ocena 4.8 / 5 (5 opinii pacjentów Tourmedica) - zobacz opinie »
poniedziałek
8:00 - 20:00
wtorek
8:00 - 20:00
środa
8:00 - 20:00
czwartek
8:00 - 20:00
piątek
8:00 - 20:00
sobota
-
niedziela
nieczynne

Centrum Medyczne Klara to ośrodek wielospecjalistyczny, oferujący pacjentom szereg zabiegów z różnych dziedzin medycyny. Przeprowadzamy zabiegi artroskopowe stawu kolanowego, biodrowego, skokowego i ramiennego, zajmujemy się też artroskopową rekonstrukcją stawów (więzadła krzyżowe, stożek rotatorów). Wykonujemy operacje korekcyjne paluchów koślawych oraz endoprotezoplastykę stawów (kolanowego i biodrowego). Usuwamy zmiany guzowate oraz oferujemy chorym operacyjne leczenie neuropatii typu zespół cieśni kanału nadgarstka. W okresie pooperacyjnym zapewniamy pacjentom opiekę i indywidualne zajęcia z wykwalifikowanym zespołem rehabilitantów i fizjoterapeutów.

Wykonujemy zabiegi operacyjne z zakresu chirurgii ogólnej, stosując metodę klasyczną i laparoskopową. Przeprowadzamy operacje usunięcia pęcherzyka żółciowego, żylaków odbytu i kończyn górnych, leczymy chirurgicznie szczelinę odbytu oraz przetoki okołoodbytnicze. Operujemy tarczycę, przepukliny pachwinowe i brzuszne. Wykonujemy również drobne zabiegi chirurgiczne typu usunięcie wrastającego paznokcia, brodawek i znamion skórnych. Usuwamy kłykciny, czyraki i ropnie, a także opracowujemy rany, owrzodzenia i odleżyny.

W naszej ofercie znajdują się również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Oferujemy m.in. mezoterapię i wygładzanie zmarszczek przy użyciu toksyny botulinowej oraz kwasu hialuronowego. Zajmujemy się także powiększaniem, modelowaniem i ujędrnianiem ust.

Co leczymy

W naszym centrum zajmujemy się leczeniem różnego typu schorzeń. Udzielamy pomocy medycznej pacjentom borykającym się z chorobami kręgosłupa, ze szczególnym uwzględnieniem dyskopatii, rwy kulszowej i ramiennej oraz reumatoidalnego zapalenia stawów i stanów zwyrodnieniowych. Zajmujemy się rehabilitacją i łagodzeniem dolegliwości związanych ze stanem pooperacyjnym po chirurgicznym leczeniu złamań, artroskopii i rekonstrukcjach więzadeł. Pomagamy chorym po operacyjnym leczeniu uszkodzonych ścięgien oraz po endoprotezoplastykach stawów. Można się do nas zgłosić również w przypadku stanów pourazowych po złamaniach kości, uszkodzeniach mięśni, więzadeł i ścięgien, a także po zwichnięciach i skręceniach stawów. Leczymy przewlekłe schorzenia kończyn dolnych i górnych, takie jak RZS, ostrogi piętowe i choroba zwyrodnieniowa. Niwelujemy dolegliwości związane z zespołami bólowymi (łokieć tenisisty i golfisty, bolesny bark). Przeprowadzamy rehabilitację u osób cierpiących na niektóre schorzenia geriatryczne typu choroba Parkinsona. Leczymy pacjentów ze stanami po udarze mózgu, wylewie oraz osoby z porażeniami i niedowładami o różnej etiologii.

Stosujemy techniki dostosowane indywidualnie do każdego pacjenta. Wykorzystujemy m.in. metodę McKenziego, PNF, kinesiology taping oraz technikę Mulligana. Prowadzimy również gimnastykę korekcyjną i terapię punktów spustowych. W ramach fizykoterapii oferujemy elektrolecznictwo, krioterapię i magnetoterapię, a także leczenie z wykorzystaniem ultradźwięków. Zabiegi rehabilitacyjne w naszej klinice są przeprowadzane przez wysoko wykwalifikowaną kadrę rehabilitantów, fizjoterapeutów oraz lekarzy.

Oferujemy leczenie onkologiczne, udzielając pomocy pacjentom dotkniętym problemem nowotworu prostaty. Przeprowadzamy zabiegi u chorych z guzami uważanymi wcześniej za nieoperacyjne (np. guzy nerek, trzustki czy wątroby).

W naszym ośrodku przeprowadzamy również testy genetyczne (Genodiet), dzięki którym identyfikujemy typ metaboliczny.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia ogólna

Urologia

Medycyna dziecięca

Dermatologia

Ortopedia

Leczenie chorób kręgosłupa

Neurochirurgia

Ginekologia

Antykoncepcja

Laryngologia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Onkologia

Medycyna estetyczna

Okulistyka

Dietetyka

Rehabilitacja medyczna, fizjoterapia

Fizykoterapia

Masaże

Diagnostyka i badania