Infolinia: 801 002 125 lub +4822 417 40 00
Telefony są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 17:00

Pacjenci Kliniki Ambroziak Estederm mają możliwość skorzystania z szerokiej gamy zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej, chirurgii plastycznej, flebologii i chirurgii naczyniowej, kosmetologii oraz modelowania sylwetki. Osoby pragnące zatrzymać upływ czasu i zlikwidować objawy starzenia, mogą wybrać zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego - w klinice wykorzystywana jest m.in. nowatorska metoda rewitalizacji skóry Hydrobalans Soft Lifting, pozwalająca na widoczną redukcję zmarszczek, modelowanie owalu twarzy oraz wygładzenie skóry. W ofercie kliniki znajduje się modelowanie owalu twarzy liftingiem wolumetrycznym, zabiegi powiększania ust oraz zabiegi przeciwzmarszczkowe i odmładzające z zastosowaniem kwasu hialuronowego. W uzupełnieniu terapii Anti-Aging, Klinika stosuje nowatorskie zabiegi z użyciem biowchłanialnych nici liftingujących, takich jak Silh-Soft, PDO, APTOS. Zabiegi z użyciem nici dają efekty porównywalne z liftingiem, a ponadto umożliwiają ujędrnienie i odmłodzenie twarzy, poprawienie jej owalu oraz modelowanie ciała (m.in. likwidowanie zwiotczałych tkanek, fałd i zmarszczek, korekcję kształtu piersi). Dzięki ich zastosowaniu twarz odzyskuje młodzieńczy, ale naturalny wygląd bez efektu „maski”, a ciało staje się jędrne i pozbawione niedoskonałości. Zabieg z użyciem nici nie wymaga żadnych nacięć ani szwów, a rewelacyjne efekty, widoczne już po 2-3 tygodniach (w zależności od rodzaju nici), utrzymują się nawet do dwóch lat! Wiele zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej przeprowadzanych jest z wykorzystaniem nowoczesnych laserów: Cutera Excel V (wykorzystany m.in. do usuwania zmian naczyniowych i blizn), lasera frakcyjnego CO2 (likwidacja uszkodzeń słonecznych, rozszerzonych porów i zaskórników oraz zmian pigmentowych skóry, wygładzenie i poprawa elastyczności skóry), Fraxel Dual (redukcja drobnych zmarszczek, odmładzanie skóry twarzy, zmniejszenie wielkości porów) oraz Q-Switched (wykorzystywany przede wszystkim do usuwania tatuaży, zmian pigmentacyjnych oraz nawracających przebarwień). Klinika oferuje również unikalny zabieg nieinwazyjnego liftingu twarzy urządzeniemi Thermage i Ulthera, terapię depigmentacyjną preparatami Cosmelan i Dermamelan, rewitalizację i odmładzanie skóry osoczem bogatopłytkowym Regeneris oraz usuwanie zbędnego owłosienia laserem Palomar Vectus.

Zespół kliniki Ambroziak Estederm preferuje nowoczesne procedury, charakteryzujące się coraz niższą inwazyjnością przy zachowaniu doskonałych efektów estetycznych. Widoczne jest to zwłaszcza w obszarze chirurgii plastycznej. W ofercie znajdziemy m.in. laserowe usuwanie cellulitu urządzeniem Cellulaze, ujędrnienie twarzy, szyi i pośladków przy pomocy nici Silhouette-Lift, a także innowacyjny zabieg rozbijania tkanki tłuszczowej wibracjami infradźwiękowymi z zastosowaniem systemu N.I.L. W klinice skorzystać można z zabiegów plastyki nosa, uszu, powiek i brzucha, a Pacjentki niezadowolone z kształtu lub rozmiaru swoich piersi mogą poddać się zabiegom ich powiększenia, redukcji lub podniesienia. Pacjentki kliniki mają możliwość skorzystania z nowoczesnych zabiegów nieinwazyjnej ginekologii intymnej laserem Mona Lisa Touch, umożliwiającym skuteczną regenerację i odmłodzenie miejsc intymnych.

W Klinice wykonywane są liczne zabiegi z zakresu kosmetologii, w tym zagęszczanie skóry z wykorzystaniem ekskluzywnej techniki przeciwstarzeniowej Endermolift, która reaktywuje produkcję kolagenu i elastyny w skórze. W ofercie znajdują się także zabiegi pielęgnacyjne z serii Holistic Beauty Thay, mikrodermabrazja oraz zabiegi rewolucyjną metodą Infuzji Intraceuticals, polegającą na wprowadzeniu składników aktywnych w głąb skóry za pomocą czystego tlenu i ciśnienia hiperbarycznego. Pacjenci kliniki mogą skorzystać z Rytuałów Piękna Valmont, które skutecznie walczą z głównymi czynnikami powodującymi starzenie się skóry, z progresywnych peelingów Yellow Peel, poprawiających utlenienie skóry i zwiększających mikrokrążenie, z indywidulanie dobieranych do ich potrzeb i oczekiwań zabiegów Bodysensaction, pozwalających uzyskać piękną sylwetkę, a także z ekskluzywnych zabiegów przeciwstarzeniowych z 24-karatowym złotem. Do zabiegów wykorzystywane są tylko sprawdzone preparaty uznanych na świecie marek (m.in. kosmoceutyki Selvert Thermal, tworzone przez naukowców i członków komisji UE, zajmującej się legislacją składników i produktów kosmetycznych), a rodzaj terapii jest zawsze starannie dobrany do potrzeb skóry Pacjenta.

Coraz większą popularnością cieszy się unikalny program dla przyszłych mam i kobiet pragnących wrócić do formy po ciąży. Program stworzony został przez specjalistów Kliniki i składa się z zabiegów z dziedziny kosmetologii, fizjoterapii oraz terapii manualnej. Charakteryzuje się on przede wszystkim bezpieczeństwem, skutecznością oraz kompleksowym podejściem do kwestii macierzyństwa. Dzięki niemu kobiety po porodzie odzyskują formę sprzed ciąży (zrzucenie nadwagi, redukcja rozstępów, odzyskanie elastycznego i gładkiego ciała), natomiast przyszłe mamy poddawane są zabiegom zapobiegającym pojawieniu się rozstępów i zachowaniu jędrności skóry. Uzyskują porady w zakresie zdrowia, odżywiania, jak również doboru ćwiczeń dla dobrego samopoczucia jej oraz dziecka.

W ofercie kliniki znajduje się również szeroki zakres zabiegów modelujących, umożliwiających poprawę proporcji sylwetki i uelastycznienie skóry. Do likwidacji zbędnego tłuszczu wykorzystywane są endomasaże z zastosowaniem innowacyjnego urządzenia LPG Endermologie, zapewniającego doskonałe efekty odmładzające i antycellulitowe oraz fale ultradźwiękowe emitowane przez urządzenie Med Contour Medical. Nieinwazyjne usuwanie tłuszczu i modelowanie sylwetki możliwe jest dzięki zastosowaniu zabiegu urządzeniem CoolSculpting, opartego o niszczące dla komórek tłuszczowych działanie niskiej temperatury. Kolejną technologią, wykorzystywaną w klinice do poprawy elastyczności skóry i modelowania sylwetki, jest promieniowanie podczerwone (zabiegi termo-liftingu). Dodatkowo Pacjenci mogą skorzystać z terapii światłem LED. W ofercie kliniki Pacjenci znajdą także szeroki wybór masaży, m.in. limfatyczny, sportowy, ujędrniający oraz masaż leczniczy z elementami rehabilitacji.

Co leczymy

W Klinice Ambroziak Estederm Pacjenci z problemami dermatologicznymi, m.in. różnymi odmianami trądziku, poszerzonymi naczynkami, zmianami pigmentacyjnymi skóry, czy bliznami, mogą skorzystać ze skutecznych i całkowicie bezpiecznych zabiegów likwidujących niedoskonałości. W trakcie zabiegów wykorzystywane są nowoczesne i nieinwazyjne systemy laserowe, umożliwiające ponadto efektywną likwidację rumienia, brodawek oraz naczyniaków.

Szerokie spektrum stosowanych w Klinice zabiegów obejmuje również usuwanie cellulitu. W tym celu wykorzystywane są m.in. nowoczesne laserowe urządzenie Cellulaze, które jako jedyne, dostępne na rynku, jest małoinwazyjne, opracowane na podstawie szeroko zakrojonych badań klinicznych. Zabieg jest jednorazowy, a rezultaty pojawiają się stopniowo, w okresie od 3-12 miesięcy po jego wykonaniu. Cellulaze charakteryzuje się zerowym czasem rekonwalescencji oraz minimalnymi i zawsze przejściowymi śladami pozabiegowymi. Do walki z tzw. „pomarańczową skórką” lekarze Kliniki polecają także działający na zasadzie fal radiowych aparat Med Contour Medical, który z powodzeniem stosowany jest również do likwidacji tkanki tłuszczowej. W Klinice z powodzeniem przeprowadzane jest leczenie problemu nadmiernej potliwości laserowo lub iniekcjami toksyny botulinowej.

Kliniki Ambroziak Estederm oferuje Pacjentom innowacyjne leczenie różnych odmian łysienia, w tym łysienia androgenowego u mężczyzn i kobiet, łysienia pourazowego, po oparzeniach i po napromieniowaniu. Leczenie łysienia przeprowadzane jest przy pomocy rewolucyjnego urządzenia do niechirurgicznej transplantacji włosów S.A.F.E.R., umożliwiające przeszczepy pojedynczych mieszków włosowych, wykluczając jednocześnie ryzyko uszkodzenia przeszczepów. W przeciwieństwie do innych metod, transplantacja włosów S.A.F.E.R. charakteryzuje się minimalną inwazyjnością (włosy do przeszczepu pobierane są poprzez działanie podciśnienia, a podczas wszczepiania głowice pneumatyczne „wstrzeliwują” je w mikronacięcia wykonane w skórze) i krótkim okresem rekonwalescencji, a sam zabieg nie pozostawia widocznych blizn. Co szczególnie ważne, włosy do przeszczepu mogą być pobierane z różnych części ciała, np. brody, klatki piersiowej czy nóg, co znacznie poszerza możliwości transplantacji. Ten innowacyjny zabieg pozwala także na uzupełnienie zabiegów rekonstrukcyjnych owłosionej skóry głowy oraz wypełnienie ubytków owłosienia w obrębie brwi, rzęs, wąsów i brody, okolic łonowych oraz klatki piersiowej.

Istotny element oferty Kliniki stanowi leczenie „pajączków” i żylaków kończyn dolnych, a także owrzodzeń żylnych podudzi. Specjaliści Kliniki Ambroziak Estederm korzystają z najnowszych urządzeń, aby zapewnić Pacjentom jak najlepsze i indywidualnie dostosowane do ich potrzeb oraz stopnia zaawansowania choroby żylnej, zabiegi z zakresu flebologii i chirurgii naczyniowej. Problem żylaków kończyn dolnych leczony jest przede wszystkim przy pomocy procedur małoinwazyjnych, takich jak skleroterapia, miniflebektomia, zabiegi laserowe oraz ablacja falą radiową lub światłem lasera. Pacjenci z poważnym problemem niewydolności pni żył powierzchniowych, poddawani są zabiegowi strippingu.

Cennik Klinika Ambroziak Estederm

Konsultacje

Cena
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej  
250 zł
Konsultacja w zakresie chirurgii plastycznej z wykorzystaniem systemu Vectra XT  
250 zł
Konsultacja z chirurgiem naczyniowym   konsultacja + badanie USG (Doppler) - 450 zł
250 zł
Konsultacja dermatologiczna   konsultacja u dr Ambroziaka - 350 zł, u dr Kwieka - 250 zł, pozostali lekarze - 200 zł
od 200 do 350 zł
Konsultacja dietetyczna  
300 zł
Konsultacja ginekologiczna  
250 zł
Konsultacja kosmetoginekologiczna   cena 500 zł dotyczy konsultacji wraz z badaniem USG
od 250 do 500 zł
Konsultacja laryngologiczna  
250 zł
Konsultacja lekarska w zakresie medycyny estetycznej  
zapytaj o cenę
Konsultacja lekarska w zakresie przeszczepu włosów  
200 zł
Konsultacja urologiczna
250 zł

Chirurgia plastyczna

Cena
Operacje plastyczne powiek  
zapytaj o cenę
Plastyka chirurgiczna powiek górnych   + cena ewentualnego znieczulenia dożylnego
od 5 000 do 6 500 zł
Plastyka chirurgiczna powiek dolnych   + cena ewentualnego znieczulenia dożylnego
od 6 000 do 7 000 zł
Plastyka chirurgiczna powiek dolnych i górnych   + cena ewentualnego znieczulenia dożylnego
9 500 zł
Operacje plastyczne uszu  
zapytaj o cenę
Korekcja odstających uszu  
od 4 500 do 6 000 zł
Plastyka zwiniętych uszu
zapytaj o cenę
Zmniejszenie płatków uszu  
zapytaj o cenę
Zmniejszenie małżowin usznych  
zapytaj o cenę
Rekonstrukcja ubytku małżowiny
zapytaj o cenę
Rekonstrukcja rozerwanego płatka ucha  
od 1 500 zł
Operacje plastyczne nosa  
zapytaj o cenę
Totalna korekcja nosa  
od 10 000 do 15 000 zł
Korekcja nosa kostnego  
od 8 000 do 9 000 zł
Korekcja nosa chrzęstnego / czubka nosa  
od 8 000 do 10 000 zł
Korekcja krzywej przegrody nosowej  
od 4 000 do 5 000 zł
Operacje plastyczne piersi  
zapytaj o cenę
Powiększanie piersi  
zapytaj o cenę
Powiększanie piersi implantami anatomicznymi  
od 15 000 do 18 000 zł
Powiększanie piersi implantami okrągłymi  
od 15 000 do 18 000 zł
Podniesienie piersi   + ewentualny koszt implantów
od 11 000 do 13 000 zł
Podniesienie piersi wraz z powiększaniem implantami  
zapytaj o cenę
Podniesienie piersi z pomniejszeniem  
zapytaj o cenę
Zmniejszenie piersi  
od 12 000 do 15 000 zł
Rekonstrukcje piersi  
zapytaj o cenę
Rekonstrukcja piersi przy użyciu endoprotezy / implantu   cena jest sumą trzech etapów zabiegu: pierwszy etap - umieszczenie ekspandera 17-18 000 zł, następny - umieszczenie implantów 15-17 000 zł; trzeci etap - rekonstrukcja brodawki - 6 000 zł
od 38 000 zł
Lifting operacyjny twarzy, szyi i dekoltu  
zapytaj o cenę
Lifting operacyjny brwi  
od 4 000 do 6 000 zł
Lifting operacyjny twarzy  
od 11 000 do 13 000 zł
Lifting operacyjny twarzy i szyi  
zapytaj o cenę
Modelowanie twarzy i ciała własnym tłuszczem  
zapytaj o cenę
Modelowanie całej twarzy własnym tłuszczem   w cenie modelowanie grzbietu dłoni
8 000 zł
Wypełnianie zmarszczek na twarzy własnym tłuszczem  
od 8 000 zł
Wypełnianie blizn na twarzy własnym tłuszczem  
zapytaj o cenę
Modelowanie czoła własnym tłuszczem  
6 000 zł
Likwidacja cieni pod oczami własnym tłuszczem  
6 000 zł
Modelowanie okolic jarzmowych własnym tłuszczem  
6 000 zł
Modelowanie skroni własnym tłuszczem  
6 000 zł
Modelowanie policzków własnym tłuszczem  
6 000 zł
Modelowanie ust własnym tłuszczem  
zapytaj o cenę
Modelowanie bruzd nosowo-wargowych własnym tłuszczem  
6 000 zł
Modelowanie linii żuchwy własnym tłuszczem  
6 000 zł
Modelowanie brody własnym tłuszczem  
6 000 zł
Modelowanie pośladków własnym tłuszczem  
od 10 000 zł
Profiloplastyka twarzy - implanty  
zapytaj o cenę
Modelowanie brody implantami  
od 6 000 do 7 000 zł
Modelowanie podbródka implantami  
od 6 000 zł
Chirurgia plastyczna ciała i modelowanie sylwetki
zapytaj o cenę
Chirurgiczne modelowanie sylwetki  
zapytaj o cenę
Plastyka ciała (body lifting)  
zapytaj o cenę
Plastyka ramion  
od 7 000 do 9 000 zł
Plastyka szyi   szyja + skronie
od 8 000 do 9 000 zł
Plastyka brzucha   plastyka brzucha + liposukcja - 14000 - 17000 zł
od 12 000 do 15 000 zł
Plastyka brzucha dolna  
od 12 000 zł
Plastyka brzucha z plastyką mięśni
od 13 000 do 15 000 zł
Plastyka brzucha z przeniesieniem pępka
zapytaj o cenę
Plastyka brzucha + operacja przepukliny kresy białej  
od 13 000 zł
Plastyka pępka  
zapytaj o cenę
Plastyka pośladków  
zapytaj o cenę
Plastyka bioder  
zapytaj o cenę
Plastyka ud  
od 8 000 do 10 000 zł
Plastyka łydek  
zapytaj o cenę
Liposukcja - odsysanie tłuszczu  
zapytaj o cenę
Liposukcja wspomagana strumieniem wody Body Jet WAL  
zapytaj o cenę
Znieczulenie dożylne znieczulenie na życzenie pacjenta
1 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL
zapytaj o cenę
Liposukcja infradźwiękowa NIL - podbródek wraz z Cellulaze - od 6000 zł do 7000 zł
od 4 000 do 7 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - kark wraz z Cellulaze - 13000 zł
od 9 500 do 13 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - ramiona wraz z Cellulaze - 8000 zł
od 6 000 do 8 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - plecy wraz z Cellulaze - 13000 zł
od 9 500 do 13 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - klatka piersiowa wraz z Cellulaze - 12000 zł
od 8 000 do 12 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - brzuch wraz z Cellulaze - 13000 zł brzuch+ biodra - od 12000 zł do 16000 zł
od 9 500 do 13 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - talia wraz z Cellulaze - 13000 zł brzuch+ biodra - od 12000 zł do 16000 zł
od 9 500 do 13 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - brzuch i talia wraz z Cellulaze - 13000 zł brzuch+ biodra - od 12000 zł do 16000 zł
od 9 500 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - okolice biodrowe wraz z Cellulaze - 9000 zł brzuch+ biodra - od 12000 zł do 16000 zł
od 6 000 do 9 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - uda zewnętrzne wraz z Cellulaze - 10000 zł uda + kolana wraz z Cellulaze - 12000 zł całe nogi - od 12000 zł do 16000 zł
od 7 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - uda wewnętrzne wraz z Cellulaze - 10000 zł uda + kolana wraz z Cellulaze - 12000 zł całe nogi - od 12000 zł do 16000 zł
od 7 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - uda zewnętrzne i wewnętrzne uda + kolana wraz z Cellulaze - 12000 zł całe nogi - od 12000 zł do 16000 zł
od 8 000 do 12 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - kolana wraz z Cellulaze - 6000 zł kolana + uda wraz z Cellulaze - 12000 zł
od 3 500 do 4 500 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - łydki wraz z Cellulaze - 8000 zł
od 6 000 do 8 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - kostki wraz z Cellulaze - 8000 zł
od 6 000 do 8 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - 2 powierzchnie ciała uda + łydki (całe nogi) - 12000 zł, wraz z Cellulaze - 16000 zł
od 12 000 zł
Liposukcja infradźwiękowa NIL - ginekomastia  
od 8 000 zł
Znieczulenie dożylne znieczulenie na życzenie pacjenta
1 000 zł
Liposukcja wibracyjna PAL
zapytaj o cenę
Znieczulenie dożylne znieczulenie na życzenie pacjenta
1 000 zł
Liposukcja laserowa LAL
zapytaj o cenę
Znieczulenie dożylne znieczulenie na życzenie pacjenta
1 000 zł
Liposukcja klasyczna SAL  
zapytaj o cenę
Znieczulenie dożylne znieczulenie na życzenie pacjenta
1 000 zł
Leczenie ginekomastii  
zapytaj o cenę
Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowej   Ceny nie obejmują wykonania koniecznych badań przed zabiegiem
od 7 000 do 8 000 zł
Chirurgiczne leczenie ginekomastii tłuszczowej   Ceny nie obejmują wykonania koniecznych badań przed zabiegiem
od 7 000 do 8 000 zł
Chirurgiczne leczenie ginekomastii gruczołowo – tłuszczowej   Ceny nie obejmują wykonania koniecznych badań przed zabiegiem
od 7 000 do 8 000 zł
Chirurgia plastyczna męskich narządów płciowych  
zapytaj o cenę
Powiększanie penisa kwasem hialuronowym   wykonywane preparatem Desirial, cena zależy od ilości ampułek
od 5 000 do 7 000 zł
Usuwanie chirurgiczne blizn  
zapytaj o cenę
Usuwanie małej blizny chirurgicznie  
od 1 000 zł
Usuwanie dużej blizny chirurgicznie  
od 3 500 zł
Usuwanie blizny po cesarskim cięciu  
od 3 500 zł
Usuwanie blizny pooperacyjnej  
od 3 500 zł
Usuwanie blizny pourazowej / powypadkowej  
od 3 500 zł

Urologia

Cena
Leczenie i operacje prącia  
zapytaj o cenę
Leczenie stulejki chirurgiczne   operacja stulejki z jednoczesną plastyką wędzidełka prącia - 2000 zł
2 000 zł
Obrzezanie  
zapytaj o cenę
Obrzezanie całkowite  
2 000 zł
Obrzezanie częściowe  
2 000 zł
Wydłużenie wędzidełka prącia  
1 500 zł
Podcięcie wędzidełka prącia   plastyka wędzidełka prącia - 1500 zł
zapytaj o cenę
Leczenie i operacje jąder  
zapytaj o cenę
Operacja wszczepienia implantu jądra  
5 000 zł
Operacja wodniaka jądra  
4 000 zł
Leczenie i operacje pęcherza moczowego  
zapytaj o cenę
Wymiana / usunięcie cewnika z pęcherza moczowego  
500 zł
Leczenie i operacje moczowodu  
zapytaj o cenę
Cewnikowanie moczowodu  
zapytaj o cenę
Usunięcie cewnika z moczowodu  
zapytaj o cenę

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Cena
Leczenie żylaków kończyn dolnych  
zapytaj o cenę
Skleroterapia naczyń żylnych kończyn dolnych   skleroterapia podwójna - 600 zł skleroterapia potrójna - 900 zł
od 600 do 900 zł
Zamykanie pajączków na kończynach dolnych laserowo  
od 800 do 1 500 zł
Operacyjne usunięcie żylaków kończyn dolnych   1 noga - 6500 zł, 2 nogi - 9000 zł
od 6 500 do 9 000 zł
Operacyjne usunięcie żyły odpiszczelowej  
zapytaj o cenę
Operacyjne usunięcie żyły odstrzałkowej  
zapytaj o cenę

Ginekologia estetyczna

Cena
Zwężanie pochwy laserem   pierwszy zabieg - 3000 zł, drugi zabieg - 5000 zł, trzeci zabieg - bezpłatny dwa zabiegi - 5000 zł
od 3 000 do 8 000 zł
Odmładzenie pochwy laserem   cena za pierwszy zabieg - 3000 zł, za drugi - 2000 zł
od 3 000 zł
Powiększenie punktu G kwasem hialuronowym  
2 500 zł
Plastyka warg sromowych mniejszych / większych  
od 3 500 do 4 000 zł
Zmniejszanie warg sromowych laserem  
4 000 zł
Zmniejszanie warg sromowych chirurgicznie  
zapytaj o cenę
Powiększanie warg sromowych kwasem hialuronowym  
2 500 zł
Lifting krocza nićmi Vaginal Narrower   cena za jedną nić - 3000 zł, cena za dwie nici - 5000 zł
od 3 000 zł
Wybielanie warg sromowych laserem  
zapytaj o cenę

Leczenie nietrzymania moczu (NTM)

