KCM Clinic Wrocław - Leczenie Otyłości - cennik

poniedziałek
-
wtorek
-
środa
-
czwartek
-
piątek
-
sobota
-
niedziela
nieczynne

Centrum Leczenia Otyłości KCM Clinic oferuje pacjentom konsultacje, diagnostykę otyłości oraz dobór najbardziej optymalnej metody leczenia. We współpracy ze szpitalem KCM Clinic wykonujemy małoinwazyjne zabiegi bariatryczne takie jak rękawowa resekcja żołądka, laparoskopowe zespolenie żołądkowo-jelitowe Roux En Y 3D, implantacja balona żołądkowego Obera System czy założenie tzw. mini bypassu (Omega Loop Bypass).

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik KCM Clinic Wrocław - Leczenie Otyłości jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska