Klinika Anna Pikura Kraków - cennik

poniedziałek
9:00 - 20:00
wtorek
9:00 - 20:00
środa
9:00 - 20:00
czwartek
9:00 - 20:00
piątek
9:00 - 20:00
sobota
9:00 - 17:00
niedziela
nieczynne

Oferta Kliniki Odnowy Kolagenowej posiada pełny wachlarz zabiegów medycyny estetycznej i kosmetologii. Naszym atutem jest wykorzystanie siły aktywnego biologicznie kolagenu i biokremów botanicznych marki ANNA PIKURA. Oferujemy też zabiegi aparaturowe, ale bezpieczne i bezinwazyjne, które są alternatywą dla operacyjnej chirurgii plastycznej.

Proponowane przez nas zabiegi medycyny estetycznej wykonywane są przez certyfikowanych lekarzy. Wygląd i kontur twarzy poprawiamy za pomocą iniekcji toksyny botulinowej, wypełniaczy i aplikacji nici liftingujących. Dzięki nim możemy przywrócić młody wygląd likwidując zmarszczki i poprawiając owal twarzy. Wykonujemy mezoterapię medyczną z użyciem koktajli odżywiających lub osocza bogatopłytkowego, która regeneracje i odżywia skórę. W naszej ofercie znajduje się nowoczesny sposób modelowania ciała za pomocą intralipolizy iniekcyjnej Aqualyx. Dużą popularnością cieszy się ginekologia estetyczna z użyciem wypełniaczy Desirial.

W naszej placówce można skorzystać z szeregu zabiegów kosmetologicznych. Oferujemy programy firmowe na twarz i okolicę oczu, ciało oraz dłonie i stopy. Spośród zabiegów aparaturowych można wybrać mezoterapię bezigłową, peeling kawitacyjny i mikrodermabrazję. Ich efektem jest dokładne oczyszczenie skóry i jej delikatne złuszczenie pobudzające regenerację i odmłodzenie poprzez stymulację procesów odnowy. Na ciało proponujemy naszym klientom liposukcję ultradźwiękową, podciśnieniowy dermomasaż urządzeniem Time Machine oraz szereg unikalnych masaży wykonywanych różnymi technikami.

Co leczymy

Do Kliniki Odnowy Kolagenowej w Krakowie zgłaszają się przede wszystkim osoby pragnące poprawić kondycję skóry, odmłodzić swój wygląd i zadbać o ciało. Naszym klientom oferujemy skuteczne zabiegi, w których wykorzystujemy walory aktywnego biologicznie kolagenu oraz innych biokremów w połączeniu z zaawansowanymi technologicznie urządzeniami kosmetycznymi marki ANNA PIKURA.

Pomagamy osobom z przesuszoną skórą i widocznymi oznakami starzenia. W takich przypadkach proponujemy mezoterapię, która odżywia i rewitalizuje skórę poprzez aplikację skoncentrowanych koktajli witaminowych lub osocza bogatopłytkowego. Jeśli oznaki starzenia skóry są bardziej widoczne oferujemy iniekcje toksyny botulinowej lub wysokiej jakości wypełniaczy. Klientom niezadowolonym z mankamentów swojego ciała pomagamy pozbyć się nadmiaru nieprawidłowo rozłożonej tkanki tłuszczowej i cellulitu za pomocą zabiegów lipolizy iniekcyjnej i liposukcji ultradźwiękowej.

Każdy może się u nas całkowicie zrelaksować i odstresować. Zabiegi wykonujemy w pełnych komfortu wnętrzach i luksusowo wyposażonych gabinetach. Naszą siłą są naturalne produkty w połączeniu z zaawansowaną technologią. Takie zestawienie gwarantuje skórze poprawę kondycji, a klientom relaks i odprężenie.

Czytaj więcej 

Cennik konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Ginekologia estetyczna

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Masaże

Honorujemy płatności: karta płatnicza / kredytowa, gotówka,

Prezentowany cennik Klinika Anna Pikura Kraków jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Dołącz do nas:

Opublikowane na stronach internetowych Tourmedica.pl Sp. z o.o. materiały, informacje oraz ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu i polityki prywatności .

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.

Materiały zamieszczone w serwisie Tourmedica.pl nie są substytutem dla profesjonalnych porad medycznych, diagnozowania lub leczenia. Użytkownik serwisu pod żadnym pozorem nie może lekceważyć porady lekarza lub opóźnić poszukiwania porady medycznej z powodu informacji, jakie przeczytał w serwisie. Tourmedica.pl nie poleca ani nie popiera żadnych konkretnych badań, lekarzy, procedur, opinii lub innych informacji zawartych w serwisie, poleganie na informacjach zawartych na stronie Tourmedica.pl odbywa się wyłącznie na własne ryzyko Użytkownika.

Copyright © 2012-2019 Tourmedica.pl Sp. z o.o.