Cena
Leczenie nietrzymania moczu u kobiet  
zapytaj o cenę
Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu   cena za I zabieg, cena II zabiegu 2000 zł, cena III zabiegu 2000 zł
3 000 zł
Leczenie nadczynności pęcherza moczowego botoksem u kobiet  
4 000 zł
Leczenie nietrzymania moczu u mężczyzn  
zapytaj o cenę
Leczenie nadczynności pęcherza moczowego botoksem u mężczyzn  
4 000 zł

Leczenie łysienia, uzupełnianie włosów

Cena
Zabiegi przeszczepiania włosów  
zapytaj o cenę
Przeszczep włosów metodą SAFER u mężczyzn   cena za 1 graft - 15 zł; minimalna cena wykonania zabiegu - 4000 zł
od 4 000 zł
Przeszczep włosów metodą SAFER u kobiet   cena za 1 graft - 15 zł; minimalna cena wykonania zabiegu - 4000 zł
od 4 000 zł
Przeszczep brwi  
od 4 000 do 6 000 zł

Laryngologia

Cena
Leczenia chrapania i bezdechu sennego  
zapytaj o cenę
Leczenia chrapania / bezdechu sennego laserem  
1 900 zł
Operacje i leczenie migdałków  
zapytaj o cenę
Zamykanie krypt w migdałkach podniebiennych laserem  
1 000 zł
Operacje i leczenie chorób nosa  
zapytaj o cenę
Operacja otwarta krzywej przegrody nosa  
zapytaj o cenę
Operacja endoskopowa krzywej przegrody nosa  
4 000 zł
Plastyka małżowin nosowych chirurgicznie  
1 000 zł

Medycyna estetyczna

Cena
Usuwanie zmarszczek toksyną botulinową  
zapytaj o cenę
Linie poziome czoła - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową  
800 zł
Linie pionowe czoła (lwia zmarszczka) - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową  
800 zł
Kurze łapki - usuwanie zmarszczek toksyną botulinową  
800 zł
Usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym  
zapytaj o cenę
Cienie pod oczami - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
1 350 zł
Dolina łez - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym
1 350 zł
Bruzdy nosowe-wargowe - usuwanie zmarszczek kwasem hialuronowym   0,5 ml preparatu - 800 zł 1 ml preparatu - 1350 zł
od 800 do 1 350 zł
Modelowanie ust wypełniaczem  
zapytaj o cenę
Powiększanie ust kwasem hialuronowym   permanentne powiększanie i modelowanie ust preparatem AQUAMID; cena za 1 ml preparatu - 1800 zł; powiększanie ust kwasem hialuronowym - cena za 1 ml preparatu - 1350 zł
od 1 350 do 1 800 zł
Nawilżanie ust  
zapytaj o cenę
Poprawa konturu rynienki nosowo-wargowej wypełniaczem  
zapytaj o cenę
Podniesienie kącików ust wypełniaczem  
zapytaj o cenę
Zabiegi nićmi liftingującymi  
zapytaj o cenę
Lifting nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Usuwanie zmarszczek poziomych czoła nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Usuwanie zmarszczek pionowych czoła nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Usuwanie kurzych łapek nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Usuwanie worków pod oczami nićmi PDO  
1 200 zł
Usuwanie bruzd nosowo-wargowych nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Usuwanie zmarszczek palacza nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Usuwanie linii marionetek nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Usuwanie chomików nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Korekta doliny łez nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Podniesienie brwi nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Lifting kąta żuchwy nićmi PDO  
zapytaj o cenę
V lifting nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Lifting czoła nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Lifting nosa nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Lifting kącików ust nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Lifting policzków nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Lifting podbródka nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Lifting szyi nićmi PDO  
do 6 000 zł
Lifting dekoltu nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Lifting ramion nićmi PDO  
do 6 000 zł
Lifting piersi nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Lifting brzucha nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Lifting ud nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Lifting kolan nićmi PDO  
do 6 000 zł
Lifting pośladków nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Redukcja cellulitu nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Leczenie łysienia nićmi PDO  
zapytaj o cenę
Lifting nićmi APTOS  
zapytaj o cenę
Usuwanie zmarszczek poziomych czoła nićmi Aptos  
zapytaj o cenę
Lifting nićmi Silhouette Soft   cena za jedną parę nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
zapytaj o cenę
Poprawa konturu twarzy nićmi Silhouette Soft   cena za jedną parę nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting czoła nićmi Silhouette Soft   cena za jedną parę nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting skroni nićmi Silhouette Soft   cena za jedną parę nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Podniesienie brwi nićmi Silhouette Soft   cena za jedną parę nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting policzków nićmi Silhouette Soft   cena za jedną parę nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting podbródka nićmi Silhouette Soft   cena za jedną parę nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting szyi nićmi Silhouette Soft   cena za jedną parę nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting nićmi Silhouette Lift   Lifting całej twarzy 10000 - 12000 zł
zapytaj o cenę
Lifting czoła nićmi Silhouette Lift   cena za jedną parę nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting skroni nićmi Silhouette Lift   cena za jedną parę nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Podniesienie powiek nićmi Silhouette Lift   cena za jedną parę nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Podniesienie brwi nićmi Silhouette Lift   cena za jedną parę nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting policzków nićmi Silhouette Lift   cena za jedną parę nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Usuwanie bruzd nosowo - wargowych nićmi Silhouette Lift   cena za jedną parę nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting opadających kącików ust nićmi Silhouette Lift   cena za jedną parę nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting kąta żuchwy nićmi Silhouette Lift   cena za jedną parę nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Lifting szyi nićmi Silhouette Lift   cena za jedną parę nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Podniesienie pośladków nićmi Silhouette Lift   cena za jedną parę nici - 3000 zł cena za dwie pary nici - 4500 zł
od 3 000 zł
Mezoterapia - odmładzanie i rewitalizacja skóry  
zapytaj o cenę
Mezoterapia igłowa  
zapytaj o cenę
Twarz - odmładzanie skóry mezoterapią igłową   Twarz + szyja - 700 zł
500 zł
Pod oczami - odmładzanie skóry mezoterapią igłową   zabieg Light Eyes - 800 zł
400 zł
Szyja - odmładzanie skóry mezoterapią igłową   szyja i dekolt - 550
400 zł
Dekolt - odmładzanie skóry mezoterapią igłową   + szyja
550 zł
Twarz, szyja i dekolt - odmładzanie skóry mezoterapią igłową   twarz, szyja. dekolt i dłonie - 950
850 zł
Dłonie - odmładzanie skóry mezoterapią igłową  
300 zł
Skóra głowy - regeneracja mieszków włosowych mezoterapią igłową   Dermahil - 350 zł Hair plus - 450 zł
od 350 do 450 zł
Mezoterapia bezigłowa  
zapytaj o cenę
Twarz - odmładzanie skóry mezoterapią bezigłową  
od 400 zł
Mezoterapia frakcyjna Dermapen   1 obszar - 700 zł, promocja przy 3 obszarach - 1900 zł, przy 2 obszarach 1200 zł
zapytaj o cenę
Twarz - zabieg Dermapen  
od 700 zł
Szyja - zabieg Dermapen  
od 700 zł
Dekolt - zabieg Dermapen  
od 700 zł
Redukcja blizn - zabieg Dermapen   cena w zależności od zużycia materiału
zapytaj o cenę
Redukcja rozstępów - zabieg Dermapen   cena w zależności od zużycia materiału
zapytaj o cenę
Wypełnienia i modelowanie wolumetryczne twarzy  
zapytaj o cenę
Twarz - modelowanie wolumetryczne, wypełnianie
2 300 zł
Skronie - modelowanie wolumetryczne, wypełnianie
zapytaj o cenę
Nos - modelowanie wolumetryczne, wypełnianie
zapytaj o cenę
Policzki - modelowanie wolumetryczne, wypełnianie
zapytaj o cenę
Broda - modelowanie wolumetryczne, wypełnianie
zapytaj o cenę
Żuchwa - modelowanie wolumetryczne, wypełnianie
zapytaj o cenę
Modelowanie twarzy, wypełnienia zmarszczek preparatem Radiesse  
zapytaj o cenę
Skronie - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse
2 500 zł
Brwi - wypełnianie preparatem Radiesse
2 500 zł
Okolice jarzmowe - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse
2 500 zł
Grzbiet nosa - wypełnianie preparatem Radiesse
2 500 zł
Fałdy nosowo-wargowe - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse
2 500 zł
Kąciki ust - wypełnianie preparatem Radiesse
2 500 zł
Linie marionetki - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse
2 500 zł
Linia żuchwy - wypełnianie preparatem Radiesse  
2 500 zł
Płatki ucha - wypełnianie preparatem Radiesse
2 500 zł
Policzki - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse  
2 500 zł
Broda - wypełnianie zmarszczek preparatem Radiesse  
2 500 zł
Dłonie - wypełnianie preparatem Radiesse   cena za 1,5 ml preparatu
2 500 zł
Modelowanie sylwetki i usuwanie cellulitu (lipomasaż)
zapytaj o cenę
Modelowanie sylwetki - endermologia (lipomasaż) wybrane partie ciała - 1 zabieg - 180 zł, 15 zabiegów - 2300 zł całe ciało - 1 zabieg - 200 zł, 15 zabiegów - 2600 zł
zapytaj o cenę
1 zabieg - modelowanie sylwetki - endermologia partie ciała - 180 zł, całe ciało - 200 zł
od 180 do 200 zł
5 zabiegów - modelowanie sylwetki - endermologia
zapytaj o cenę
10 zabiegów - modelowanie sylwetki - endermologia
zapytaj o cenę
15 zabiegów - modelowanie sylwetki - endermologia partie ciała - 2300 zł, całe ciało - 2600 zł
zapytaj o cenę
Kombinezon (jednorazowy zakup) - modelowanie sylwetki - endermologia przy 15 zabiegach gratis
120 zł
Laserowe usuwanie zmian skórnych  
zapytaj o cenę
Naczyniaki - usuwanie laserem   twarz- 500-800 zł; ciało 800 - 1000 zł
od 500 do 1 000 zł
Prosaki - usuwanie laserem  
zapytaj o cenę
Laserowe usuwanie zmarszczek  
zapytaj o cenę
Twarz - usuwanie zmarszczek laserem   pakiet 3 zabiegów - 6750 zł
2 500 zł
Czoło - usuwanie zmarszczek laserem   pakiet 3 zabiegów - 2700 zł
1 000 zł
Okolice oczu - usuwanie zmarszczek laserem   pakiet 3 zabiegów - 2160 zł
800 zł
Policzki - usuwanie zmarszczek laserem   jeden policzek - 1000 zł dwa policzki - 1500 pakiet 3 zabiegów - 2700 lub 4050
od 1 000 do 1 500 zł
Okolice ust - usuwanie zmarszczek laserem   pakiet 3 zabiegów - 1350 zł
500 zł
Szyja - usuwanie zmarszczek laserem   pakiet 3 zabiegów - 4050 zł
1 500 zł
Dekolt - usuwanie zmarszczek laserem   pakiet 3 zabiegów - 4050 zł
1 500 zł
Dłonie - usuwanie zmarszczek laserem   pakiet 3 zabiegów - 2700 zł
1 000 zł
Laserowe usuwanie blizn  
zapytaj o cenę
Blizny potrądzikowe na całej twarzy - usuwanie laserem   laserem frakcyjnym CO2
2 500 zł
Blizny potrądzikowe na czole - usuwanie laserem   pakiet 3 zabiegów - 810 zł
300 zł
Blizny pooperacyjne - usuwanie laserem   pakiet 3 zabiegów - 810 zł
300 zł
Blizny pourazowe - usuwanie laserem   pakiet 3 zabiegów - 810 zł
300 zł
Blizny poparzeniowe - usuwanie laserem   pakiet 3 zabiegów - 810 zł
300 zł
Laserowe usuwanie cellulitu   Cellulaze małoinwazyjny zabieg laserowy
zapytaj o cenę
Cellulit na pośladkach - usuwanie laserem  
zapytaj o cenę
Cellulit na brzuchu - usuwanie laserem  
zapytaj o cenę
Cellulit na udach - usuwanie laserem  
zapytaj o cenę
Cellulit na ramionach - usuwanie laserem  
zapytaj o cenę
Cellulit na kolanach - usuwanie laserem  
zapytaj o cenę
Laserowe usuwanie popękanych naczynek  
zapytaj o cenę
Pojedyncze popękane naczynko - usuwanie laserem  
zapytaj o cenę
Czoło - usuwanie popękanych naczynek laserem  
zapytaj o cenę
Nos - usuwanie popękanych naczynek laserem  
zapytaj o cenę
Policzki - usuwanie popękanych naczynek laserem  
zapytaj o cenę
Broda - usuwanie popękanych naczynek laserem  
zapytaj o cenę
Twarz (cała) - usuwanie popękanych naczynek laserem  
od 500 do 800 zł
Szyja - usuwanie popękanych naczynek laserem  
zapytaj o cenę
Dekolt - usuwanie popękanych naczynek laserem  
zapytaj o cenę
Tułów - usuwanie popękanych naczynek laserem  
zapytaj o cenę
Nogi (całe) - usuwanie popękanych naczynek laserem  
od 800 do 1 000 zł
Uda - usuwanie popękanych naczynek laserem  
zapytaj o cenę
Łydki - usuwanie popękanych naczynek laserem  
zapytaj o cenę
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej  
zapytaj o cenę
Policzki - lipoliza iniekcyjna  
800 zł
Podbródek - lipoliza iniekcyjna  
od 800 do 1 200 zł
Broda - lipoliza iniekcyjna  
zapytaj o cenę
Ramiona - lipoliza iniekcyjna  
od 1 200 do 2 000 zł
Łokcie - lipoliza iniekcyjna  
od 1 200 do 1 500 zł
Brzuch - lipoliza iniekcyjna  
od 2 000 zł
Wzgórek łonowy - lipoliza iniekcyjna  
zapytaj o cenę
Talia / boczki - lipoliza iniekcyjna  
zapytaj o cenę
Krętarz (bryczesy) - lipoliza iniekcyjna  
od 2 000 zł
Biodra - lipoliza iniekcyjna  
od 2 000 zł
Pośladki - lipoliza iniekcyjna  
od 1 200 do 2 000 zł
Uda - lipoliza iniekcyjna  
od 2 000 zł
Kolana - lipoliza iniekcyjna  
od 1 200 do 1 500 zł
Ginekomastia tłuszczowa - leczenie lipolizą iniekcyjną  
1 800 zł
Terapie odmładzające osoczem bogatopłytkowym  
zapytaj o cenę
Policzki - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
zapytaj o cenę
Czoło - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
zapytaj o cenę
Kurze łapki - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
zapytaj o cenę
Cienie pod oczami - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
zapytaj o cenę
Powieki - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
zapytaj o cenę
Fałdy nosowo-wargowe - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
zapytaj o cenę
Okolice ust - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
zapytaj o cenę
Podbródek - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
zapytaj o cenę
Szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
zapytaj o cenę
Fałdy na karku - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
zapytaj o cenę
Dekolt - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
zapytaj o cenę
Dłonie - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
zapytaj o cenę
Twarz i szyja - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
od 800 zł
Twarz, szyja i dekolt - odmładzanie osoczem bogatopłytkowym  
od 1 600 zł
Mezoterapia skóry głowy osoczem bogatopłytkowym  
800 zł
Leczenie łysienia typu żeńskiego osoczem bogatopłytkowym  
od 800 zł
Leczenie łysienia typu męskiego osoczem bogatopłytkowym  
od 800 zł
Thermage - lifting twarzy i ciała  
zapytaj o cenę
Thermage - lifting twarzy   lifting twarzy bez oczu
7 500 zł
Thermage - lifting dolnej części twarzy  
5 500 zł
Thermage - lifting twarzy i szyi  
zapytaj o cenę
Thermage - lifting szyi  
zapytaj o cenę
Thermage - lifting czoła  
zapytaj o cenę
Thermage - lifting policzków  
zapytaj o cenę
Thermage - lifting okolicy oczu  
4 000 zł
Thermage - lifting powiek  
4 000 zł
Thermage - lifting ramion  
od 8 000 zł
Thermage - lifting brzucha  
8 000 zł
Thermage - lifting pośladków  
od 8 000 zł
Thermage - lifting ud  
zapytaj o cenę
Pelleve - llifting twarzy i ciała  
zapytaj o cenę
Pelleve - odmładzanie całej twarzy  
1 500 zł
Pelleve - odmładzanie czoła  
zapytaj o cenę
Pelleve - usuwanie kurzych łapek  
800 zł
Pelleve - usuwanie zmarszczek wokół ust  
800 zł
Pelleve - odmładzanie podbródka  
zapytaj o cenę
Pelleve - odmładzanie szyi  
800 zł
Pelleve - odmładzanie dekoltu  
800 zł
Pelleve - odmładzanie ramion  
zapytaj o cenę
Pelleve - odmładzanie dłoni  
1 500 zł
Pelleve - odmładzanie piersi  
zapytaj o cenę
Pelleve - odmładzanie skóry brzucha  
zapytaj o cenę
Pelleve - odmładzanie pośladków  
zapytaj o cenę
Pelleve - odmładzanie skóry na talii  
zapytaj o cenę
Pelleve - odmładzanie skóry na udach  
zapytaj o cenę
Ulthera - lifting twarzy  
zapytaj o cenę
Ulthera - lifting czoła  
od 1 500 do 1 800 zł
Ulthera - lifting czoła i brwi  
od 1 500 zł
Ulthera - lifting czoła i skroni  
od 1 500 zł
Ulthera - lifting czoła wraz usuwaniem kurzych łapek  
od 1 500 zł
Ulthera - likwidacja kurzych łapek  
1 200 zł
Ulthera - lifting powiek górnych   powieki górne oraz dolne - 2500
1 500 zł
Ulthera - lifting powieki dolnych   powieki górne oraz dolne - 2500
1 200 zł
Ulthera - lifting powiek górnych i dolnych  
2 500 zł
Ulthera - lifting górnej części twarzy  
3 000 zł
Ulthera - lifting policzków  
6 000 zł
Ulthera - lifting okolicy górnej wargi  
1 500 zł
Ulthera - lifting okolicy dolnej wargi  
1 500 zł
Ulthera - lifting okolic górnej i dolnej wargi  
3 000 zł
Ulthera - lifting całej twarzy  
11 000 zł
Ulthera - lifting całej twarzy, podbródka i szyi  
od 11 000 zł
Ulthera - lifting podbródka i szyi  
od 9 000 zł
Ulthera - lifting podbródka  
3 000 zł
Zaffiro Thermolifting - lifting twarzy i ciała   ceny za 1 zabieg
zapytaj o cenę
Zaffiro - lifting twarzy   pakiet 4 zabiegów - 2800 zł pakiet 6 zabiegów - 4080 zł
800 zł
Zaffiro - lifting twarzy i szyi   pakiet 4 zabiegów - 3600 zł pakiet 6 zabiegów -5100 zł
1 200 zł
Zaffiro - lifting twarzy, szyi i dekoltu   pakiet 4 zabiegów - 5700 zł pakiet 6 zabiegów - 8100 zł
1 800 zł
Zaffiro - lifting szyi  
zapytaj o cenę
Zaffiro - lifting dekoltu   pakiet 4 zabiegów - 2800 zł pakiet 6 zabiegów - 4000 zł
800 zł
Zaffiro - lifting ramion   pakiet 4 zabiegów - 2800 zł pakiet 6 zabiegów - 4000 zł
800 zł
Zaffiro - lifting biustu   pakiet 4 zabiegów - 3600 zł pakiet 6 zabiegów - 5200 zł
1 000 zł
Zaffiro - lifting dłoni   pakiet 4 zabiegów - 1700 zł pakiet 6 zabiegów - 2400 zł
500 zł
Zaffiro - lifting brzucha   pakiet 4 zabiegów - 4200 zł pakiet 6 zabiegów - 6000 zł
1 200 zł
Zaffiro - lifting pośladków   pakiet 4 zabiegów - 4800 zł pakiet 6 zabiegów - 6800 zł
1 400 zł
Zaffiro - lifting ud zewnętrznych / wewnętrznych   uda całe - 1400 zł uda wewnętrzne 1000 zł
od 1 000 do 1 400 zł
Zaffiro - lifting kolan   pakiet 4 zabiegów - 2100 pakiet 6 zabiegów - 3000
600 zł
Leczenie nadpotliwości  
zapytaj o cenę
Leczenie nadpotliwości toksyną botulinową  
zapytaj o cenę
Pachy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową   preparat Botox - 1800 zł preparat Azzalure - 2200 zł
od 1 800 do 2 200 zł
Dłonie - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową   preparat Botox - 1800 zł preparat Azzalure - 2200 zł
od 1 800 do 2 200 zł
Stopy - leczenie nadpotliwości toksyną botulinową   preparat Botox - 1800 zł preparat Azzalure - 2200 zł
od 1 800 do 2 200 zł
Oxybrazja - złuszczanie, rewitalizacja skóry  
zapytaj o cenę
Twarz - zabieg oxybrazji   1 zabieg - 200 zł, 5 zabiegów - 900 zł, 10 zabiegów - 1700 zł zabieg z zastosowaniem ampułki i maski - 1 zabieg - 280 zł, 5 zabiegów - 1260 zł, 10 zabiegów - 2380 zł
od 200 zł
Twarz, szyja - zabieg oxybrazji  
zapytaj o cenę
Twarz, szyja, dekolt - zabieg oxybrazji   1 zabieg - 350 zł, 5 zabiegów - 1575 zł, 10 zabiegów - 2975 zł zabieg z zastosowaniem ampułki i maski - 1 zabieg - 450 zł, 5 zabiegów - 2025 zł, 10 zabiegów - 3600 zł
od 350 zł
Peelingi medyczne - odmładzanie i rewitalizacja skóry  
zapytaj o cenę
Peeling laserowy  
zapytaj o cenę
Peelingi medyczne  
zapytaj o cenę
Yellow Peel - peeling medyczny cena do 5 warstw - 500 zł, każda dodatkowa warstwa - 100 zł
500 zł
Cosmelan - peeling medyczny krem - 600 zł terapia - 2200 zł
600 zł
Kwas mlekowy - peeling medyczny   peeling twarzy
450 zł
Kwas migdałowy - peeling medyczny   twarz - 250 zł, okolica oczu - 500 zł
od 250 do 500 zł
Kwas trójchlorooctowy TCA - peeling medyczny  
500 zł
ArgiPeel   okolice oczu - 150 zł, twarz - 350 zł
od 150 do 350 zł
Azelac Peel   peeling twarzy
350 zł
Peelingi fizyczne
zapytaj o cenę
Depilacja  
zapytaj o cenę
Depilacja laserowa   pakiet 4 zabiegów - 810 zł
zapytaj o cenę
Policzki - depilacja laserowa   pakiet 4 zabiegów - 810 zł
250 zł
Górna warga - depilacja laserowa   pakiet 4 zabiegów - 810 zł
250 zł
Broda - depilacja laserowa   pakiet 4 zabiegów - 810 zł
250 zł
Uszy - depilacja laserowa   pakiet 4 zabiegów - 810 zł
250 zł
Baczki - depilacja laserowa   pakiet 4 zabiegów - 810 zł
250 zł
Szyja - depilacja laserowa   pakiet 4 zabiegów - 810 zł
250 zł
Przedramiona - depilacja laserowa   pakiet 4 zabiegów - 1020 zł
300 zł
Ramiona - depilacja laserowa   pakiet 4 zabiegów - 1020 zł
300 zł
Kark - depilacja laserowa   pakiet 4 zabiegów - 1020 zł
300 zł
Pachy - depilacja laserowa   pakiet 4 zabiegów - 1020 zł
300 zł
Plecy - depilacja laserowa   Panie - 200 zł Panowie - 550
od 200 do 550 zł
Klatka piersiowa - depilacja laserowa   Panie - 200 zł Panowie - 450 zł
od 200 do 450 zł
Linia biała - depilacja laserowa  
od 200 zł