poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
10:00 - 16:00
niedziela
nieczynne

Przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę zabiegów odmładzających, w tym procedury z preparatami na bazie kwasu hialuronowego, z osoczem bogatopłytkowym czy mezoterapię. Usuwamy zmarszczki, cellulit, rozstępy i inne niedoskonałości urody. Likwidujemy miejscowe otłuszczenia, przywracając sylwetce smukłość, a skórze – jędrność i elastyczność. Posiadamy doświadczenie również w terapii wypadania włosów i innych problemów owłosionej skóry głowy. Nasi eksperci zadbają też o Państwa skórę dłoni i stóp.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą placówki.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Chirurgia ogólna

Ginekologia estetyczna

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Leczenie łysienia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Honorujemy płatności: gotówka, leczenie na raty,

Prezentowany cennik Kliniczne Centrum Medyczne Beauty & Medical Spa jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Tourmedica.pl Sp. z o.o.
ul. Traugutta 25
90-113 Łódź, Polska