poniedziałek
10:00 - 20:00
wtorek
10:00 - 20:00
środa
10:00 - 20:00
czwartek
10:00 - 20:00
piątek
10:00 - 20:00
sobota
10:00 - 13:00
niedziela
nieczynne
Kadra Kirilov Dental Clinic Wygląd zewnętrzny Kirilov Dental Clinic Gabinet zabiegowy Kirilov Dental Clinic Gabinet zabiegowy Kirilov Dental Clinic Gabinet konsultacyjny Kirilov Dental Clinic Gabinet zabiegowy Kirilov Dental Clinic Klinika Kirilov Dental Clinic

Informacje ogólne o Kirilov Dental Clinic

Kirilov Dental Clinic to miejsce, w którym na pierwszym miejscu stawia się pacjenta i jego potrzeby. Od początku działalności skupiamy się na tym, aby świadczyć wysokiej jakości usługi dopasowane indywidualnie do każdego pacjenta. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu i nowoczesnych technologii. Na miejscu przeprowadzana jest kompleksowa i dokładna diagnostyka, co pozwala nam zaplanować leczenie tak, aby w trakcie zabiegu uniknąć niespodzianek i zminimalizować ryzyko. Spełniamy marzenia pacjentów o pięknym i zdrowym uśmiechu.

Oferujemy cyfrowe projektowanie uśmiechu Digital Smile Design. Ten rewolucyjny system pozwala na wizualizację efektów leczenia jeszcze przed jego rozpoczęciem. Pacjent bierze czynny udział w projektowaniu swojego "nowego" uśmiechu, a system bierze pod uwagę takie aspekty jak charakterystyczne cechy twarzy, ułożenie ust podczas rozmowy czy widoczność dziąseł. Współpraca na linii pacjent-stomatolog jeszcze nigdy nie przebiegała tak pomyślnie.

Świadczymy usługi z zakresu implantologii. Mamy wieloletnie doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje, aby przeprowadzić leczenie, którego efekty będą satysfakcjonować nawet najbardziej wymagających pacjentów. Stosujemy implanty w przypadku zarówno pojedynczych, jak i mnogich braków uzębienia, a także w całkowitym bezzębiu. Implanty mogą stanowić podparcie koron, mostów oraz protez. Pracujemy na trwałych i sprawdzonych implantach. Oferta obejmuje także przygotowanie do zabiegu osadzenia implantu w przypadku ubytków kostnych (nadbudowy kostne).

Zajmujemy się protetyką. Wszystkie uzupełnienia wykonywane są z precyzją i dokładnością. Oferujemy biokompatybilne korony oraz mosty. Uzupełnienia nie wywołują alergii i w żaden sposób nie wpływają na funkcjonowanie organizmu.

Z powodzeniem leczymy wady zgryzu u dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasi pacjenci wybierają spośród bogatej oferty aparatów ortodontycznych najwyższej jakości. Nowością wśród naszych propozycji są aparaty Accusmile – niewidoczne, ruchome nakładki, które są dopasowywane indywidualnie do każdego pacjenta. Ponadto posiadamy w ofercie klasyczne aparaty (w tym estetyczne) oraz aparaty samoligaturujące.

W ramach stomatologii estetycznej wykonujemy korekcje kształtu i koloru zębów za pomocą estetycznych licówek, które ukryją takie niedoskonałości jak szpara między zębami, przebarwienia, duże ubytki czy nierówne jedynki. Przeprowadzamy zabiegi wybielania zębów.

Do oferty należy leczenie kanałowe zębów pod mikroskopem – endodoncja mikroskopowa. W ten sposób jesteśmy w stanie wykonać prawidłowo zabieg nawet w przypadku, kiedy natrafimy na problemy w postaci nietypowej anatomii zęba, wąskich kanałów czy zakrzywionych korzeni.

Przeprowadzamy zabiegi z zakresu periodontologii. Jedną z takich procedur jest wydłużanie korony klinicznej, które pozwala uniknąć ekstrakcji zęba, a także poprawia jego funkcjonalność i estetykę uśmiechu. Wykonujemy zabiegi pokrycia recesji dziąseł.

Ofertę uzupełniają świadczenia z dziedziny stomatologii zachowawczej. Korzystamy z trwałych i wysokiej jakości materiałów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty kliniki.

Czytaj więcej 

Wyposażenie i nowoczesny sprzęt

  • Digital Smile Design – system stworzony przez stomatologa z Brazylii Christiana Coachmana, który bazując na doświadczenia własnym i swoich kolegów doszedł do wniosku, że nawet najbardziej wykwalifikowany zespół może mieć problemy z komunikacją i wizualizacją przewidywanych efektów leczenia. Coachman opracował system do cyfrowego projektowania uśmiechu, który pozwala dokładnie zaplanować zabiegi.

  • Mikroskop – w trakcie leczenia kanałowego stosujemy wysokiej klasy mikroskop, który pozwala zajrzeć w głąb zęba nawet w 25-krotnym powiększeniu.

  • SAF – nowoczesne narzędzie znajdujące zastosowanie w trakcie leczenia kanałowego. Zmniejsza inwazyjność zabiegu, dopasowując się do kształtu kanału zębowego i docierając nawet do najtrudniejszych partii. Jednoczesne zastosowanie mikroskopu i systemu SAF stanowi gwarancję udanego leczenia.

Udogodnienia dla pacjentów

  • Serdeczna atmosfera – dbamy o miłą i ciepłą atmosferę. 

  • Dogodne formy płatności – za wykonane w klinice zabiegi zapłacą Państwo zarówno kartą, jak i gotówką.

  • Korzystna lokalizacja – klinika jest zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy, w niewielkiej odległości od centrum, dzięki czemu nawet pacjenci spoza Zielonej Góry łatwo do nas trafią.

Osiągnięcia i certyfikaty Kirilov Dental Clinic

Dysponujemy licznymi certyfikatami i dyplomami uzyskanymi w ramach szkoleń, kursów i kongresów naukowych. Klinika posiada certyfikat "Znaku jakości w stomatologii".

Filmy Kirilov Dental Clinic

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska