakresu urologii dziecięcej zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem wad wrodzonych lub chorób układu moczowo-płciowego u dzieci. Szukać u niego pomocy można w przypadku m.in. stulejki, spodziectwa, żylaków powrózka nasiennego oraz wodniaka jądra. Do urologa dziecięcego warto zgłosić się również, gdy u dziecka dochodzi do zalegania lub nietrzymania moczu oraz moczenia dziennego i nocnego. Należy pamiętać, że wczesne wykrycie problemów natury urologicznej pozwala uniknąć poważnych powikłań.

Wizyta prywatna u specjalisty urologii dziecięcej w Katowicach – gdzie można się na nią udać

Na konsultację oraz zabiegi z zakresu urologii dziecięcej w Katowicach udać się można do lek. med. Michała Fryczkowskiego, specjalisty urologa. Jest absolwentem Wydziału lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu, a doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Urologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 3 w Rybniku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego. Diagnozuje i leczy m.in. stulejkę, żylaki powrózka nasiennego oraz kamicę moczową, wykonać u niego można także badanie ultrasonograficzne układu moczowo-płciowego, w tym USG prostaty i moszny. Jego oferta obejmuje ponadto kwalifikacje do zabiegów technikowi otwartą lub laparoskopową.

W Katowicach porad z zakresu urologii dziecięcej udziela również lek. med. Mirosław Mikosiński, specjalista chirurg dziecięcy oraz urolog dziecięcy. Doświadczenie zawodowe zdobywał jako pracownik Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 6 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Szukać u niego pomocy można w przypadku wad wrodzonych, chorób nabytych układu moczowego oraz zdwojenia układu kielichowo-miedniczkowego, prowadzi także leczenie spodziectwa, żylaków powrózka nasiennego, stulejki, oraz wodniaka jądra.

Dzieciom, zmagającym się z problemami układu moczowego, w Katowicach pomocy udziela także lek. med. Wojciech Utrata, specjalista z zakresu urologii dziecięcej oraz chirurgii dziecięcej. Doświadczenie zawodowe zdobywał na Oddziale Chirurgii i Urologii Kliniki Chirurgii Dziecięcej Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II. Specjalizuje się m.in. w diagnozowaniu oraz leczeniu odpływu pęcherzowo-moczowodowego, wodonercza oraz wad wrodzonych i chorób nabytych układu moczowego. Jego oferta obejmuje ponadto leczenie niezstąpienia jąder do moszny, spodziectwa, wodniaka jądra, stulejki oraz żylaków powrózka nasiennego.

Cena prywatnej wizyty u specjalisty z zakresu urologii dziecięcej w Katowicach i w Madrycie

W Katowicach za konsultację z zakresu urologii dziecięcej zapłacić trzeba około 100 złotych, podczas gdy w Clínica Ruber w Madrycie cena takiej wizyty wynosi 60 euro, czyli około 250 złotych.

Dodaj komentarz

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska