Ceny konsultacji i zabiegów

Konsultacje

Chirurgia plastyczna

Leczenie łysienia

Chirurgia naczyniowa i flebologia

Medycyna regeneracyjna

Medycyna estetyczna

Ważna informacja

Prezentowany cennik Klinika Anti-Aging Invicta jest dostarczany przez usługodawcę i weryfikowany z najwyższą starannością, może on jednak różnić się od cen aktualnych. Ostateczna cena zostanie przedstawiona po konsultacji medycznej. Podane ceny nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Więcej o usługach w Klinika Anti-Aging Invicta

Medycyna estetyczna

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej doskonale sprawdzają się w hamowaniu procesów starzenia, odmładzaniu i korygowaniu niedoskonałości przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego efektu. 

W klinice oferujemy pacjentom szeroki wachlarz zabiegów na każdy problem skórny, a do najczęściej wybieranych zabiegów należą: mezoterapia, procedury przeprowadzane z użyciem lasera czy kwasu hialuronowego.

Zabiegi lecznicze

Nasi specjaliści każdego tygodnia przeprowadzają kilkanaście zabiegów leczenia żylaków, nadpotliwości czy zgrzytania zębami. Problemy te, choć czasem wstydliwe, można w łatwy i szybki sposób zniwelować, a sam zabieg jest często prawie bezbolesny i wymaga jedynie krótkiej rehabilitacji. W przypadku niektórych wykonywanych przez nas procedur można natychmiast wrócić do codziennego funkcjonowania.

Zabiegi kosmetyczne

Zapraszamy również na profesjonalne zabiegi kosmetyczne, w których głównym celem jest holistyczne podejście do pielęgnacji skóry i jej przydatków. Pragniemy zapobiegać starzeniu skóry i przywracać jej piękny wygląd.