Kępki żółte - usuwanie laserem Kórnik i okolice

Synonimy: laserowe leczenie kępek żółtych powiek, usuwanie kępek żółtych guzkowych laserem, zabieg laserowego usunięcia kępki żółtej wysiewnej więcej »

Bezpośrednio Kórnik nie dysponujemy placówką wykonującą kępki żółte - usuwanie laserem, natomiast możemy zaproponować wynonanie zabiegu w jednej z 4 innych klinik z okolicy Kórnik. Kępki żółte - usuwanie laserem można przeprowadzić m.in. w MySkin Clinic w Poznaniu (21 km od Kórnik) w cenie 300 zł lub w Derma Solutions w Poznaniu (21 km od Kórnik) gdzie cena za kępki żółte - usuwanie laserem wynosi 250 zł. W wymienionej placówce kępki żółte - usuwanie laserem wykonuje dermatolog. Poniżej prezentujemy wszystkie alternatywne placówki, do których można umówić się na wizytę przez Tourmedica.

Filtruj wyniki

Oferujesz kępki żółte - usuwanie laserem Kórnik?

Usługa kępki żółte - usuwanie laserem Kórnik jest najczęściej wykonywana przez lekarza medycyny estetycznej.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska